SaLuSa, 7. jún, 2010

Každou správou sa približujeme k okamihu, kedy má nastať dlho očakávané odhalenie. Informácie, ktoré boli pred vami dlho skrývané, budú odhalené, ale najmä vám bude odhalená prítomnosť UFO a mimozemšťanov. Existuje mnoho mylných predstáv o nás podporovaných nekončiacou dezinormovanosťou, ktorá je úmyselné šírená, aby vás zmiatla. Keď vyjde pravda na svetlo, naša prítomnosť nebude len akceptovaná, ale aj vítaná. Veľa vecí musí byť vykonaných na zastavenie zámerov temných. Avšak ich sila sa zmenšuje každým dňom a s našim príchodom bude úplne odobratá. Vytvorili svoju vlastnú budúcnosť a nemôžu utiecť pred následkami svojich činov. Zákony Vesmíru platia za každých okolností, či si ich je niekto vedomý alebo nie. Nemusíte sa preto zapodievať vykonaním spravodlivosti, ani sa strachovať, že jej Elita unikne. Už si začínate preberať späť svoju moc a s tým prichádza aj dôvera vo vašu budúcnosť. Bolo vám diktované, čo máte robiť, po veľmi dlhú dobu a bolo vám znemožnené prejaviť svoju božskosť. Je nevyhnutné a nanajvýš žiaduce, aby ste si vzali späť svoju nezávislosť. Vládne zmeny prichádzajú a odstránia množstvo prekážok, ktoré sú pred vami. Ten skok do budúcnosti bude pre vás nádherným zážitkom a vaša novonadobudnutá sloboda vám prinesie radosť, akú ste dosiaľ nezažili. Všetko, cez čo ste prešli a zažili pred koncom času, bude trochu v neprospech návratu vášho vyššieho vedomia. Budete ale uvoľnení z pôsobenia nižších vibrácií a Svetlo a Láska budú vašim domovom. Vo svojich srdciach viete, že tento cyklus ešte zďaleka nie je dokončený a že je vám pomáhané v posune do vyšších dimenzií ako časti vášho návratu do vášho skutočného domova. Veľmi obdivujeme vaše úspechy a sme pripravení na váš návrat. Všetci sme bratia a sestry na spoločnej ceste cez Stvoriteľovo Kráľovstvo, ktorá nám sľubuje zážitky a potešenia lepšie, než si teraz dokážete predstaviť. Je tiež veľmi obohacujúce slúžiť s Bratstvom Svetla a pomáhať tým dušiam, ktorých cesta sa sotva začala. Všimnete si, aké je všetko uvoľnené, pretože čas neexistuje, ako viete. Na Zemi neustále zápasíte s časom a máte ho stále málo na všetko, čo by ste chceli urobiť. Už nikdy viac nebudete v takej situácii, pretože cestovať budete v okamihu alebo len vo veľmi krátkom čase. Vzdialenosť nie je meraná ako u vás a všetko sa deje Teraz. Na toto si ale rýchlo zvyknete.

Ak sú pre vás všetky tieto zmeny nepochopiteľné, netrápte sa tým, pretože ako postupujete dopredu, každý krok vašej cesty bude vysvetlený. Galaktická Federácia je tu na to, aby vám slúžila a robí to už veľmi dlhú dobu. Vaše miesto vedľa nás je zabezpečené a my túžobne očakávame čas, keď nás budete môcť navštíviť v našich lodiach. Pre mnohých z vás budú známe, nakoľko ste ich navštívili pri mimotelových zážitkoch. Spomienky tohto druhu sú väčšinou držané v úzadí, aby vás nerozptyľovali od vašich povinností na Zemi. Takže môžeme povedať, že vaše nejasné spomienky na nás nie sú snom. Tieto spomienky môžu byť staré aj celé veky a jedného dňa pochopíte vaše skutočné ja a váš vzťah s nami. Dovoľte nám jednoducho povedať, že vás poznáme lepšie, než vy poznáte sami seba. Prijmite všetko, čo sa udeje na vašej ceste, pretože tak budete schopní ísť dopredu s vedomím, že zmeny, ktoré sa dejú, sú v prospech celého Ľudstva. Légie temných síl budú odstránené a zmeny sa budú diať veľmi rýchlo. Prinesú vám pozitívne vyhliadky, nakoľko bude jasné, že všetko, čo sa deje, je to najlepšie pre vás. Každá strata bude kompenzovaná. V pláne je posunúť vás čo najbližšie k stavu, v ktorom sa má udiať vzostup. Potom budete uvedení do života, ktorý vám dá úplnú radosť a šťastie. A takisto vás to celkom zbaví prítomnosti temných. My z Galaktickej Federácie sa tešíme na našu spoluprácu. Teraz máme povolenie pokračovať a pomáhať vám viditeľnejšie. Vytváranie správnych okolností na uskutočnenie prvých zmien je zložité kvôli odporu voči nim. Ale môžeme použiť oveľa silnejšie prostriedky na jeho odstránenie. Existuje samozrejme mnoho ľudí, ktorí potrebujú nejaký čas na akceptovanie týchto inštrukcií. Človek sa vždy zdráhal prijímať zmeny, pokým nepochopil ich prínos. Všetko, čo sme prišli spraviť je na príkaz Otca/Matky Boha a prinesie vám to najprijateľnejšie zmeny, ktoré pozdvihnú vaše životy.

Svitá na nový deň, v ktorom budú vaše životy zmenené navždy. Láska a Svetlo vám zabezpečia vaše každodenné živobytie a budete mať moc vytvárať si všetko, čo si budete želať. Dovtedy, sa naučíte zodpovednosti a schopnosti používať túto moc pozitívnym spôsobom. Predstavte si ten potenciál, ktorý vám to prináša a čo je najdôležitejšie, prinesie vám aj slobodu. Pracujete viac spolu vo fyzickom živote a to vám prináša veľa tolerancie a spolupatričnosti. Prináša vám to aj lásku ku všetkému životu, ktorý rovnako ako vy pochádza zo Zdroja Všetkého, Čo Je.

Ja som SaLuSa zo Síria a neustále myslím na prichádzajúce zmeny a na vašu radosť z toho, že budete môcť zanechať minulosť za sebou. Budete mať všetko, po čom túžite. Zlatý Vek skutočne prichádza.

Ďakujem ti SaLuSa.  Mike Quinsey  –  preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s