Majster Kuthumi: Kryštály a ich úlohy

Pozdravy. Milovaní Bratia a Sestry Svetla.

Tu je Majster Kuthumi. Dnes by som rád hovoril o kryštáľoch a kameňoch používaných pri liečení. Od starovekých čias, ľudstvo bolo fascinované kameňmi a krystáľmi. V starovekých časoch, keď zájdeme až do čias Lemúrie a iných, ľudstvo bolo fascinované kameňmi a krystáľmi. Dokonca aj v modernej dobe, kamene sú uctievané vo forme umenia – alebo vo forme, ktorou sa spájú s ich náboženským systémom. Mnohé časti sveta vyrezávajú nádherné obrazy ich vnímania Boha/ Stvoriteľa a uctievajú ich. Niečo na tých minerálnych kráľovstvách je, niečo, čo láka srdcia ľudských bytostí. Najmä kryštály ohromne rezonujú so srdcom človeka. Prečo je to tak? Na najhlbšej úrovni, ľudstvo je utvorené z Kryštalickej štruktúry a obidve – kryštalická štruktúra i fyzický kryštáľ na povrchu vysielajú svetlo. Keď liečitelia použijú kryštáľ na uzdravenie a rovnováhu svojich pacientov, tak čo v skutočnosti robia je – či už vedome alebo nevedome – to, že v nich prebúdzajú rozpomenutie si na ich vlastný kryštalický pôvod. Ľudstvo sa vyvíja smerom ku kryštalickej existencii, kde bude schopné uvedomiť si svoju skutočnú podstatu.

Kryštály a kamene sú časťou Matky Zeme, rovnako, ako aj vy ste súčasťou Matky Zeme. Je to len prirodzené, že ľudské bytosti majú tú istú podstatu ako kryštály, pretože pochádzajú z toho istého zdroja. Tak ako ľudstvo môže byť vystavené negatívnej energii, kryštály tiež môže byť vystavené negatívnej energii, a presne tak ako ľudské bytosti sú ovplyvnené energiou, ktorú príjmu, kryštály tiež vysielajú energiu, ktorú príjmu. Keď sú kryštály ťažené, prejdú mnohými rukami a predtým, než dôjdu ku konečnému zákazníkovi, naberú energiu od všetkých ľudí, ktorí s kryštálmi prišli do styku od ich vyťaženia dokiaľ sa nedostali k vám. Preto je dôležité, aby boli kryštály dôkladne očistené a prečistené predtým, než ich naprogramujete na akýkoľvek druh energie. Potom opäť, keď programujete váš novo nájdený kryštáľ, to, v akom rozpoložení sa nachádza vaše vedomie, hrá veľkú úlohu v energii, s ktorou pracujete pri programovaní kryštáľu. Kryštály môžu byť programované zámerom, prenosom myšlienky, prenosom energie atď. Nabudúce, keď budete programovať kryštáľ, pracujte pri programovaní kryštáľu so zvukom, slovom, symbolom a potom zapečaťte kryštáľ Platinovým Štítom Archanjela Michaela. Touto cestou bude kryštáľ vždy chránený a bude vyžarovať len takú energiu, ktorú ste do neho vložili.

Je niekoľko spôsobov, ako používať kryštály na liečenie. Kryštály môžu liečiť depresiu, smútok, úzkosť, návaly paniky, zmätok alebo iné prevažujúce ľudské emócie. Požiadajte programovaný kryštáľ, aby absorboval tieto prevažujúce emócie z celého vášho energetického poľa, vrátane vašej aury. Kryštály budú pracovať už na základe požiadania. Taktiež môžete položiť kryštály na ľudské energetické systémy nazývané Čakry a požiadať ich o absorbovanie blokád/ odporu, ktoré vytvárajú ten či onen problem v ľudskej bytosti. V prípade bolesti na tele, môžete položiť naprogramované kryštály na dané časti tela a požiadať ich, nech absorbujú bolesť. Prirodzene, je potrebné to vykonávať rozumne, pretože kryštály pracujú len s energetickým poľom a všetky fyzické ochorenia musia byť liečené medicínsky. Čo môžu kryštály urobiť je to, že pred tým, než sa blokované energie prejavia ako choroba ľudského tela, absorbujú blokované energie a uvolnia ich, takže umožnia voľné prúdenie energie telom.
Ak ste programovali svoje kryštály energiou lásky alebo mieru a kedykoľvek by ste cítili strach, úskosť, paniku , tak môžete držať svoj kryšáľ v ľavej ruke a tromi fúknutiami naň požiadať o aktiváciu vloženejô. energie a zabalenie vás do tej energie, to vám môže priniesť okamžitú úľavu. V ťažkých prípadoch môžete chcieť umiestniť tieto programované kryštály na svoj krk v šnúrke alebo podobne. Týmto spôsobom kryštály budú stále vysielať programovanú energiu do vašej bytosti. Kľúčové pri tom je, aby ste sústavne posielali vašu energiu do programovaného kryštálu a tak ho posilňovali. Taktiež ho nezabudnite ochraňovať Platinovým Štítom Archanjela Michaela. Je dobré nosiť kryštál počas zmien mesiačného cyklu každý mesiac (oba pohlavia) a kryštáľ programovaný na nosenie počas týchto čias sa nazýva energiou Uzemnenia a rovnováhy.
Taktiež môžete programovať kryštál slovom – Využi, a tak zdôrazniť že zvýšena energia, ktorá je dostupná počas tých špecifických dňov mesiaca môže byť využitá pre tvorivé účely a tiež pre vyššie duchovné ukotvenie svetla vo vašej bytosti. Tiež môžete položi kryštáľ programovaný slovom Radosť a Mier do detskej izby, to pomôže dieťaťu zaspať ľahko a bez strachu. Programované kryštály môžu byť položené v miestnosti, kde spáva budúca mamička, a to pomôže takejto mamičke byť si viac vedomá vzácnej bytosti, ktorú v sebe nosí a aj dieťatko v maternici získa vloženú energiu z kryšáľa. Energia, ktorá takto môže byť vložená pre túto situáciu je energiou objatia a hlbokého prijatia. Slovo, ktoré môže byť vložené je Potešenie a srdečné privítanie dieťatka do tohto sveta.

Programované kryštály môžu byť umiestnené do študentskej izby, a tak stimulovať intelekt, ktorý bude objavovať viac o živote cez knihy a iné poskytnuté študijné materially. Energia môže byť vkladaná na vynaliezavosť a prirodzenosť. Do kryštáľu môže byť vložené slovo porozumenie. Programované kryštály sú výnimočne vhodné umiestňované v domovoch starých ľudí, napríklad v domovoch dôchodcov, hospicoch, nemocniciach a podobne. Energia, ktorou môžme programovať tieto kryštály je hlboký pokoj, vďačnosť za život, ktorý doteraz žili a slovo vložené môže byť Uvoľnenie. Uvoľnenie tohto – emočných drám, zlosti, nenávisti, strachu atď. Programované kryštály môžu byť položené do izieb a domov, kde sa objavila duša mŕtveho, či už po samovražde, nehode či inej smrti. Energia, ktorú vložíme do kryštáľu je Spojenie so Zdrojom a úplné prepustenie. Slovo vložené do kryštáľu je dokončenie. Pre túto špecifickú prácu, prosím použite číry kremeň.

Tiež môžete programovať kryštály na vašom pracovnom stole vložením energie rastu a hladkosti a slovom, ktorým môžete programovať kryštáľ je Uznanie. Kryštáľ môžete umiestniť na akékoľvek miesto, ktoré chcete energizovať a uzdraviť.

Na veľkých verejných miestach môžete umiestniť programované kryštály na prinesenie harmónie a láskavossti pre ľudí, ktorý do toho miesta vstupujú. To je dobré najmä pre rušné systémy prostriedkov verejnej dopravy, ako vlakové stanice, autobusové stanice atd., ktorými prechádzajú veľké skupiny ľudí s rôznymi energiami každý deň. Programované kryštály môžu byť umiestnené v rušných úsekoch, aby sa znížil počet dopravných nehôd a tiež aby bol prinesený pocit harmónie motoristom, ktorý cestujú cez to územie. Je vhodné mať programované kryštály v rušných reštauráciách, takže tam bude harmónia celý čas a všetko pôjde hladko a ľudia, ktorý konzumujú jedlo a nápoje tam, sa budú cítiť uvoľnene a živení.
Lemurčania vo svojej dobe používali kryštály pre všetko od tvorenia energie na vykurovanie ich domovov až po varenie jedla a liečenie. Teraz je staroveká znalosť prinesená opäť a tak ľudstvo môže opäť raz používať úžasné kryštály na liečnie a harmonizovanie ich životov a začať sa Opäť Raz Rozpomínať.

Majster Kuthumi prostredníctvom Rae Chandran.

Preklad: Johanna

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s