SaLuSa 27-August-2010

Sme s vami, aby sme vám poskytli vedenie a sme len jeden z mnohých zdrojov, ktoré to robia. Tým, že vás sprevádzame ku Vzostupu, sme viazaní zaistiť, že ho dosiahnete. Je to preto dvojitá rola, osvietiť vás ohľadom toho čo môžete očakávať a ako sa na to pripraviť. Pretože tak mnohí majú strnulú mentalitu, neprijímajú ľahko nové myšlienky, ale my vieme, že ak zočíte pravdu, bude to mať dopad. Sú to správy, ktoré sú v spore s vašim chápaním, ktoré spôsobujú zmätok. V týchto prípadoch budete vedieť že vám často doporučujeme ísť do vnútra. Keď vám hovoríme, že máte všetko poznanie vnútri, je to preto, že na vyššej úrovni ste celkovým súčtom všetkého čo ste sa naučili. Vašim problémom je rozlišovanie medzi vašim Vyšším Ja a vašim egom, ktoré ovláda váš denný život. Preto silne doporučujeme, aby ste si urobili čas nájsť tie tiché chvíle keď môžete vstúpiť do vnútra.

Cesta ku väčšiemu pochopeniu je oveľa jednoduchšia keď si udržiavate otvorenú myseľ a beriete ohľad na tie zdroje, ktoré sú pre vás prijateľné. Nemusíte nutne súhlasiť so všetkým čo z nich vychádza, ale aspoň to odložte nabok pre ďalšie použitie. Ako hľadači pravdy ste určite už zistili, že to vypadá tak, že informácia ku vám prichádza bez toho, aby ste ju hľadali a poskytne chýbajúci kúsok, ktorý doplní obrázok. Tak funguje Zákon Príťažlivosti a dokazuje, že to na čo sa zameriate ku vám príde. Bolo potvrdené, že nie ste vaše hmotné telo, pričom sa môžete čudovať prečo sa nemôžete naladiť na svoje Vyššie Ja. Je to preto, že ono existuje na oveľa vyššej vibračnej úrovni akú vy bežne používate. Preto sa musíte pripraviť skôr ako sa pokúsite o kontakt.

V tejto súčasnej dobe, keď je Zem neustále zaplavovaná Svetlom, zistíte že úrovne vášho vedomia sa rozširujú. S tým príde schopnosť komunikovať s Vyšším Ja takmer podľa priania a my vieme, že mnohí z vás ste si vyvinuli také spojenie. Paradoxom tu je, že hoci hovoríme o „vyšších vibračných úrovniach“ pokiaľ ide o vaše Vyššie Ja, ono nie je vonku ale vnútri. Ste komplexná Bytosť s množstvom rôznych aspektov a existujete na mnohých úrovniach súčasne. Avšak toto poznanie počká na vhodnú dobu keď zvýšite svoje úrovne vedomia na vyššie pochopenie. Je užitočné mať predstavu v mysli a ako prichádza viac informácií, budete na ne čiastočne pripravení.

Následne po oznámení našej prítomnosti budete zaplavení informáciami, ktoré boli pred vami skryté. Po istý čas budete tvrdo tlačení, aby ste s nimi držali krok, čo je dôvodom prečo chceme, aby ste si udržiavali otvorenú myseľ. Je málo ľudí, ktorí si stále nie sú vedomí našich plavidiel, alebo popierajú ich existenciu. Takže potvrdenie našej existencie sotva príde ako šok. Táto reakcia je pravdepodobnejšia pri zistení ako ste boli zneužívaní temnými na to, aby dosiahli svoj program ovládnutia sveta. Vkladáte svoju dôveru a životy do rúk tých, ktorí by mali pracovať vo vašom najlepšom záujme. Zistíte, že oni sa vás snažili len zotročiť a robili diabolské plány na to, aby to dosiahli. Sú to tieto odhalenia, z ktorých si robia obavy tí, ktorí sú zodpovední za to čo sa udialo, a hoci pravda preniká do verejného sektora, je oveľa ďalekosiahlejšia ako si vôbec dokážete predstaviť.

Pokiaľ nedokážete zistiť pravdu o sebe a o svojej minulosti, zostanete zmätení. Na základe spoznania pravdy budete oslobodení z ovládacích mechanizmov uložených na vašu slobodu. Tiež s väčším pochopením toho kto naozaj ste zažijete rýchle otvorenie svojho vedomia. Prekážky vášho pochopenia budú odstránené a vy dostanete všetky príležitosti zistiť pravdu od nás a ďalších Bytostí, ktoré sa medzi vami vynoria. Je to všetko naplánované a chvíľku to bude jazda na húsenkovej dráhe, ale veľmi radostná. Úľava z toho všetkého obklopí Zem, a nová energia prenikne všetkým a prinesie Lásku a Svetlo pre vás všetkých.

Hoci je Vzostup prebiehajúci proces, nie je vnútený nikomu. Boh vám nezoberie vašu slobodnú vôľu zvoliť si svoju vlastnú cestu a existujú iné možnosti. Takže tí, ktorí nie sú pripravení na Vzostup budú pokračovať po inej ceste, pokračovať vo svojich skúsenostiach podľa ich vlastného výberu. Mnohí zostanú v súčasnej dimenzii, ale nie v tomto Vesmíre, ktorý vzostupuje vo svojej úplnosti. Uvažujete o ceste svojej duše v lineárnych pojmoch, ale v skutočnosti prebiehajú všetky skúsenosti v Prítomnosti. Takže môžete ľahko prepnúť z jednej cesty na druhú, ale len na rovnakej vibračnej úrovni. Žiadne duše nie sú stratené alebo predurčené zostať v najnižších dimenziách, keďže evolúcia je nepretržitý proces.

Obnovenie vašej pravej pamäte bolo starostlivo pripravené, tým že budete uvedení vašim učiteľom, ktorí prišli na Zem z ríš Svetla. Ich energie boli vtlačené na Zem a postupne nastalo duchovné prebudenie. Ešte aj nauzavretejšie mysle nimi boli pohnuté a to preto, že je uskutočňovaný láskyplný a chápavý prístup. Na vyšších úrovniach niet súdenia a my jednoducho vidíme nádherné duše ako si kliesnia svoju cestu späť do Svetla. Celý účel bytia v dualite je rásť prostredníctvom skúseností, tak vskutku prečo by sa malo na niekoho voľbu pozerať odlišne ako na voľby kohokoľvek iného. Všetky vaše životy nesú zodpovednosť ste zodpovední za svoje činy, ale akonáhle sú karmicky vymazané nie su proti nim žiadne obvinenia. Pamätajte, že skúsenosti si pripravia duše, ktoré sa všetky dohodli odohrať svoje príslušné úlohy. Niekto musí prijať úlohu temných a verte nám Drahí – všetci ste hrali na oboch stranách.

Ja som SaLuSa zo Síria a môžem vám povedať, že Galaktická Federácia tlačí na to, aby bolo uskutočnené očakávané vyhlásenie. Našimi spojencami sú aj ľudia na výnimočne dôležitých miestach, ktorí tlačia vpred plnou rýchlosťou. Deň Pravdy sa blíži, ale závisí na správnej príprave javiska pre takú veľkolepú udalosť. Vládne zmeny sú také dôležité a nutné výzvy ku tým čo sú pri moci budú čoskoro uskutočnené. Vieme, že to je skúška vašej trpezlivosti keď čakáte na čin, ale plány boli vytvorené a dohodnuté s vyššími silami, ktoré dohliadajú na vašu budúcnosť. Časovanie má vždy najvyššiu dôležitosť a my vieme lepšie ako ktokoľvek iný, kedy je správne vyraziť vpred s našim plánom. Budúcnosť je v našich rukách a váš Vzostup je zaistený.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s