Kozmický Lúč Vesmírnej Služby od Detí Slnka

http://www.childrenofthesun.org

Nový Pokyn od St. Germaina

St. Germain, jeden zo Vzostúpených Majstrov Avatarov vedúcich nás do Zlatého Veku, ktorý zaujíma kreslo v prvom rade Rady 12ich Detí Slnka práve vydal nové a najúžasnejšie nariadenie. Všetci služobníci svetla, ktorí sú časťou tohto kolektívneho poslania v úlohách ukazovateľov cesty, učiteľov, liečiteľov a komunikácie musia teraz spojiť ako Jedno Poslanie, aby zdieľali pravdu JA SOM Prítomnosti všetkým ľuďom, ktorí majú otvorené srdcia a hĺbavé mysle. Sme len trocha viac ako dva roky pred prvej brány vzostupu. Naša prípravná cesta rokmi 2011 a 2012 je najdôležitejšia fáza všetkých našich pozemských vtelení dohromady. Je nevyhnutné, aby určitý počet z nás uskutočnil plný prechod do novej predlohy vedomia JA SOM Avatar, aby ožiarili cestu pre zbytok Ľudstva, ktoré bude nasledovať.

St. Germain vyhlásil, že to musíme teraz stanoviť ako našu najvyššiu prioritu a v dennom živote smerovať pravidelne pozornosť a neustály zámer na našu mocnú JA SOM Prítomnosť ako na jedinú Prítomnosť konajúcu vo všetkých činnostiach, a to jednotlivo a aj ako skupina. Toto už nie je mentálne cvičenie, hovorí, ale ucelená, plne stelesnená skúsenosť a realita!

Kozmický Lúč Vesmírnej Služby

Spojenie s našou Vesmírnou JA SOM Rodinou Svetla

Konečne sme sa priblížili k času zdvihnutia závojov, aby sme mohli prijať múdrosť a poznanie nášho Božského Dedičstva prostredníctvom Kráľovstva Boha vo vnútri. V tomto súčasnom cykle energie prijímame skupinové zasvätenie pre postup duše na monadickú úroveň vedomia, aby sme dôverne zažili a stelesnili našu pravú večnú povahu, mocnú JA SOM Prítomnosť nášho bytia.

V tomto kolektívnom zámere sme presvetlení veľkými kozmickými bytosťami Zhora, ktoré sa vyjadrujú ako Vesmírna JA SOM Inteligencia a jedno žiarivé pole Matky-Otca Boha v činnosti. Sú s nami veľkí avatari, anjeli a kozmické bytosti nášho Vesmíru vrátane mnohých bezmenných a bezforemných, tichých pozorovateľov, učiteľov, strážcov záznamov, duchovných ochrancov a predkov, ktorí dohliadali na ľudskú rasu po milióny rokov. Prostredníctvom tohto nádherného platinového lúča svetla na Vesmírnej úrovni môžeme vstúpiť do Sídla Vzostupu Bratstva Svetla v Orione, ktoré uchováva hlavné ohnisko všetkých učení svetla na tejto zemskej rovine a je presvetlené našou vlastnou JA SOM Prítomnosťou. Orion je všemocné súhvezdie, ktoré sa nachádza na nebeskom rovníku a je najľahšie rozpoznateľné na nočnom nebi podľa Pásu Orionu, troch jasných hviezd v rade.

~ Naše Dary ~

Otvára sa cesta, aby sme sa mohli naučiť ako udržať frekvenciu a vibračnú signatúru našej JA SOM Prítomnosti v našej forme, ustálene a bez toho aby sme sa jej zriekli, v každom jednom okamihu nášho denného života. Pripravte sa v týchto prichádzajúcich dňoch pre stále väčšie seba-zmocnenie a aktiváciu mysle-srdca, pretože sme zasväcovaní do veľkosti a oveľa bližšej dôvernosti s našou vesmírnou JA SOM rodinou. Dostávame pomoc všetkými dostupnými spôsobmi, aby sme mohli cítiť, zbožňovať, poznať a vzývať našu mocnú Božiu Prítomnosť ako jedinú Prítomnosť konajúcu na každej úrovni vyjadrenia nášho života. V nasledujúcich dvoch rokoch vedúcich ku vrátam vzostupu 2012 sme obdarovaní podrobnými pokynmi ako udržať našu neochvejnú vieru a rytmický zámer v aktivite STÁVANIA SA, a posvätnom kráčaní ako seba-realizovaná Prítomnosť Krista na tejto svätej Zemi.

Toto veľké poznanie bude zdieľané prostredníctvom mimoriadnej úľavy od Veľkého Centrálneho Slnka a vstúpi do nášho vedomia cez mnohé rôzne formy ako sú nočné pobyty, cez sny, modlitbu a meditáciu, kryštalickú mriežku, intuíciu, cez prenos, rozhovory, predstavy a vízie. Nadácia Deti Slnka (Children of the Sun Foundation) bude tiež šíriť tieto informácie ako zameranie skupinovej mriežky podporovanej novým výchovným programovaním.

Mocná JA SOM Prítomnosť

Svetlo Boha Nikdy Nezlyhá!

Mocná „JA SOM Prítomnosť“ je elektronické telo žiarivého svetla, ktoré je individualizované v každom z nás ako plameň života zo srdca Matky-Otca Boha. Je to naša pravá prirodzenosť… tá nezničiteľná, večná a jedinečná totožnosť každej jednej ľudskej bytosti. Je to to čo sme po tisícročia životov hľadali, aby sme sa ku tomu vrátili. Veľké Božské Ja, ktoré nikdy nezneužije energie života ani nevyšle nič mimo Dokonalosti.

Ako najvyšší božský aspekt našej obrovskej multidimenzionálnej povahy je JA SOM Prítomnosť pôvodné semienko Lásky a nesmrteľné jadro nášho celého bytia. Je to Zdroj každého konštruktívneho podnetu… myšlienky, pocitu a činu. Jej zjednocujúca súdržná povaha je zdroj všetkej lásky, múdrosti a sily potrebnej na prekonanie absolútne čohokoľvek a všetkého čo je v nesúlade a obmedzení.

Keď rozvinieme dôverný vzťah a neustále vzývame našu JA SOM Prítomnosť, začnú sa diať zázraky, vrátane okamžitého prejavovania, samovoľnej premeny a absolútneho poznania. Toto sa udeje jednoducho prostredníctvom nášho neochvejného sústredenia nasmerovaného na Vyššie. Týmto činom sa duchovná energia okolo nás zosilní a rozšíri, pretože body svetla v každej bunke nášho hmotného tela odpovedajú v nesmiernej vďake. Keď naša pozornosť trvale vylieva Lásku ku JA SOM nášho bytia, okolo tela sa vytvorí nepreniknuteľná žiara svetla, ktorá nás zabalí v ochrannej tube svetla s veľkým magnetickým a transformatívnym vplyvom na vonkajší svet.

Boh vyjadrujúci sa ako mocná JA SOM Prítomnosť v každom z nás je autorita celého Vesmíru. Keď venujeme úprimnú pozornosť našej JA SOM Prítomnosti každý jeden deň a dovolíme tejto najvyššej autorite nášho vlastného vedomia vládnuť a byť stále prítomnej v popredí našich životov, osobná premena a kolektívny vzostup sa dramaticky zrýchlia. JA SOM Prítomnosť počuje, vidí, myslí, cíti a odpovedá na svojej úrovni kozmickej služby len na Dokonalosť. Keď neustále vzdávame poctu, cítime vďačnosť a vymedzujeme každú našu činnosť s týmto a prostredníctvom tohto energetického prúdu, náš denný pozitívny vplyv na život je nezmerný.

Toto je mimoriadne zosilnené keď náš zámer vedome spojíme so všetkými bytosťami svetla Zhora, ktoré podporujú náš dimenzionálny prechod. Spoločne súdržne slúžime ako Vesmírne JA SOM, ktoré pôsobí vo všetkých kozmických dimenziách a vyžaduje vzory dokonalosti Matky/Otca Boha v činnosti.

Prenosy cez Planetárnu Mriežku

Nov, 8.September
Vylievanie Lásky ku Väčšiemu

V tomto prenose počas novu prijímate skupinové zasvätenie pre postup duše na monadickú úroveň vedomia. S podporou tohto Kozmického Lúča platinovej farby putujeme hlboko do ticha nášho bytia, aby sme priamo zažili nesmiernosť nášho Najvyššieho Ja a to ako je jedno s nekonečnou rozmanitosťou dokonalosti vo Vesmírnom JA SOM. Prostredníctvom svätých ohňov kozmického svetla dovoľujeme vzorom dokonalosti, aby prúdili do našich mocných plameňov srdca, aby uvoľnili lásku vesmíru a súčasne rozbili všetky zostávajúce povrazy oddelenosti a nesúladného programovania. Prijatím tejto Lásky cez našu vlastnú JA SOM Prítomnosť následne cítime činnosť „vylievajúcej sa lásky“ v spätnom prúde do celého Vesmíru. Ako generujeme Lásku ku Väčšiemu, neustále žiadame Väčšieho aby nás o sebe učil.

Toto je návrat Nadvedomia!

Anrita Melchizedek
Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s