SaLuSa, 16. Jún, 2010

Milujeme s akou odolnosťou dokážete stáť tvárou v tvár nepriazni osudu a ako často ukazujete pozoruhodnú ľudskú vlastnosť – schopnosť zmeniť zlú situáciu na priaznivú. Už sme povedali predtým, že vždy je dôvod na humor a my máme radi humor rovnako ako vy. Avšak my ho nepoužívame na zosmiešňovanie alebo posmievanie sa iným dušiam, to nie je pre nás prirodzené. Vaše vtipy sú niekedy zamerané voči ľuďom chorým alebo postihnutým a preto vám musíme povedať, prečo by ste si takýchto ľudí mali ctiť. Vyžaduje to veľkú odvahu vstúpiť do fyzického života s takýmto problémom a toto sú tí ľudia, ktorí mali odvahu to urobiť. Naozaj, v tejto špeciálnej dobe vedúcej ku Vzostupu, sa mnoho duší rozhodlo prijať výzvy zostávajúce im z predošlých životov. To je dôvod, prečo niektorí z vás máte naozaj ťažké časy, ale pamätajte, že ste si ich vybrali na konci tohto cyklu.

Temní stále viac strácajú svoju silu a vaša sa zas zvyšuje a vďaka tomu vytvárate predel medzi cestou temných a cestou Svetla. Takto to bude pokračovať až do konca cyklu a vďaka tomu sa urýchli zahájenie zmien, ktoré vyžadujú zvýšenú úroveň energie na to, aby sa mohli prejaviť. Z vášho uhla pohľadu nevidíte celkový obraz toho, čo sa vo svete deje. Ale my vieme o všetkom. Vieme presne označiť oblasti, kde sú Svetlo alebo temnota silnejšie a do oblastí, kde vyhráva temnota posielame mocné energie na jej oslabenie. Nikdy neprestávame pracovať na zvyšovaní úrovne Svetla na Zemi, pretože je to nevyhnutné, na vytvorenie cesty ku Vzostupu. Na rozdiel od mnohých predošlých rokov je teraz možné si všimnúť, že v oblastiach s katastrofami a početnými úmrtiami je koncentrovaná energia lásky a súcitu, ktorá pomáha vyliečiť tieto oblasti. V skorších dobách to bolo celom odlišné, keď sa vaše reakcie zameriavali skôr na odplatu voči tým, ktorí situáciu spôsobili. Mám na mysli najmä vojnové incidenty, ktoré trápia Zem po celé veky a zabraňujú mierovej spolupráci medzi vami. Boli ste temnými nútení ísť týmto smerom, pokým ste neuznali potrebu budovania zbrojníc kvôli neustále hroziacim vojnám. Mier nebol tým, po čom by temní túžili a preto neustále udržiavali podmienky, ktoré viedli k vojnám. Bolo to v ich záujme aj preto, že predajom zbraní hromadného ničenia plnili svoje pokladnice. Vo vašej bezprostrednej budúcnosti zažijete také zmeny, že ako náhle zavládne svetový mier, nebude možné vrátiť sa k starým spôsobom existencie. Trvalý mier spolu s radosťou a šťastím pozdvihne každú dušu. Ľudstvo Zeme ustanoví nový poriadok, ktorý bude odrážať váš novo nájdený zámer presunúť sa von z duality. Vtedy už budeme aj my prítomní na Zemi a budeme spolu pokračovať vpred. Vďaka tomu sme si istí, že vaša cesta bola nariadená Bohom a sily Svetla sa postarajú o jej úspech. Už nejaký čas ste si vedomí príchodu tejto periódy, ale stále bude pre vás prekvapením, koľko je možné stihnúť v tak krátkom čase. Ak sa pozriete na to, kde ste teraz a na sľuby, ktoré vám boli dané, čudujete sa, ako je možné to stihnúť. Je to možne preto, že Galaktická Federácia a ďalšie duchovné skupiny sa na tom podieľajú s vysoko pokročilými vedomosťami a technológiami.

Často sme materializovali Vzostup a naše plány na jeho dosiahnutie sú prepracované do posledného detailu. Máme všetko, čo by sme mohli potrebovať na splnenie našej úlohy a je to pre nás obrovská radosť. Túžime všetkých vás vidieť opúšťať tento cyklus s ľahkosťou a bez komplikácií. Cítime, že udalosti budú čoskoro vrcholiť a vytvoria podmienky na veľký krok dopredu pre našich spojencov a nás. Je to skúšobné obdobie pre všetkých z nás, ale nebudú vykonané žiadne unáhlené kroky, lebo časový harmonogram musí byť dodržaný. Pokračujeme v monitorovaní úrovne vedomia na Zemi, čo je kľúčovým faktorom a s radosťou zaznamenávame pokračujúci stúpajúci trend. Prebúdzanie je podporované tými, ktorí vám ukazujú cestu. Sú to priekopníci, ktorí sa inkarnovali na Zem práve za týmto účelom. V posledných dňoch sa vám odhalia aj Majstri, ktorí vás pripravia na kvantový skok.

Neustále sa sústreďujte na budúcnosť a dovoľte všetkému starému odísť. Iba vyššie energie môžu s vami cestovať z tohto bodu ďalej. Môžete poďakovať tým starým za to, že vám dobre slúžili v cykle duality a pri prebudení vášho Vyššieho Ja. Musíte ešte pochopiť celkový vplyv toho celého na vaše životy, ale v neskoršej fáze budete znova prehodnocovať vašu cestu evolúciou pre väčšie pochopenie. Všetko, čo ste zažili má svoj dôvod a je to začlenené do obrovskej pokladnice vedomostí, ktoré vám môžu znova poslúžiť. Naši Drahí, darí sa vám veľmi dobre uskutočňovať vaše osobné plány a odmeny budú obrovské a uspokoja vašu potrebu duchovného rastu. Čo iné by mohlo uspokojiť vaše duše po tom, ako ste prešli ohromnou skúsenosťou duality a čo viac sa môžete naučiť než to, čo už viete? Vybrali ste si to a znova ste našli Svetlo a odpútali sa od temnoty, ktorá zahmlila vaše pochopenie toho, kým v skutočnosti ste. Teraz ste objavili skutočný zmysel života. A najdôležitejšie je, aby ste vedeli, že sa nemusíte cítiť vinní za všetky skúsenosti, ktorými ste prešli. Keby ste mohli vidieť priebeh všetkých vašich životov zistili by ste, že všetko ide dobrým smerom. Prinieslo vás to tam, kde ste dnes, ku dverám k možnosti vzostúpiť a opustiť dualitu navždy.

Ja som SaLuSa zo Síria a vnímam vás všetkých ako najkrajšie duše, ktoré prekonali nepriazeň osudu a stávajú sa veľkolepými duchovnými Bytosťami, ktorými ste a vždy ste boli.

Ďakujem ti SaLuSa   Mike Quinsey – preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s