Gardasil, Silgard, Cervarix: chraňte proti nim své dcery!

2. září 2010

Gardasil, Silgard, Cervarix: chraňte proti nim své dcery!

Ve světě se již dosti mluví o nebezpečnosti vakcín proti rakovině děložního čípku. Z celého světa je hlášeno mnoho úmrtí i závažných neurologických poškození. Ovšem neoficiálně, na alternativních webech, a hlavně samy postižené rodiny se snaží šířit informace na webu a varovat … Můžete si tam přečíst svědectví, vidět postižené dívky na videu … Big Pharma vše popírá a snaží se zákeřně šířit do rozvojových zemí, vlády to podporují. V Česku zatím rodiče jásají, že mohou udělat něco pro své děti, neváhají platit horentní sumy … není divu, při veškeré mediální propagaci. I já znám bohužel jednu holčinu, co byla aktivní veselou dívkou. Nechali ji očkovat, a teď je z ní troska, která nemůže ani chodit do školy, stále je nemocná, má křeče a nevím co ještě, občas v nemocnici … Rodiče si neumějí zdravotní stav dítěte vysvětlit, s vakcínou ho nespojují, ta je přece “zdravá”.

Pokud máte rádi své dcery, chraňte je jak můžete před trojicí zločinců Cervarix, Gardasil a Silgard, i když naše média je vychvalují! Přečtěte si podrobnější informace a varování česky zde a zde.

Z posledních zpráv o těchto vakcínách:

Indie zastavila zkoušky vakcíny proti HPV po smrti 6 dívek.
V USA jich zemřelo 67, vláda nedělá nic.

http://www.prisonplanet.com/india-halts-hpv-vaccine-trial-after-six-girls-die-us-does-nothing-in-response-to-67-deaths-and-counting.html

Ethan A. Huff, Natural News, 2. září 2010
Přel. OrgoNet.
Hrůzy způsobené vakcínou Gardasil vyráběnou společností Merx and Comp., a vakcínou Cervarix od výrobce GlaxoSmithCline (GSK) pokračují  –  v Indii během pokusného očkování nedávno zemřelo na jeho následky šest mladých dívek. Tyto dvě vakcíny proti lidskému papilomaviru (HPV) měly v USA podíl na úmrtí nejméně 67 dívek, avšak u amerických úřadů to nevyvolalo žádnou jinou reakci než tajit to před veřejností.  Ale v Indii 6 úmrtí donutilo vládu, aby okamžitě zastavila pokusy s vakcínami.
„V Indii byly povoleny klinické zkoušky (Fáze III) dvou vakcín proti lidskému papilomaviru (HPV), jmenovitě Gardasilu a Cervarixu, než bude uděleno povolení k dovozu a k prodeji,“ řekl státní ministr pro zdraví a rodinu S. Gandhiselvan ve zprávě pro indický parlament. Avšak z důvodu úmrtí doporučil všem státům, aby okamžitě zastavily vakcinace.
Podle zpráv byly zkoušky naprosto neetické a nezákonné, a nebyly ničím jiným než zneužitím znevýhodněných lidí z rozvojového státu ze strany farmaceutických společností. Protože mnoho žen v industrializovaném světě se dovídá o nebezpečích očkování proti HPV a odmítá je, Big Pharma se obrátila do jiných států a snaží se naočkovat celý svět svými nebezpečnými injekcemi.
Webové stránky TruthAboutGardasil.org věnované odhalování skutečných nebezpečí spojených s očkováním proti HPV také praví, že farmaceutické společnosti provádějí klamnou reklamu v jiných zemích, a jdou dokonce tak daleko, že lživě prohlašují, že tyto vakcíny jsou povinné v USA, Francii a Austrálii.
„Toto považujeme za porušení lidských práv a žádáme USA, aby se ujaly vedoucí role v ochraně základních lidských práv a žádaly projednání v kongresu, řekla Rosemary Mathis z organizace TruthAboutVaccines.org.
Nicméně Systém oznamující  nepříznivé účinky vakcín (VAERS) v USA dosud oznámil 67 úmrtí na očkování proti HPV, a existuje velké množství zpráv o závažných, život ohrožujících vedlejších účincích, ale úřady s tím nic nedělají. Takže je nepravděpodobné, že by USA udělaly cokoli, co by zabránilo prodeji  tohoto jedu  jako léčiva po celém světě.

http://orgo-net.blogspot.com/

Související články anglicky:

This entry was posted in Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s