SaLuSa 25-August-2010

Počujeme ako sa niektorí z vás pýtajú či sme tu, aby sme vás zachránili, a keď áno, prečo to neurobíme. Odpoveď je, že sme s vami po veľmi dlhý čas a viedli sme vás spôsobom, ktorý vám umožnil zdvihnúť vaše vibrácie a zachrániť sa. Jediný spôsob ako môžete opustiť nižšie vibrácie je, že si ich zdvihnete na vyššiu úroveň, aby ste mohli vystúpať s nimi. Tak hovoríme o vašom úspechu pri opúšťaní 3ej dimenzie a duality a umiestnení sa mimo dosah temných. Zachránime jednotlivcov pred nebezpečenstvom, ale toto sú výnimky a je to celkom iné ako zasahovanie do vášho duchovného vývoja. Na to, aby ste vzostúpili musíte zvýšiť úroveň svojho vedomia, a tak veľa duší je stále zadržiavaných nedostatkom svojho duchovného vývoja. Najťažšia úloha pre vašich učiteľov je prebudiť vás ku myšlienke že ste viac ako len vaše telo.

Naša prítomnosť a prítomnosť tých mnohých duší, ktoré sa inkarnovali, aby vám pomohli, podnietili spomienky na väčšie poznanie, ktoré je uchovávané vo vnútri. Podvedome viete oveľa viac ako si dokážete predstaviť a akonáhle sa začnete prebúdzať, začnete sa vidieť takí ako naozaj ste. Vaše obmedzenia vás už nedusia a už sa tak nebojíte pravdy a to vám umožňuje poznať dušu, ktorou ste. Nič nestratíte, naopak všetko získate a to postaví vaše nohy pevne na cestu ku pravej slobode. Pretože je Zem otvorené väzenie, veríte, že už ste slobodní, ale to je ďaleko od pravdy. V minulosti, čo sa týka starších civilizácií, boli obdobia veľkého duchovného pokroku. Avšak tieto nikdy nepretrvali, keďže temní pomaly ale iste zaviedli svoje nižšie vibrácie. Toto bude vždy problém, pretože tu sa teraz nachádzate v období premeny a predsa nižšie vibrácie okolo vás pretrvávajú. Vaša odpoveď na ne spočíva vo vašej schopnosti zdvihnúť svoje vlastné vibrácie dostatočne na to, aby vám poskytli ochranu. Svetlo je ako vždy najsilnejšia ochrana akú môžete mať.

Akonáhle dosiahnete určitú úroveň a dokážete si ju udržať nebudete už vskutku vystavení nižším vibráciám. Umožní vám to stať sa pozorovateľom všetkého čo sa okolo vás deje, bez toho aby ste sa do toho zapájali. Je to nádherná úroveň, ktorú môžete dosiahnuť, pretože sa môžete stať nestranní a chránení od všetkého čo má nižšie ak vaše vlastné vibrácie. Za takýchto okolností môžete postupovať vo vašom duchovnom vývoji oveľa rýchlejšie a pri práci na intuitívnej úrovni môžete pozitívne rozlišovať keď ku vám príde nová informácia. Pre niektorých z vás je veľkým pokrokom prijatie našej prítomnosti, kvôli strašidelným obrazom, ktoré sú nesené na podvedomej úrovni. Niekedy to je založené na náboženskej viere, ale musíme pripomenúť, že Vatikán nás oficiálne a verejne uznal. Prijatie, že život siaha ďaleko za vašu planétu a že prekypuje všade a hlavne vo vyšších dimenziách umožní väčšie rozšírenie vášho vedomia. V určitej fáze musíte vyliezť zo svojho zámotku pokiaľ ide o mimozemský život. Teraz prišiel čas stretnúť vašich predkov, ktorí sú vašou Vesmírnou rodinou, ktorí boli zodpovední za vývoj Ľudskej Rasy ako ju dnes vidíte.

Neexistujete na základe nejakého výstrelku prírody, a nie ste dôsledkom prirodzeného výberu, ale ste úmyselne a láskyplne stvorení, aby ste existovali vo svojom prostredí. Ste zvláštni druh Ľudí, ktorí prevzali miesto Kromaňonského Človeka, a boli ste geneticky zostrojení, aby bolo umožnené urýchlenie vášho vývoja. Povedali by sme, že sa to čiastočne podarilo a dôkaz leží v tom ako veľa z vás teraz stojí pripravených na Vzostup. Z vašej strany je to vskutku obrovský úspech, mať životy počas najtemnejších hodín a povstať z nich. Vy ste teraz nedotknuteľní a za predpokladu, že udržíte svoj zrak nasmerovaný pevne na vzostup, nič nedokáže odvrátiť váš zámer od úspechu.

Väčšina z toho čo sa deje v súčasnosti je mimo dosah vášho zraku, ale buďte uistení, že všetko pokračuje dobre. Udalosti nadobúdajú tvar, ktorý vás konečne uistí, že sú znamenia smeru v ktorom smerujete a ten príde z úradných zdrojov. To umožní spustenie celého radu udalostí, ktoré dajú signál pre začiatok odpočítavania ku Vzostupu. Proces sa vždy pohybuje, keďže zmena je jediná trvalá veličina, ktorá tu je, a Svetlo a Láska na Zemi ďalej rastú. Nebolo to dosiahnuté bez nesmiernej pomoci alebo vskutku až obete, ale je to výsledok vášho veľkého úspechu vo zvyšovaní vibrácií. Pre tých, ktorí si nevytvorili svoj názor by sme povedali, že príležitosť, ktorú teraz máte ku vám nepríde znova po dlhý čas. Tak prosím zvážte starostlivo aký význam má táto doba vo vašom súčasnom živote. Nepochybne ste boli informovaní pred vašou inkarnáciou a so slobodou voľby sa v čase vzostupu máte možnosť prebudiť do pravdy.

Pozeráme sa na vašu minulosť a vidíme, že na začiatku ste boli bohovia a využívali ste svoju moc na tvorenie čohokoľvek čo si vaše srdce prialo. Boli ste ako vzrušené deti a žasli ste nad svojimi schopnosťami a hrali ste sa spolu hry. Napokon, nevedeli ste nič iné a všetko čo existovalo bolo vaše ihrisko. Po čase ste zabudli na svoj pôvod zo Zdroja a vaše tvorivé sily sa zmenšili. Nakoniec ste sa uväznili vo svojich vlastných výtvoroch, ale nikdy ste nestratili božskú iskru tá je váš podklad keď sa vraciate do Svetla. Väčšina z vás bude skeptická ku zisteniu pravdy o sebe, a predsa teraz začínate svoju cestu späť tam odkiaľ ste vyšli. Máte stále veľa čo pochopiť a vaše Svetlo bude ďalej exponenciálne rásť.

Ja som SaLuSa zo Síria a snažím sa pochopiť cez čo ste prešli aby ste sa dostali takto ďaleko. Považujem vskutku za úžasné, že ste boli pripravení kráčať cez údolie smrti, a predsa ste vyšli silnejší ako kedykoľvek predtým. Vašou silou bola vaša viera v Stvoriteľa, vediac že nikdy nebudete opustení. Tiež ste vedeli, že vo vašich hodinách núdze dostanete pomoc, aby ste prekonali vaši najtemnejšiu hodinu. Teraz povstávate oveľa silnejší ako predtým, stali ste sa bojovníkom Svetla. Po čase, ako je pravda o vás pomaly odhaľovaná, ku vám toto uvedomenie úplne príde. Kráčali ste cez dualitu s jednou nohou na každej strane plotu a nič vás nemohlo viac vystaviť vážnejšej skúške. Ste vskutku veľké Bytosti a ja som hrdá, že mám s vami blízky vzťah.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey
preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s