SaLuSa, 2. jún, 2010

Na Zemi sa deje veľa násilia a my sa pýtame, či máte jediný deň v histórii, kedy panoval mier. Človek je stále silne ovplyvnený predstavou bojovníka v sebe, ktorú si drží celé veky. Kedy sa naučíte, že vaše násilné spôsoby sú márne a z dlhodobého hľadiska vám neprinášajú nič užitočné? Už len z pohľadu karmy si z každého víťazstva, o ktorom si myslíte, že vám patrí, nesiete následky, ktoré s vami putujú mnoho životov. História ukazuje, že vaša falošná moc je nesprávna a používate ju na odstraňovanie tých, ktorí stoja v ceste vašim ambíciám. Staré spôsoby v nás vyvolávajú zúfalstvo, ale našťastie je mnoho ľudí, ktorí ich odmietajú. Ľudia túžia po mieri a je ich stále viac. Toto nemôže byť ignorované a tí mocní, ktorí na to neberú ohľad, budú strácať svoje posty. My z Galaktickej Federácie vysielame mierotvorné energie a náš úspech bude čoskoro viditeľný.

Vládne zmeny sa udejú veľmi skoro a spolu s nimi prídu tie drahé duše, ktoré čakajú na tieto udalosti. Niektorých z nich poznáte veľmi dobre. Oni sa postarajú o zabezpečenie mieru na Zemi. Rozdiely v názoroch budú vyriešené po dobrom a spravodlivo a s návratom vašich práv nebude nikto nespravodlivo stíhaný alebo uväznený. Závan čerstvého vzduchu sa preženie cez siene moci a temné zámery budú nahradené. Keď si ľudia uvedomia, čo sa odohráva, budú stáť po boku týchto duší, ktoré sa pred nich postavili. Týmto akceptujete fakt, že staré spôsoby musia byť odstránené, aby mohla vzniknúť mierová spolupráca medzi všetkými krajinami. Vy ste jediná rodina na Zemi a je čas odsunúť bokom všetko, čo vás rozdeľuje. Nič nás neteší viac, ako vidieť Človeka prebúdzajúceho sa do svojej božskosti a nachádzajúceho Jednotu vo všetkom živom. Keď sa Človek prebudí k svojej plnej zodpovednosti k druhým, svet sa rýchlo zmení. Svetlo stále silnie a posedné zbytky plánu na vaše zotročenie zmiznú navždy. Sloboda je niečo, čo ste ešte nikdy celkom nezažili, ale príde k vám prv, ako nastane koniec času. Dovtedy vás žiadame, aby ste posilňovali svoje vízie o mieri na Zemi, pomôžete tým urýchliť zmeny. Pamätajte, že máte nesmiernu silu vo vnútri a môžete mať oveľa väčší vplyv na budúcnosť, než si myslíte. Samozrejme je tu plán, ktorý zaručí víťazný koniec pre Svetlo, ale môžete do toho zasiahnuť pomocou vašej kolektívnej energie.

Za desať rokov máte tak veľa skúseností, dobrých aj zlých. Teraz z nich vychádzate s pozitívnou víziou svojej úžasnej budúcnosti a nespochybniteľným právom voči temným. Prichádzajú spolu so všetkým, čo je nevyhnutné na to, aby ste obnovili svoju oprávnenú pozíciu na Zemi. Ste ochrancovia a Matka Zem vás žiada o pomoc s navrátením jej pôvodnej krásy. Na odstránenie nákazy budú potrebné zmeny a množstvo čistenia. Na začiatku cyklu pred miliónmi rokov bola skutočne nádhernou hviezdou vo vašej Slnečnej Sústave, doslova klenotom na oblohe. Chceme vás uistiť, že napriek stavu, v akom sa nachádza, bude skoro navrátená do pôvodného stavu.

Čudujete sa prečo nezasiahneme pri odstraňovaní ropnej škvrny v Mexickom zálive, ale ak neuvidíte dôsledky svojich činov, zopakujete ich znova. Vyzerá to ako zvláštna odpoveď, keď viete, že máme technológie, ktoré by sa s tým rýchlo vysporiadali, ale stále by to bol zásah, na ktorý sme neboli oficiálne povolaní. Človek sa učí iba vtedy, keď sa deje niečo vážne a náš zásah by naozaj nepomohol spraviť správne rozhodnutie. Chceme vás vidieť, ako vezmete zodpovednosť za ničenie Matky Zemezabezpečíte, že sa to už nikdy nezopakuje. Áno, zlepšujete sa v čistení svojho neporiadku, ale stále to nie je to, čo od vás vyžaduje rola ochrancu.

Keď sa pozriete do vašej dávnej histórie zistíte, že dramatické zmeny sú normálne na konci každého slnečného cyklu. Obe Lemúria aj Atlantída zmizli takmer bez stopy, ale v oboch prípadoch vyrástli na ruinách nové civilizácie. Tento čas je podobný okrem toho, že nespejete k zániku. Namiesto toho vzostupujete , keďže vaše poslanie bolo naplnené a dualitu môžete zanechať za sebou. Akékoľvek spomienky na starú Zem pôjdu do úzadia, keď sa prebudíte na novej Zemi. Bude to dokonalé pre nového Človeka, bude to radostný a vzrušujúci zážitok nového sveta, v ktorom je všetko vybudované z energie Lásky. Čas, ktorý vám zostáva na Zemi, premostí priepasť medzi tým, kde ste teraz a kde budete po Vzostupe. To je dôvod, prečo zmeny budú pokračovať, aj keď sa možno pýtate prečo, keď je Vzostup tak blízko. Je to preto, že existuje veľká šanca, že Svetlo uvidí viac ľudí, keď problémy a stres, ktoré teraz existujú, budú odstránené. Keď ste uvoľnení, ste viac prístupní prichádzajúcim energiám, ktoré zvyšujú úroveň vášho vedomia. Hlavným cieľom pre všetkých, ktorí sú do toho zainteresovaní, je pripraviť vás na Vzostup. Stvoriteľ túži po tom, aby všetky duše vykonali svoju cestu späť ku Zdroju a vytvoril cestu k nemu, ktorá bude priťahovať vašu pozornosť. Nemôžete ju minúť, ani keby ste chceli a ak vybočíte, budete na ňu opäť privedení. Všetky skúsenosti majú hodnotu a to je dôvod, prečo sa v dualite všetko delí medzi temnotu a Svetlo.

Ja som SaLuSa zo Síria a vidím, ako sa vaša nádherná Zem stáva jasnejšou, než kedykoľvek predtým, ako rastie Svetlo s každou dušou, ktorá ho prijala. Stávate sa majákmi Svetla, ktoré priťahujú ostatných, aby vás nasledovali a nechali sa odviesť domov. Žehnám vám za vašu oddanosť Láske a Svetlu, ktorými ste a vedzte, že vaša cesta vás privedie k šťastiu, ktoré hľadáte.

Ďakujem ti SaLuSa.  Mike Quinsey. – Preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s