SaLuSa, 14. Jún, 2010

Niekedy sa veci dejú celkom nečakaným spôsobom ako napríklad súčasná katastrofa v Mexickom zálive. Náhle sa ukáže, že skutočnosť je oveľa vážnejšia, ako sa predpokladalo na začiatku a žiadne utajovanie faktov to už nemôže zmeniť. Bezohľadné pohŕdanie voči životnému prostrediu a ľuďom ukázalo, kam až sú ochotné ropné spoločnosti zájsť. Táto situácia jasne poukázala na nebezpečenstvo, ktoré môže vzniknúť pri hľadaní ropných ložísk pod morským dnom. Prebudilo to ľudí a ukázalo im to, ako ľahko môže k podobnej katastrofe dôjsť a to je ďalší dôvod na to, aby sme vám predstavili bezpečné technológie. Alternatívne zdroje energie sú už známe, ale tie informácie boli utajované. Dnes už o nich viete a je dôležité, aby sa začali čo najskôr využívať. Najhoršia ekologická katastrofa v histórii zatiaľ pokračuje a prenasleduje autority, ktoré nie sú schopné pomôcť. Počujeme váš plač a prosby o pomoc a to trochu približuje čas nášho príchodu, ale do celej záležitostí je zapletených oveľa viac vecí, než si dokážete predstaviť. Naši spojenci robia, čo môžu, aby posunuli veci správnym smerom, ale dosiahnutie úspechu vyžaduje viac úsilia na ich strane. Taktiež nás veľmi povzbudzuje vedomie, že vyvíjate spoločné úsilie pri posielaní pozitívnej energie a láskyplných myšlienok do oblasti Mexického zálivu. Tento prístup k problému si vysoko ceníme a ukazuje nám, že beriete na seba zodpovednosť za nájdenie spôsobu, ako môžete vy sami pomôcť. Verte, že vaša sila, ktorou môžete situáciu ovplyvniť, sa celú dobu zväčšuje. Mnohí z vás sú si vedomí sily, ktorú v sebe máte a keď ste v skupinách rastie exponenciálne. Výsledkom všetkej tejto snahy prekonať problém je zníženie dopadu katastrofy na vaše životné prostredie. Všimli sme si, že napätie na Zemi rastie čím viac si uvedomujete, v akom zmätku ste žili. Napriek tomu veľa z toho, čo sa deje, bude mať priamy vplyv na to, akým spôsobom cez to prejdete. Rozhodne nemôže nič zabrániť Vzostupu, ale môžete si urobiť cestu oveľa hladšou tým, že budete mať stále na zreteli konečný výsledok. Radosť a šťastie na vás čakajú a aj úplný pokoj, aký ste nikdy predtým nezažili. Každé úsilie, ktoré teraz vynaložíte, bude pre vás prospešné a zvýši úroveň vášho vedomia tým rýchlejšie, čím rýchlejšie budete opúšťať nižšie energie. Napríklad na Zemi sa veľmi veľa filmov a mediálnych prezentácií sústreďuje na smrť a deštrukciu.

Ak si nedáte pozor, môže to spôsobiť to, že to prijmete ako normálnu súčasť života a bude to ničiť vašu psychiku. Všeobecne povedané zvyknete si a prijmete všetko, čo sa deje dosť často a je to spôsob, akým sa narúšajú a stávajú menej citlivými vaše prirodzené pocity. Temní používali tieto metódy neustále, aby utlmili vaše reakcie na krutosti vojny a nehumánnych činov páchaných na vás. Nechceme sa zdržiavať záležitosťami temných, ale potrebujete vedieť akým spôsobom boli ovplyvňované a kontrolované vaše reakcie.

Ako láskavé bytosti ste schopní najväčších aktov lásky a súcitu a keď sa zbavíte negatívnych vplyvov, bude to ešte zjavnejšie. Nastanú zmeny vo vašich zákonoch, takže súdnictvo bude naozaj vykonávať akty spravodlivosti. Budú vám navrátené vaše práva a budete plne chránení, takže nebude možné niekoho zadržať alebo väzniť bez dostačujúcich dôkazov.

Dôležitá zmena bude aj v udelených právomociach tých, ktorí vykonávajú spravodlivosť a polície. Faktom ale je, že keď raz prídeme na Zem a vyriešime vaše problémy, ľudia uvidia pred sebou skvelú budúcnosť a to spôsobí dramatický pokles kriminality. Odstránením chudoby a nerovnosti medzi ľuďmi sa automaticky odstránia príčiny, ktoré vedú ku kriminálnym činom. Vidíme tie, že užívanie drog, ako prostriedku na únik z reality, alebo zo sociálnych dôvodov, bude klesať. Ľudia nájdu pokoj a šťastie vo svojich životoch tým, že sa budú venovať činnostiam, ktoré ich zaujímajú. Tlak a stres vášho súčasného spôsobu života zmizne a vy budete mať oveľa viac času na veci, ktoré vás tešia. Naplnenie v živote nie je niečo, čo ste zvykli zažívať, ale teraz sa stane normálnou súčasťou života. Tieto zmeny boli navrhnuté tak, aby vás pripravili na život po Vzostupe. Staré spôsoby začínajú miznúť, pretože nemajú svoje miesto vo vyšších dimenziách. Prinajmenšom sa všetko zmení, pokým sa vibrácie nezvýšia natoľko, že vás vyzdvihnú z duality. Slová sú stále nedostatočné na to, aby popísali, čo vás v budúcnosti čaká. Avšak, keď prídeme, uistíme sa, že chápete dôvody všetkého, čo musí byť urobené. Bude vám predstavený spôsob života, aký máme my a stane sa aj vašim a zmenené alebo odstránené všetko, čo spôsobuje znečistenie alebo ničenie Matky Zeme. To znamená zmeny v spôsoboch výroby a používaných materiáloch. Už viac nebudete pracovať v nebezpečnom prostredí a väčšina výrobných procesov bude automatických. Špina a pot sa stanú minulosťou a už nikto viac nebude musieť pracovať v takých podmienkach.

Možno vás prekvapuje naša schopnosť stavať Vesmírne lode mimoriadnych veľkostí a môžeme vám prezradiť, že sú vyrábané roboticky alebo automaticky. Nedochádza k žiadnemu plytvaniu a materiály sú vyberané na základe kvality a odolnosti. Ako členovia Galaktickej Federácie medzi sebou zdieľame svoje vedomosti a technológie, takže je to prospešné pre všetkých. Nie je to náš spôsob, akým sa chceme zbaviť jeden druhého a ani ich nevyrábame za účelom sebaobrany. Naše lode nie sú vojnové stroje. Ako sme vám často vraveli, naše najväčšie lode sú veľké ako mestá a v ich vnútri vieme vytvoriť ľubovoľné prostredie. Keď prídete na palubu, budete najviac prekvapení tým, že si neuvedomíte, že sa nenachádzate vo Vesmírnej lodi.

Ja som SaLuSa zo Síria a touto správou vám prinášam iba ochutnávku toho, čo bude. Dúfame, že vás to pozdvihne a upriami vaše sústredenie na všetko dobré a prospešné, čo vám prichádza do cesty. Problémy, ktoré existujú teraz, budú mať krátky život a to aj napriek tomu, ako to teraz vyzerá. Žiadne poškodenie nebude trvalé.

Ďakujem ti SaLuSa.   Mike Quinsey  – Preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s