SaLuSa, 18. jún, 2010

Vyčkávacia hra pokračuje a my vyvíjame viac tlaku na temných, aby sa vzdali. Ak zotrvajú pri svojich spôsoboch a naďalej budú vytvárať chaos, uplatníme naše právo vyhnať ich silou. Nie fyzickou silou ale opatreniami, ktoré nám dovoľujú vybrať spôsob, akým budú odstránení. Veľmi túžime po tom, aby sme už začali spoločne pracovať na odstránení vašich naliehavých problémov. Samozrejme, že v zákulisí robíme všetko, čo je potrebné, takže veci sa nám nemajú ako vymknúť z rúk.

Útechou nech je pre vás fakt, že čím dlhšie to trvá, tým viac ľudí sa stihne obrátiť ku Svetlu. To pomôže zdvihnúť úroveň vášho kolektívneho vedomia, čo vám zaisťuje priblíženie sa ku Vzostupu. Koniec koncov váš vzostup je to hlavné, čo sa deje a mnoho skvelých Bytostí je blízko pri Zemi, aby vám pomohli ten proces urýchliť. Všetko ide dobre a podľa očakávaní a plne sa to rozbehne, keď sa plán Vzostupu stane dominantným. Ste veľmi blízko k úžasným udalostiam a našim želaním je skorý príchod Odhalení. Katastrofa v Mexickom zálive prebudila ľudí a poukázala na nebezpečnosť ťažby ropy na morskom dne. Dôsledkom toho je, že stále viac ľudí žiada, aby to bolo zastavené a ako sme často zdôrazňovali, ak sa spojíte, máte obrovskú silu. Pozitívna energia vychádzajúca z toho, sa prejaví spôsobom, ktorý žiadate, hoci to bude nejaký čas trvať. My sme pripravení odpovedať na volanie a sme schopní vyčistiť ten neporiadok celkom rýchlo. Vidíme pravdepodobnosť, že BP (British Petrol) bude mať viac času na vyriešenie situácie. Ale nemôže to trvať oveľa dlhšie, pretože životné prostredie je tým už veľmi zasiahnuté. Takže budeme čakať na výsledok a potom spravíme to, o čo nás budete žiadať.

Keď vám povieme, že všetky vaše problémy sú vyriešené, bude to presne tak. Nedá sa to spraviť za deň, ale jednou z našich priorít je zabezpečiť hojnosť tak, aby nikto nestrádal. Odkedy pozorujeme váš svet vieme, kde sú oblasti s najväčšou chudobou a existenčnými problémami, kde nie sú pokryté základné potreby a medicínska starostlivosť prakticky neexistuje. Vysporiadame sa s týmito naliehavými problémami veľmi rýchlo. Ilumináti tieto podmienky úplne ignorujú a držia ľudí v tomto stave, pretože je to súčasť ich plánu na redukciu populácie. Znečisťovanie zeme, vzduchu a vody je len časťou ich plánu, ktorý sa ale nepodarí uskutočniť. Neustále monitorujeme tieto situácie a môžeme vás uistiť, že dopady tejto snahy sa znižujú.

Viete o všetkom, čo robíme a o tom, že nečakáme iba na Prvý Kontakt. Musíme povedať, že sa o vás staráme už tisícky rokov. Toto je ten druh služby, ktorú poskytuje Galaktická Federácia v celom Vesmíre. Pomoc ostatným civilizáciám nám prináša radosť a uspokojenie, pretože im pomáhame priblížiť sa ku Svetlu.

Ak máte aj vy nutkanie slúžiť týmto spôsobom, môžeme vás uistiť, že vám bude táto možnosť daná v blízkej budúcnosti. Niektorí z vás sa vrátia k svojim Vesmírnym rodinám na svoje domovské planéty. Vaše životy sa zmenia na nepoznanie a samozrejme aj životy všetkých duší, ktoré vzostúpia. Nestrácajte zo zreteľa vaše očakávania a sústreďujte sa na ne. Toto vás bezpečne prenesie cez obdobie nepokoja, ktoré prichádza. Nezabúdajte na to, že niektoré duše sa rozhodli opustiť Zem pred koncom času a nebudú pri tom vôbec alebo len veľmi málo trpieť. Už v Astrálnej sfére bude o nich postarané a budú mať dostatok pozornosti, aby sa čo najskôr vrátili do normálneho stavu. Choroby, postihnutia alebo nespravodlivosti viac nebudú existovať a ak áno, tak len v mysli dotyčnej osoby. Inak povedané, dokážete ich silou myšlienok odstrániť. Existujú rôzne astrálne úrovne, ale väčšina duší bude v úrovni, ktorú niektorí poznáte ako Letná krajina. Je to, Drahí Naši, otázka toho, kam sa hodíte so svojou úrovňou vibrácií a pre tých ktorí ju majú príliš nízku existuje miesto, kde takmer nie je Svetlo. Budete automaticky umiestnení v tej, ktorá s vami najlepšie rezonuje. Preto, ak si zvýšite svoje vibrácie na Zemi, budete patriť k tým, ktorí pôjdu do vyšších dimenzií pri Vzostupe.

Už sa blížime k záveru prvého polroka a keď ešte stále niekto pochybuje o tom, že sa čas zrýchľuje, ťažko už dostane lepší dôkaz. Vychádzate von z lineárneho času a zbavujete sa všetkých nepríjemností, ktoré so sebou prinášal. Neustále bojujete s časom, ktorý vládne vašim životom. Predstavte si, aké to bude úžasné, keď sa zbavíte obmedzenia časom. V budúcnosti sa budete môcť pohybovať z jedného miesta na druhé, do minulosti alebo budúcnosti a vaše zážitky budú celkom odlišné od tých súčasných. Život bude vzrušujúci a plný výziev, pretože je tak veľa vecí, ktoré budete objavovať. Na druhú stranu život na Zemi sa sotva dá označiť za nudný, len je ťažké napredovať a zostáva vám málo času na osobné záujmy. Niektorí ľudia majú zúfalo nudný život a ledva prežívajú, ale každý má presne to, čo si vybral. Iní majú bohatstvo a všetok komfort, ale nie sú šťastní. Je to pravdepodobne lekcia, ktorú sa máte naučiť z kontrastov medzi ľuďmi a že nie je pravdou, že každý hľadá šťastný a napĺňajúci život. Toto moji priatelia príde so Vzostupom celkom určite, preto sa nenechajte sťahovať dole problémami z minulosti a pokúste sa ich zbaviť.

Ja som SaLuSa zo Síria a teším sa chvíľu, keď vás budem vyzdvihovať. Je toho toľko, na čo sa môžeme tešiť a cesta Svetla bude otvorená už čoskoro. S vašimi vedomosťami môžete pomáhať ostatným prejsť zostávajúcimi mesiacmi tohto cyklu. Prajeme si, aby každý z vás, ktorí viete o príchode Zlatého veku vedel, že už klope na dvere a prináša Lásku a Svetlo a vymanenie vás z nižších vibrácií. Vek, ktorý je poctou láske a sláve Boha a Stvoriteľa.

Ďakujem ti SaLuSa.  Mike Quinsey  – preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s