SaLuSa, 21. Jún, 2010

Letný Slnovrat ako mnoho iných špeciálnych udalostí so sebou prináša silný prílev energie. Je to obzvlášť dôležité v tejto dobe, keď sa pripravujete na Vzostup, pretože môžete prijímať túto energiu a pomocou nej zvýšiť svoje vibrácie. S každým vstupom tohto druhu zvyšujete úroveň svojho vedomia a vzďaľujete sa od nižších vibrácií. S každým krokom túžite po dosiahnutí bodu, z ktorého ste bližšie ku Vzostupu. Tie duše, ktoré vidia zmeny všade naokolo, sa snažia pochopiť, prečo sa to deje. Prichádzajúce energie z mnohých zdrojov pôsobia na ich city, ale často to končí vytvorením väčšieho zmätku. Avšak, nič zvonka nemôže mať vplyv na vaše smerovanie. Niektorí zotrvajú tam, kde sú, aj napriek negativite, ktorá ich obklopuje a nájdu útechu vo veciach, ktoré sú im známe. Aj keď ich hlboko zasiahne iskierka lásky, môže prebudiť spiaceho obra v nich.

Každá duša má Vyššie Ja, ktoré sa vám snaží priniesť pravdu a je tým tichým hláskom vo vás, ktorý niekedy počujete. Avšak keď si raz uvedomíte svoj potenciál, môžete sa kedykoľvek napojiť na svoj zdroj vedomostí a pochopenia. Ak po tom túžite, ukáže sa vám spôsob, akým môžete zvyšovať svoje vedomie a než sa nazdáte, vaša myseľ sa zmení. Ľudia často hľadajú pomoc zvonka, ale je vhodné, aby ste najskôr otvorili svoju myseľ. Tiež vám odporúčame overiť si pochopenie u svojho Vyššieho Ja a keď to urobíte, budete mať možnosť nájsť tie tiché a pokojne chvíle. Nakoniec sa znova stanete súčasťou vášho Vyššieho Ja, ktoré je vyšším vyjadrením nádhernej duše, ktorou ste. Všetko, čo ste zažili, si stále nesiete so sebou a odráža to vašu vieru a pochopenie života. V rôznych dobách ste si zvolili žiť život v akejkoľvek kultúre či regióne, ktorý vám poskytne práve tie zážitky, ktorú sú nevyhnutné na postúpenie v evolúcii. Môžete byť čierny, biely alebo inej farby pleti a je to tiež dôležitou súčasťou vašich skúseností. Nepovažovali by ste za zbytočné vstúpiť do súčasného života so zaujatosťou voči iným bytostiam kvôli farbe ich pleti alebo náboženstvu?

Dovoľte nám naznačiť, že sa to možno deje preto, že ste mali nepríjemné skúsenosti z minulých životov. Tieto sa hlboko vryli do vášho podvedomia a musia byť odstránené, aby ste sa mohli pohnúť dopredu. Ak sa stotožňujete s problémami, pre ktoré nemáte zjavný dôvod, pokúste sa rozobrať svoje pocity a posúďte, či nejde o odraz vás samých. V živote sa vám často zdajú nedostatky iných neprípustné, hoci ich máte aj vy sami a kritizujete ich na druhých. Niekedy je užitočné pozrieť sa na to, ako pôsobíte na druhých. Život je cestou učenia, na ktorej hľadáte možnosť vrátiť sa k tomu, čím ste boli – osvietenou Bytosťou, predtým, než ste vstúpili do nižších vibrácií, aby ste zažili dualitu. Oddelenosť od vášho Vyššieho Ja vás vystavuje nižším vibráciám a v dôsledku toho ste niektorí stratili schopnosť orientovať sa na svojej ceste.

Avšak pri hľadaní svojho skutočného ja máte stále k dispozícii pomoc a tá vás privádza ku láske a Svetlu vo vás. V súčasnej perióde sa pomoc zvýšila desaťnásobne a vy sa vyzdvihnete znova, ak po tom túžite a je to vašim zámerom.

Pozemské záležitosti idú dopredu, aj keď niekedy veľmi pomaly, ale je potrebné urýchlene vyriešiť problém v Mexickom zálive. Predstavuje to pre svet hrozbu, ktorá ak nebude kontrolovaná a zastavená, bude mať dôsledky, ktoré sa budú prejavovať mnoho rokov. Vy to našťastie nezažijete, pretože sú pre vás iné veci dôležité, napríklad Vzostup. Preto môžete očakávať zásah, ktorý zastaví únik ropy, takže plán vášho konečného vzostupu nebude ohrozený. Nepochybujte o výsledku, pretože vám nič nestojí v ceste. Sme toho neoddeliteľnou súčasťou a neustále vás podporujeme, aby sme si boli istí, že sa odhalenia a všetko ostatné udeje tak, ako to bolo naplánované.

Ako sme očakávali, ľudia si viac uvedomujú ako kedykoľvek predtým, ako boli oklamaní. Teraz ste múdrejší a schopní ľahšie určiť, či sa vás niekto pokúša klamať. Temní sa vďaka svojim vlastným aktivitám zamotali do klamstiev a sú považovaní za to, čím naozaj sú. Celosvetové finančné problémy sú tiež ranou pre ich plány a vedia, že totálny kolaps bude pre nich znamenať stratu postavenia na trhu. Kontrola, ktorú mali nad mnohými aspektmi vašich životov, im je odobraná a ich budúcnosť nevyzerá ružovo. Vidíme prichádzať čas, kedy bude príležitosť na ich odstránenie najpravdepodobnejšia. Temní môžu odstúpiť kedykoľvek a sú si vedomí podmienok kapitulácie, ktoré ich ochránia pred hnevom, ktorý voči nim budú ľudia cítiť. My z Galaktickej Federácie nie sme kati a našim spôsobom je vždy ponúkať lásku a súcit tým, ktorí spadli do negativity. Z nášho pohľadu vždy existuje nádej, keď iskierka duše Svetla ešte stále svieti, aj keď je to iba záblesk skutočného potenciálu.

Znova a znova sme ukázali, že nie sme pomstychtiví a že nemáme vôbec potrebu pomstiť sa tým, ktorí vás a Matku Zem tak dlho kontrolovali. Dualita v skutočnosti dovoľuje prejavy oboch aspektov – temna aj Svetla a to pre vás vytvorilo výzvu na prekonanie nižších vibrácií. Mnohí ju celkom úspešne prekonali a sú príkladom na ceste pre ostatných. Pozrite sa na vašich duchovných vodcov súčasných aj minulých. Medzi nimi môžete nájsť tých, ktorí hlásajú lásku ku všetkému živému. Nie je pravdou, že vďaka ich práci ich poznáte? Toto sa nezmenilo za tisícky rokov a stačí, aby ste sa pozreli na učiteľov ako Ježiš alebo Budha, aby ste vedeli, čo máme na mysli.

Ja som SaLuSa zo Síria, vedená láskou a silnou túžbou vidieť všetkých vzostúpiť, hoci viem, že možnosť slobodnej voľby musí byť zachovaná, ale nie je to naliehavé, pretože všetko sa deje Teraz. Avšak v perióde, ktorá zostáva do vzostupu, sa dá veľa dosiahnuť. Vaše starosti vás môžu znepokojovať, ak s nimi máte spojené veľké emócie. Tak sa pokúste uvoľniť ich a verte, že všetko sa zmení tak, ako bolo sľúbené.

Ďakujem ti SaLuSa  – Mike Quinsey – preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s