Helios, 22.Júla 2010

prostredníctvom Rev. Michelle Coutant

Otázka: Aké zodpovednosti máš ako Solárny Logos?

Ahoj Drahí,

To je dobrá otázka, pretože nie mnohí sú oboznámení s mojim postavením ako váš Solárny Logos. Ako Solárny Logos som strávil veľa tisícročí prípravou na túto zodpovednosť. Je to postavenie, ktoré je vrcholne dôležité pri udržovaní rovnováhu vašej slnečnej sústavy. Je tu jemná rovnováha vesmírnej životnej sily. Táto rovnováha je dokonale naladená na Boží Zdroj pri uchovávaní života na každej planéte, uchovávaní rovnováhy stavu pre všetky životné formy na každej planéte a vzťah vašej slnečnej sústavy vo vašej galaxii a vo vašom vesmíre. Je treba veľa vykonať pri sledovaní a udržiavaní tejto rovnováhy. Je to ako keby bola loď vedená a kormidlovaná po moriach života, smer je upravený a udržovaný aby zostal v kurze. Úpravy priamo súvisia so správnym fungovaním vašej slnečnej sústavy a tieto úpravy sú uskutočňované vo vzťahu ku astrologickým telesám pôsobiacim z postavení ďaleko za viditeľnosťou vašim voľným okom a vašimi prístrojmi. Mnohé z vplyvov na vašu slnečnú sústavu vyviera z Božstva a ja som pri vykonávaní svojich nastavení vedený Božím Zdrojom.

Život je naozaj na všetkých vašich planetárnych telesách. Ako a vaša milovaná Zem vracia na svoje právoplatné miesto na nebesiach, objavíte tento život, pretože budete žiť vo vibráciách potrebných pre zistenie tohto života na iných planétach. Vo vašej tretej dimenzii a s vašimi nástrojmi, ktoré sú vám dostupné vypadajú vaše planéty bez života. Toto, Milovaní, je ilúzia tretej dimenzie.

Otázka: Aké zodpovednosti má Vesta a ako s Vestou spolupracujte?

Vesta a ja pracujeme spolu v úplnej harmónii a rovnováhe, aby sme uchovali zdravé a správne bytie našej slnečnej sústavy. Vesta je spojka ku ostatným planetárnym telesám, planetárnym Logom, keď Ja uchovávam jemne ladenú rovnováhu pre prekypujúce zdravie vašej slnečnej sústavy. Sme v dokonalej harmónii so všetkým životom vo vašej slnečnej sústave a pracujeme v úplnom naladení na proces Vzostupu, ktorého ste časťou. Dá sa povedať, že Vesta a Ja sme uvítacia komisia pre vašu slnečnú sústavu, keď mimozemšťania prichádzajú na návštevu a pozorovať. Udržujeme komunikáciu s návštevníkmi, ktorí si želajú pozorovať váš svet a planéty vo vašej slnečnej sústave. Mohli by ste nás nazvať sociálny výbor a výbor vedeckého výskumu, pretože sú mnohí, ktorí požadujú vstup do vašej slnečnej sústavy počas tejto neobvyklej doby.

Otázka: Vysvetlíš prosím vzťah éterického a hmotného slnka?

Ako Solárny Logos, Ja a Vesta, obývame vaše éterické slnko, ktoré sa nachádza hneď za vašim pozemským slnkom, ktoré vidíte vo vašej dimenzii. Tieto telesá sú oddelené a predsa sú Jedno, rovnako ako vaše éterické telo je oddelené a predsa je Jedno s a naladené na vaše hmotné, mentálne a emocionálne telá. Éterické telo je duchovné telo vášho slnka. Nie je horúce, je chladné a lahodné. Keď ku mne a Veste prichádzajú všetky pokyny od Božského Zdroja, vykonávame úpravy a zjemnenia, aby sme umožnili vyjadrenie týchto myšlienkových foriem Božieho Zdroja v hmotnom tele slnka, rovnako ako sú myšlienkové formy najprv vyjadrené vo vašom éterickom tele a potom vo vašom hmotnom tele.

Otázka: Sú na slnku spoločenstvá alebo mestá?

Na éterickom slnku je veľké a veľkolepé spoločenstvo, spoločenstvá zlatého svetla. Naše spoločenstvá sú pre nás rovnako pevné ako sú vaše pre vás vo vašej dimenzii. Na vnútornej rovine prebieha výcvik pre tých z vás, ktorí si prajú počas hodín spánku prísť učiť sa a rozširovať svoje vedomia za planetárnu úroveň. Nie je vás v tejto dobe veľa takých, ktorí využívajú túto Božskú službu vám ponúkanú, avšak vaše počty rastú. Tiež vykonávame sedenia solárneho vzostupu pre toľkých z vás, koľkí sa rozhodnú pre návštevu. Máme liečiacu komnatu, ktorá vám pomôže začleniť kľúčové kódy, ohnivé kódy a posvätnú geometriu, ktoré vám pomôžu keď zvýšite svoje vedomie. Táto posvätná informácia je vám poskytovaná vo forme sťahovaní svetelných balíčkov a môžete požiadať o sedenie v liečivej komnate a získate tieto balíčky. Solárne vibrácie ponúkajú jedinečnú liečivú skúsenosť. Každé sedenie vzostupu, ktoré navštívite ponúka jedinečné vibrácie navrhnuté aby vás priviedli do rovnováhy a harmónie uceleným spôsobom. Vy, Drahí, musíte vykonať prácu, uvoľnenia a uvoľnenia všetkého čo vám už neslúži na solárnej úrovni. Budete pozorovaní, aby ste sa nedostali do preťaženia, a my vás žiadame, aby ste nárokovali svoju osobnú moc a žiadali o začlenenie týchto vyšších vibrácií s ľahkosťou a pôvabom, aby ste nezažili preťaženie a prepad na duchovnej ceste.

Váš milovaný Otec/Matka Boha a veľké Bytosti vyšších ríš vám poskytujú všetky nástroje, ktoré potrebujete na vzostup, a spoločnosť neba je tu aby vám pomohla vedením a smerovaním použiť tieto nástroje vám poskytnuté. Sme tu s vami s láskou a podporou. Zavolajte nás.

Ja som Helios.

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s