SaLuSa, 9. jún, 2010

Môžete vidieť Naši Drahí, že ako kríza pokračuje, ukazuje vám, čo je naozaj zlé na vzťahu ľudí k prostrediu a životu okolo nich. Núti vás to hľadať riešenia v starých spôsoboch, ktoré vám už viac neslúžia. Odpovede ešte nemusia byť zjavné, ale už ich majú osoby, ktoré rešpektujú vaše potreby a potreby Matky Zeme. Ich túžba pomôcť ľudstvu bola zmarená tými, ktorí majú na prvom mieste svoje osobné záujmy. Čoskoro sa postavia pred verejnosť a už ich nič nezastaví pred tým, aby uviedli riešenia problémov, ktoré vás trápia. Pokrok sa nedá zastaviť na neurčito a vy máte čo doháňať. S použitím našich pokročilých technológií prídu zmeny rýchlo a priblížia vás k Novému Veku. Môžete mať pocit, že súčasné udalosti sú neznesiteľné, ale vedzte, že temní strácajú nad vami moc. Môže to znieť dramaticky, ale boli ste dlhú dobu uväznení vo fyzických telách bez možnosti duchovného vývinu. Avšak mnoho duší sa k vám cielene pridalo v túto dobu. Ich úlohou je uistiť vás, že koniec času nie je signálom vášho zániku, ale veľkým skokom vpred do vyšších dimenzií s plne zabezpečenou budúcnosťou. Pre tých z vás, ktorí sú si vedomí toho, čo sa deje a majú silnú vieru vo vašu budúcnosť, budú prichádzajúce udalosti naplnením očakávaní. Radi by sme vás požiadali, aby ste použili svoje vedomosti a pomohli ostatným pochopiť, ak neistota v ich mysliach vyvoláva strach. Posledná vec, ktorú by sme chceli vidieť je návrat paniky. Takáto pomoc bude stabilizovať situáciu, pokým neprídeme otvorene k vám. Niektoré skupiny s ich vlastnými presvedčeniami veria, že to dokážu bez nás, ale bez pomoci, ktorú dostávate od nás, by ste neboli tam, kde ste dnes. Môžete ľahko podceniť hrozbu, ktorú pre vás predstavujú temní, pretože väčšina ich operácií je utajená. Dokážu tiež veľmi šikovne zahládzať stopy, ale nás nevedia tak ľahko oklamať. Nič nemôže byť utajené pred tými, čo monitorujú Zem a v každom z vás čítame ako v knihe. Galaktická Federácia môže mať prehľad o každej osobe, ktorú chce sledovať. Každý z vás má svoj vlastný podpis tvorený energiami, ktoré vysielate a preto je unikátny u každej osoby. Nezáleží na tom, či vás vidíme alebo nie, pretože vás vždy dokážeme nájsť. Táto informácia vysvetľuje, ako dokážeme vždy zasiahnuť v prípade núdze.

S pravdou o tom, čo sa deje a bez vedomostí by ste boli prekvapení, ako ľahko by vás temní oklamali a ovládli. Metódy, ktoré by im to umožnili sú jemné a používané spôsobom, ktorý by ste nikdy neodhalili. Ich obľúbenou metódou je vytvorenie okolností, za ktorých ich budete prosiť, aby vám pomohli. Budete šokovaní, keď pravda vyjde na povrch. Ale v budúcnosti budete vedieť, komu môžete veriť a budú vyberané duše, ktoré vám budú slúžiť pri duchovnom vývoji. Niektorí z vás sa pýtajú, prečo ste nemohli mať výhody, ktoré vám sľubujeme oveľa skôr. Dôvod je ten, že ako civilizácia ste sa otvorili nižším vplyvom a nedávali ste veľkú váhu duchovnu. Keď ste to urobili, bolo naplánované, že dostanete pomoc, ktorá vás duchovne pozdvihne. Inkarnovalo sa viac duší s väčším pochopením pre duchovno a zaujali pozície, z ktorých vás môžu posúvať. Obrat vo vašom vývoji sa udial už na začiatku dvadsiateho storočia. Bolo to veľmi pomalé prebúdzanie. Ale na konci deväťdesiatych rokov došlo k veľkému skoku v spojení s Harmonickou Konvergenciou. Od začiatku nového milénia sa veci pohli dopredu ešte rýchlejšie a dodnes sa stále zrýchľujú. Exponenciálnym rastom to bude pokračovať ako nezastaviteľná sila, ktorá vás všetky vezme až ku Vzostupu.

Obrovské zmeny sú nie len na obzore, ale čakajú s vami na správny okamih. Takže, keď vravíme, že ste veľmi blízko, je to presne to, čo tým myslíme. Niektoré sa prejavia už v najbližších týždňoch, ak zostanú priaznivé podmienky. Avšak je veľa aspektov , ktoré vytvárajú „správny“ čas a my neohrozíme výsledok nesprávnym načasovaním. Toto je nevyhnutné pre dodržanie konečného dátumu, ku ktorému sa všetko blíži. Niekoľko týždňov navyše nebude mať nijaký reálny efekt na výsledok, ale zaručí, že všetko bude pripravené na záverečné udalosti. Naše rozhodnutie neberie do úvahy iba to, čo sa deje v jednej krajine, musíme brať ohľad na to, čo sa deje na celom svete. Môžete sa zameriavať na to, čo sa deje v USA, ale musíte brať na vedomie, že vytvárame mierovú budúcnosť pre každého na vašom svete. Finančná kríza pokračuje a dosahuje svoje dno a jej následky sú citeľné po celom svete. To dáva všetkým zúčastneným možnosť nájsť uspokojivejší spôsob s narábaním s finančnými záležitosťami. Nemôžete sa vrátiť k starému systému, pretože bolo preukázané, že nefunguje. Potrebné zmeny už boli preberané a upravené s cieľom zaviesť ich.

Ja som SaLuSa zo Síria a verím, že môj prístup k vašim obavám vám pomôže dôverovať našim rozhodnutiam, ktoré robíme pre vás.

Ďakujem ti SaLuSa.

Mike Quinsey.   preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s