SaLuSa, 28. jún, 2010

Odpočítavanie už začalo a príležitosti na urýchlenie našich záležitostí sa tak či onak vytvárajú. Vôľu pokračovať v monumentálnych zmenách podporuje stále viac ľudí. Ich povedomie o tom, čo sa dialo v minulosti, sa zvýšilo vďaka tomu, že pravda sa stále viac vynára na povrch. Už nemôže byť viac skrývaná ako v minulosti a vy sa stávate oveľa skúsenejšími v odhaľovaní neprávostí páchaných na vás. Dôvera je niečo, čo tu nebolo prítomné po veľmi dlhú dobu, ale s príchodom nových vodcov v mnohých krajinách na celom svete sa začína navracať. A vás, ktorí ste tu správne v tomto čase, to pripravuje na opustenie starých spôsobov. My sme za vami a naši spojenci vás podporujú všade, kde to potrebujete. Musí to viesť k rýchlym zmenám, pretože čas ide rýchlo a akcie musia začať teraz. Z mnohých zdrojov, ktoré vás podporujú vieme, že to rastie a tlak na ľudí, ktorí rozhodujú sa musí zvyšovať.

Odporúčame vám udržiavať vaše mysle, oči a sústredenie zamerané na výsledok, po ktorom túžite. Energia produkovaná vašim kolektívnym vedomím je taká mocná, že dokáže vytvárať vašu budúcnosť a aj to robí. V skutočnosti sa to udialo na prelome tisícročí a tie zmeny, ktoré ste si želali, sa prejavujú teraz. Bojovali ste s temnými silami a podarilo sa vám ich zastaviť. Už je to vo vzduchu, ale predtým ešte uvidíte jasné znamenia toho, kam smerujete. Pozorne počúvajte tých, ktorí žiaria ako Bieli Rytieri a vedú vás do Nového Veku. Je to ich mocné Svetlo, ktoré ukazuje cestu ku Vzostupu a vy ich spoznáte vďaka práci, ktorú vykonávajú. Mnoho drahých duší je pripravených pomáhať tým, ktorí sú na prahu zmien. Správne načasovanie je stále veľmi dôležité a úroveň vášho vedomia je kľúčovým faktorom. Temní sa ešte stále pokúšajú mrzačiť vaše myšlienky a takto sa vo vás pokúšajú vyvolať strach. My vám pomáhame mnohými spôsobmi vo veciach, v ktorých si neviete poradiť sami, ale nakoniec ste to vy, kto v skutočnosti robí najväčšie zmeny. Našťastie naša práca a tí, ktorí vás vedú a učia, vás dobre pripravili na toto obdobie. Zmenili ste svoje myslenie, ktoré bolo ovplyvňované skostnatenou vierou, na oveľa flexibilnejšie a vďaka tomu ste viac otvorení pravde a nebojíte sa ísť dopredu.

Vaša história ukazuje, ako ste boli vedení k viere vo vedúcu hierarchiu, ktorá vás držala v stave, ktorý vyhovoval ich vlastnému prospechu a moci. Teraz už nie je potrebné pripomínať vám, že ste to vy, kto musí viesť vaše životy. Ste dostatočne uvedomelí na to, aby ste boli schopní ísť do svojho vnútra a rozprávali sa so svojim osobným Bohom. Nájdite si čas na pravidelné meditácie, pretože vám to bude prospešné mnohými spôsobmi, nie len tým, že sa uvoľníte a budete menej náchylní na choroby. Stres je vašim najhorším nepriateľom už celé veky, ale to sa mení vašimi trvalými vyhliadkami na mier a šťastie, ktoré sú na dosah.

Znova vám pripomíname, že ste nezávislé Bytosti a máte Bohom dané práva a my z Galaktickej Federácie vás privedieme do Zasľúbenej Krajiny. Niekedy hovoríte o Nebi na Zemi a keď nastanú zmeny, uvidíte ho vytvárať sa priamo pred vašimi očami. Je to vaše právo a miesto, kde by ste v skutočnosti mali byť, pretože dualita nie je vašim skutočným domovom, ale len cyklom skúseností, ktorý nikdy nemal byť trvalý. Slúžil pre váš účel a vyzdvihol úroveň vášho vedomia na úroveň, ktorá postačuje na Vzostup. Plán Stvoriteľa je dokonalý a pritom vám stále dovoľuje používať slobodnú vôľu.

Stále sú nejaké nejasnosti týkajúce sa návštevy Mimozemšťanov na Zemi. Dokonca aj tam, kde sú ľudia viac informovaní o týchto aktivitách, čo sa deje hlavne kvôli dezinformácii vládnymi zdrojmi. Avšak je to nepravdepodobné s ohľadom na rozhovory o Prvom Kontakte. Zdôrazňovali sme, že to znamená otvorený a oficiálny kontakt, ale určite to neznamená, že je to jediná možnosť s pomocou ktorej môže dôjsť ku kontaktu alebo návšteve. Podľa Vesmírnych Zákonov nemôže jedna civilizácia zasiahnuť do vývoja druhej civilizácie, ale môže mať povolenie od nás navštíviť Zem a poskytnúť jej svoje vedomosti. Často zisťujete, že keď dôjde k takejto návšteve, Vesmírne Bytosti sa rýchlo vytratia preč. V minulosti boli aj nejaké výnimky, ale toto boli návštevy, ktoré boli dohodnuté dopredu s kontaktérom.

Môžete sa pýtať, ako je to možné, veď Mimozemšťania majú svoje základne na Zemi. Odpoveď je rovnaká, oni nemôžu zasahovať do života ľudí, majú dovolené mať tu základne, rovnako ako máme my. V skutočnosti sú hlboko v Zemi alebo pod morským dnom, kde sú bezpečné pred každým vyrušovaním. Sú chránené pokročilými technológiami, takže sú v bezpečí pred Temnými, ktorí sa snažia medzi nich dostať a zničiť ich. Boli príležitosti, kedy privilegované osoby zo Zeme mali dovolené vstúpiť, ale to boli veľmi špeciálne výnimky. Často je to mätúce kvôli Šedým, ktorí mali základne na Zemi dlhú dobu so súhlasom americkej vlády. Ako sme vás informovali, kvôli tomu, že boli pozvaní ich nemôžeme prinútiť odísť, pokým neporušia podmienky, ktoré sa na nich vzťahujú. Dokonca aj únosy a mrzačenie dobytka boli schválené a tento aspekt bol mätúci aj pre americkú armádu, ktorá je do toho tiež zapojená. Okrem tohto sa znásobili krátke potýčky, ktoré sa konali medzi dvoma frakciami.

Dúfame, že sme vám objasnili tieto záležitosti a pripomenuli vám, že Odhalenia a Prvý Kontakt sú nevyhnutné na to, aby ste nám dali povolenie oficiálne pristáť na Zemi a potom sa môžeme hneď pustiť do akcie. Stvoriteľ je jediný, kto môže porušiť tieto pravidlá a keď bude dosiahnutý vhodný čas, máme povolenie zorganizovať Prvý Kontakt. Tieto udalosti sa blížia a stávajú sa stále neliehavejšími zhoršujúcimi sa podmienkami na Zemi. Nebojte sa, pretože Svetlo je stále s vami.

Ďakujem ti SaLuSa – Mike Quinsey – preklad: danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s