SaLuSa, 4. jún, 2010


Zistili sme, že niektorí z vás stále plne nechápu, prečo prechádzate zážitkom duality. Dovoľte nám znova potvrdiť, že každý jeden z vás sa pre to pred eónmi dobrovoľne rozhodol. Nebolo jednoduché vyzvať určený počet Bytostí, aby našlo svoje cestu späť do Svetla. Tiež ste zistili, že vám to prinesie mimoriadne zážitky pripravujúce vás na službu Galaktických Bytostí. Ponorili ste sa do nižších vibrácií a zabudli, že v skutočnosti ste Bytosti Svetla. Úmysel bol zažiť život na všetkých úrovniach a oboch stranách duality. Zákon Príťažlivosti umožnil Bytostiam z iných častí Vesmíru nájsť vás a ich vplyv vás stiahol na temné cesty. Avšak stále sa udržiava rovnováha a Bytosti Svetla prišli na Zem tiež, aby vás priviedli na vašu skutočnú cestu.

Preto vy, ktorí sa v súčasnosti nachádzate na Zemi, ste buď stále zapletení do nižších vibrácií, alebo ste odpovedali Svetlu a ste na ceste Vzostupu. Každý jeden z vás má rovnaký potenciál postupovať a je otázka, či sa môžete prebudiť načas. Robíme všetko preto, aby sa to podarilo a aj množstvo Svetla, ktoré teraz prijímate, vám v tom pomáha. Najväčšou prekážkou je vaša neschopnosť reagovať na to zmenou vašich presvedčení a vaše ego často predpokladá, že vie, čo je pre vás najlepšie. Sú tu aj také drahé duše, ktorých skúsenosti presvedčili o tom, že Boh neexistuje lebo ak by existoval, nedovolil by, aby sa diali zlé veci na Zemi. Nie všetci rozumiete tomu, že ste architekti vašich vlastných skúseností a Človek má voľnú ruku vo vytváraní okolností, po ktorých túži. Toto nie je odsudzovanie vás, iba prosté konštatovanie a my vieme, aké je pre vás ťažké vymaniť sa z temnoty.

Každý z vás má úžasnú možnosť zmeniť smerovanie, stačí len zareagovať na to, čo sa teraz deje. Svetlo vás môže vyniesť hore a rozšíriť vaše vedomie, alebo ak ho budete ignorovať, výsledkom budú nepríjemné pocity a izolovanosť bez toho, aby ste vedeli, prečo sa to deje. Čím skôr sa otvoríte pravde, tým rýchlejšie posuniete svoj život na novú cestu, ktorá vám prinesie šťastie a privedie vás do cieľa. Keď prídeme na Zem, zahájime výukový program, ktorý nasmeruje každého na správnu cestu, ak túži po Vzostupe. Ako vždy, je to otázka vašej voľby a môžete sa rozhodnúť pokračovať v tejto dimenzii. Ale my z Galaktickej Federácie, Majstri a Anjelské bytosti urobíme všetko pre to, aby ste uvideli pravdu. Opakujeme, že každý z vás má rovnaký potenciál, ale musíte sa naučiť, akí skvelí v skutočnosti ste. Cesta do Raja je niečo, na čom musíte pracovať a nie je vám daná na základe súčasnej úrovne vedomia.

Po rokoch očakávaní a čakania na zmeny na Zemi, ktoré vás privedú k Vzostupu, sa podmienky dramaticky menia. Naša práca a práca našich spojencov sa vyvíja do doby, kedy už nebude potrebné veľa na odstránenie intrigánov a odobratie im moci. To bude najvítanejší výsledok rokov trpezlivej práce a plánovania, ktoré sa teraz chýli k záveru. Náš plán bol vždy opačný, ako plán Iluminátov, čo znemožňovalo ich úspech. Toto dosiahlo vrchol a ich snaha zabrániť konečnej porážke, ktorej čelia, je márna. Sme v štádiu, keď už aj ich prisluhovači strácajú nádej, že ich plán svetovej dominancie uspeje. V skutočnosti nemohol nikdy uspieť, pretože Božím plánom bolo ukončenie tohto cyklu Vzostupom. Uprostred zmätku, ktorý je teraz na Zemi, sa pokúste zamerať pozornosť na to, čo prichádza a nie na to, čo sa deje okolo vás. Už to nepotrvá dlho a to, na čo sa môžete zamerať je návrat Zeme do pôvodného stavu. Berte rozklad spoločnosti, finančného systému a politiky ako možnosť nahradiť ich niečím lepším. Najväčší dar bude navrátenie vašej slobody a to vás všetkých spojí v základnom úmysle nastoliť mier a lásku na Zemi. V srdci je to, čo ľudia chcú, ale boli privedení k viere, že niekto iný ich môže ohrozovať. Označili ste ostatných za nepriateľov a vytvorili falošné bariéry kvôli tomuto presvedčeniu. Keď sa cestovanie stalo bežným, otvorili sa vám oči a vy ste zistili, že ostatné kultúry sú podobné tej vašej.

Naši drahí, žili ste v celkom odlišnom svete než akým by mohol byť so správnym smerovaním a láskavou opaterou. Bude pre vás absolútnym potešením a prekvapením, keď uvidíte zmeny, ktoré sú teraz v procese. Niektorí z vás skutočne vedia presne, čo je naplánované, napriek tomu vám stále dávame dostatok informácií. Mier prichádza a dokáže, že obrovská väčšina ľudí, sú milujúce a mierumilovné duše. Akceptujte fakt, že vyššie sily vedia najlepšie, ktoré zmeny sú potrebné a snažte sa sústrediť na výsledok, ktorý prinesú katastrofy. Keď posielate energiu, posielate podporu a hoci to znie čudne, ide o prácu Zákona Príťažlivosti.

Hovorím za Galaktickú Federáciu keď poviem, že sme v pohotovosti a sme blízko ku začatiu konečnej fázy tohto cyklu. Zem bude posúvať svoje tektonické dosky, čo bude mať svoje dôsledky. Avšak monitorujeme všetky okolnosti a robíme všetko, čo môžeme na zmiernenie dopadu. Vedzte, že ste tam, kde máte byť v záverečnom období a bolo to tak naplánované s vašim súhlasom. V skutočnosti boli všetky vaše role predurčené, takže sa sami môžete zapojiť na konci času. Dôležité je pripravovať sa na Vzostup s ohľadom na to, čo sa okolo vás deje. Uvoľnite všetky strachy, ak to bude možné, pretože vám nepomáhajú a iba produkujú stres. Niektorí z vás budú ťažko skúšaní, ale opakujeme, všetko, čo sa deje je súčasťou vášho životného plánu.

Ja som SaLuSa zo Síria a verím, že zaistenie vašej najbližšej budúcnosti vám bude nápomocné.
Ďakujem ti SaLuSa.   Mike Quinsey –  Preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s