SaLuSa, 28. júl, 2010

Niekedy môžete cítiť, že sa vaša prítomnosť rozpína ďaleko za vaše fyzické telo. Môže to byť také mocné, že sa dokážete spojiť s prírodou a chápať jej pieseň. Túžba a viera vám umožňuje otvoriť sa týmto spôsobom. Príroda pochopiteľne miluje komunikáciu s vami a tá sa môže zvýšiť z úrovne cítenia na úroveň priameho vedomého kontaktu. Neexistujú tam žiadne hranice a niektorí z vás zistia, že existujú Bytosti, ktoré dokážu napríklad komunikovať s Matkou Zemou. Všetko má určitý stupeň vedomia a pre niektorých ľudí nie je nezvyčajné rozprávať sa so stromami alebo rastlinami. Nevraveli vám o tom, že keď sa to robí s láskou, dostanú odpoveď? Pre ostatných, ktorí nemajú taký zážitok alebo tomu neveria, je to nepochopiteľné.

Keď vzostúpite, takéto veci budú celkom jasné a vy budete schopní komunikovať so všetkým živým okolo vás. Keď raz prijmete fakt, že máte takéto schopnosti, vyskúšajte ich a určite prinesú výsledky. Mohli by to byť vaši záhradníci, ktorí majú takzvané „zelené prsty“ a milujú svoju prácu a svoje rastliny? Zamyslite sa nad tým a uvedomte si, že každá duša hľadá lásku, ktorá ju pozdvihuje. Niektorí sa cítia byť nemilovaní a veria, že sú oddelení od Boha, avšak nie je to pravda, pretože ste neustále obklopení Bezpodmienečnou Láskou. Máte výraz, že „láska krúti svetom“ a nič nie je pravdivejšie. Láska je Svetlo a pozdvihuje každú dušu a aj Matku Zem. Je to mocná energia, ktorá prekonáva nižšie vibrácie, ktoré nemôžu v jej prítomnosti existovať.

Láske je naozaj všetkým, na čo by ste sa mali zamerať a čím viac jej dokážete spoločne vytvoriť, tým rýchlejšie postúpite ku Vzostupu. Láska je lepidlom Vesmíru, Láska je Boh, Láska je Stvoriteľ. Nedostatok Lásky umožňuje temným vkradnúť sa a spôsobiť oddelenosť a prípadne aj kolaps hmoty. Dosahuje to stav, v ktorom už nemôže naďalej držať svoju formu a rozpadne sa. Ak ste niekedy počuli o tom, aké to je v najnižších astrálnych rovinách, budete vedieť, že vibrácie sú také nízke, že tam takmer neexistuje Svetlo. Konkrétne povedané, hmota nie je schopná udržať si formu a je náchylná rozložiť sa. Predstavte si, že ste dušou, ktorá poklesla na túto úroveň kvôli nedostatku Svetla. Je to biedna existencia a je to ich Peklo, pretože dovolili svojim božským iskrám pohasnúť. Tých z vás, ktorí sa znepokojujú tým, čo sa stalo takýmto dušiam, môžeme uistiť, že Anjelské bytosti čakajú, kým vyjadria svoju túžbu po návrate do Svetla. Potom je im poskytnutá všetka pomoc, ktorá im umožní vydriapať sa na ten strmý kopec, ktorému čelia na svojej ceste späť. Pamätajte si, naši drahí že, žiadnu dušu nenecháme spadnúť na dno alebo bez vedenia, bez ohľadu na to, ako hlboko sa prepadla.

Vstupujúc do konca času má každý z vás niečo, čo potrebuje vyčistiť a príde to ku vám na určitej úrovni čistenia sa. Budete vedieť, že sa to deje, keď k tomu dôjde a keď to prijmete, budete schopní to pretvoriť. Môžu to byť nevyspytateľné myšlienky, ktoré majú vplyv na vaše vedomie a už vám viac neslúžia. Rozlúčte sa s nimi s vďačnosťou a povedzte im, že už viac nemajú svoje miesto vo vašom novom živote, ktorý si budujete. V skutočnosti keď sa obzriete späť, ľahko si uvedomíte, že ste sa už dramaticky zmenili. Koniec koncov váš súčasný život bol rozhodne plánovaný pre Vzostup a obsahuje testovacie obdobia, keď musíte ukázať, že ste nižšie energie zanechali za sebou.

Nechceme maľovať pochmúrny obraz udalostí odohrávajúcich sa teraz na Zemi, ale je našou povinnosťou prezentovať ich také, aké sú. Samozrejme že vám nemôžeme vždy ukázať celý obraz, pretože niekedy je lepšie nehovoriť o našich vedomostiach týkajúcich sa aktuálnych udalostí kvôli ochrane ľudí zapojených do nich. Navyše s našimi pokročilými metódami zberu informácií vieme oveľa viac, než si uvedomujú temní. Nechceme ich varovať a preto pracujeme s určitým nevyhnutným stupňom utajenia. Keď berieme do úvahy to, že máme počítače, ktoré dokážu celkom spoľahlivo predpovedať budúcnosť, musíme byť opatrní pri zverejňovaní informácií. Naši spojenci sú si toho vedomí a tiež operujú týmto spôsobom a vďaka tomu nemôžu byť identifikovaní. V skutočnosti len v súčasnej dobe existujú nejaké znepokojujúce možnosti, z ktorých máme obavy, ale treba povedať, že ich pozorne sledujeme. Zasiahneme tam, kde to bude dovolené a budeme vždy zmierňovať dopady akcií, ktoré by mohli ohroziť vašu bezpečnosť.

Pre väčšinu ľudí na vašom svete bude život vyzerať rovnako ako vždy predtým. Iba z vyššej perspektívy je možné vidieť zmeny, ktoré sa udiali a vaše médiá sú často neochotné informovať o nich. Napríklad vaše Slnko sa mení a to má veľký vplyv na Zem. Vrchol týchto zmien môže nastať veľmi skoro a môže spôsobiť zlyhanie vašich elektrických zariadení. Mocné energie zasahujú Zem a môžu poškodiť komunikačné kanály. Prípadne dôjde k tak intenzívnym zmenám, že elektrické systémy založené na vašich súčasných znalostiach už nebudú naďalej fungovať vôbec. Uisťujeme vás však, že v spojení s týmito zmenami, vám poskytneme alternatívne zdroje energie. To samozrejme prinesie zmeny v takmer každom type komunikácie a dopravy, ktoré teraz používate. Tieto sa vám budú oveľa viac páčiť a budú absolútne neškodné pre životné prostredie a čisté.

Existujú mnohé pozitívne aspekty vášho Slnka, ktoré teraz slúži ako kanál pre vyššie energie prichádzajúce ku vám z Vesmíru. To bude zohrávať najdôležitejšiu časť vtedy, keď sa pripojí k Centrálnemu Slnku vášho Vesmíru a vy viete, že toto sa stane na Zimný Slnovrat v roku 2012. To je ten bod, kedy dôjde ku kvantovému skoku vpred a ten vás vyšle do vyšších dimenzií. To bude skutočný signál konca cyklu v dualite a vtedy musíte byť plne pripravení na pozdvihnutie. To je to, na čo nadšene čakáte a bude to korunovať slávu vášho súčasného života.

Ja som SaLuSa zo Síria a žehnám vám všetkým za vaše obrovské odhodlanie pozdvihnúť Ľudstvo na vyššiu úroveň. Váš úspech môžete pripísať na účet vášmu nadšeniu a zámeru priniesť Lásku a Svetlo späť ku všetkým dušiam, aby boli pripravené na VZOSTUP.

Ďakujem ti SaLuSa. Mike Quinsey   preklad: danuša

  This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

  Pridaj komentár

  Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

  WordPress.com Logo

  Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Twitter picture

  Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Facebook photo

  Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Connecting to %s