SaLuSa, 11. jún, 2010

Veci sa stále zrýchľujú a pre vás je niekedy problém držať krok s týmto tempom. V zákulisí ide všetko dobre, hoci navonok to tak nemusí vyzerať. Sme stále spojení so všetkým, čo sa deje na Zemi. Nič neunikne našej pozornosti a smerujeme naše energie na dosiahnutie hlavnej zmeny, ktorá bude prínosná pre nás všetkých. Viac nemôžeme v tejto fáze povedať, ale tlak vyvíjaný na temných zväčšuje priestor, z ktorého vystrašene utkajú.  Svetlo sa rozširuje ďalej vďaka prichádzajúcim energiám a zvyšovaniu vášho vedomia. Ako ho absorbujete, stávate sa odolnými voči nižším energiám a pomaly upevňujete svoje pozície vo Svetle. To je to na čom dlho pracujete a pripravuje vás to na záverečné vyzdvihnutie pri Vzostupe. Cesta je dlhá a kľukatá, ale skoro sa stane hladkou a privedie vás do Svetla. Potom budete môcť povedať, že ste sa skutočne stali Bytosťami Svetla a začne sa pre vás nové dobrodružstvo vo vyšších dimenziách. Ale súčasné problémy musia byť najskôr vyriešené a každý z vás môže pri tom pomáhať posielaním Svetla. Týmto spôsobom vytvoríte kanál Svetla, ktorý ich zasiahne a Svetlo bude rásť a viac priťahovať. Prosíme vás, aby ste do toho zahrnuli tých lídrov, ktorí sú v súčasnosti na čele. Prezident Obama je jedným hlavných hráčov v súčasných udalostiach. Zistíte, že hrá trpezlivú hru, aby vytvoril situáciu, v ktorej môže zosadiť temných a použije na to celú svoju autoritu. Správne načasovanie je základom úspechu a kvôli tomu sme často v strese. Ak sa to bude komplikovať, nestrácajte prosím zo zreteľa fakt, že to bude trvať len pokým svet nenaberie novú formu. Uvoľní vás to z područia temných, v ktorom ste boli stovky rokov. Bude to najväčšia a najvýznamnejšia zmena akú ste kedy zažili. Sloboda klope na vaše dvere a jej návrat k vám bude súčasťou tejto zmeny. Nepotrebná kontrola a zákony budú zrušené a život bude vyzerať inak. Zdieľanie a starostlivosť budú veľmi uspokojivé a spoja ľudí bez ohľadu na bohatstvo, postavenie či funkciu. Budete uznaní za to, čím naozaj ste – Jedno Ľudstvo, každý so svojim poslaním v Jednote Ľudstva.

Život bude iný po každej stránke, než je teraz a vy budete mať predstavu o tom, čo môžete očakávať po Vzostupe. Bude to ochutnávka toho, čo prichádza a bude zahŕňať aj spojenie s nami. Bude to jednoduché, nakoľko už sa približujete k nám a onedlho budete ako my. Nebude to čudné, pretože mnohí z vás už boli na našej úrovni. Bude to príležitosť pre vás vrátiť sa do pozície, v ktorej ste boli predtým, ako ste spadli do nižších vibrácií duality.

Máte na výber množstvo zdrojov s informáciami o Vzostupe a o tom, ako si zvyšovať vibrácie. Ale mnohé sú protichodné a preto by ste mali použiť svoju intuíciu pri výbere. Prijmite iba to, čo vám pripadá pravdivé a nevyvoláva vo vás žiaden strach. Pravdivé správy prinášajú Svetlo, ktoré je založené na láske a pochopení a hovoria o príležitosti vzostúpiť pre každého, kto sa pre to slobodne rozhodne. Pravdivé učenie nehovorí o trestaní v žiadnom kontexte, pretože každá duša na Zemi je milovaná a má podporu, keď to potrebuje. Niekedy dôjde k špeciálnym udalostiam v osobnom živote, ktoré vás vedú k prebudeniu a často sú spojené so zážitkom blízkym smrti. Keď zazriete záblesk vyšších dimenzií, môže to zanechať tak silný dojem, že to zmení váš život.

Vieme, že aj náš príchod a kontakt s vami bude mať na vás pozdvihujúci efekt. Uvidíte seba v nás a iba pobyt v našej prítomnosti vám prinesie zážitok vyšších vibrácií lásky. Nie je to v žiadnom prípade pýcha, ani sa nijak nad vami nevyvyšujeme. My sme jednoducho duše, ktoré k vám prichádzajú zo sveta, ktorý je veľmi odlišný od toho vášho. Je to veľmi podobné ako príchod Ježiša, Budhu a ostatných Majstrov ktorí prišli na Zem s aurami, ktoré vyžarujú mocné energie lásky, ktoré ich obklopujú. Vy ste takí istí s tým rozdielom, že vaše vibrácie sú oveľa nižšie a nie také zjavné. Takže keď stretnete niekoho, kto dosiahol vyššie vedomie, cítite z neho lásku a pokoj. Dosiahnutie tejto úrovne vedomia vyžaduje sústredenie na cieľ a vymanenie sa z nižších vibrácií. Nikdy na to nebola lepšia príležitosť ako teraz, kedy prúdia na Zem extrémne vysoké energie. Tento plán bol určený na pomalé, ale isté zvyšovanie energií, ktoré zaručia vaše prebudenie. Ale bolo naplánované aj zvyšovanie energií po roku 2000, aby ste boli pripravení na Vzostup. Je to najdôležitejšia udalosť od počiatku tohto cyklu a to je dôvod, prečo sa k vám pridalo toľko Bytostí. Buďte si istí, že ak je vašim zámerom vzostúpiť, budeme vám pomáhať počas celej cesty až k veľkému dňu Vzostupu. Teraz vám prezradíme, prečo sa tak často zmieňujeme o Vzostupe ako o niečom, čo ste prišli dosiahnuť v tomto cykle. Vzostúpením zvíťazíte nad predstavou oddelenosti od Boha. Stotožníte sa so svojim skutočným Ja, úžasnou Bytosťou Svetla.

Ja som SaLuSa zo Síria a je pre mňa radosť komunikovať s vami v tak dôležitom čase vášho bytia, pretože ste tak vnímaví a uvedomelí.

Ďakujem ti SaLuSa.

Mike Quinsey.  preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s