SaLuSa 3-September-2010

Pohybujete sa tak ďaleko pred temnými, že nemajú žiadnu nádej zmeniť výsledok. Nevedia odpovedať na rastúce úrovne Svetla a môžu len pokračovať so svojou snahou zastaviť vás pred dosiahnutím Vzostupu. V ich povahe je nasledovať to čo predtým fungovalo, ale vy ste sa stali oveľa múdrejšími a nie je vás už ľahké poblázniť. Máte teraz moc a nie je možné vám ju vziať, za predpoklade že budete ďalej udržiavať svoje sústredenie na Svetlo. Budete pomáhať vytvoriť podmienky, ktoré povedú ku zmenám predurčeným dať vám víťazstvo nad temnými. Tiež je proti nim vedená globálna revolúcia, pretože pravda o nich sa stáva známou.

Žiadame vás, aby ste nepoľavili vo svojej snahe priniesť viac Svetla na Zem, pretože čím ste úspešnejší, tým skôr môžu naši Spojenci vystúpiť do popredia. Hoci je hlavné sústredenie na aktivitách v USA, faktom zostáva, že sú tu iné krajiny, ktoré budú hrať v tejto dobe dôležitú rolu. Museli pracovať v súlade, aby čelili moci a sile Iluminátov a postavili sa proti nim. Našťastie pre všetkých zapojených sledujeme také udalosti a sme schopní poskytnúť pomoc keď je potrebná. V skutočnosti vždy máme navrch, vďaka našim zdrojom a pokročilým technológiám. Niekedy sme sa smiali na trúfalosti temných, keď verili že by sme im dovolili vyvinúť Systém Vesmírnych Vojen. Mimo Zeme mám my posledné slovo v záležitostiach ako je táto, a zabránili sme rozmiestneniu zbraní hromadného ničenia vo Vesmíre.

Dokážeme si udržať krok náskok pred temnými, pretože vieme o ich plánoch. Nemajú skutočnú odpoveď na ťažkosti do ktorých sa postavili. Jediné o čom môžu premýšľať je ako uniknúť nevyhnutnému času keď budú zbavení svojho miesta. Buďte uistení, že niet úniku, aj keď majú výhodu pokročilých technológií o ktorých vy len málo viete. Jedného dňa budú zodpovedať za všetky svoje činy a v tom niet rozdielu oproti nikomu inému. Preto vás nabádame, aby ste dali udalostiam prirodzený priebeh, pretože vašim najdôležitejším záujmom by mal byť Vzostup. Chystáte sa pridať ku spoločnosi Bytostí podobných vašim vzostúpeným ja, a starú dimenziu zanecháte nadobro za sebou. Avšak niektorí z vás sa môžu rozhodnúť klesnúť znova na nižšiu úroveň v záujme služby druhým a služba je normou pre všetkých ktorí postúpia do vyšších dimenzií.

Medzitým sa snažíte nájsť zmysel v tom čo sa deje na Zemi keď vidíte v činnosti stále staré spôsoby, predsa však počujete o zmenách, ktoré za začínajú prejavovať. To sa dá očakávať pretože nové energie vytvárajú príležitosť uskutočniť zmeny. Keď vidíte tak veľa rozpadu toho čo bolo považované za trvalú časť vášho života, to jednoducho vytvára priestor pre začiatok novej éry. Pre tých z vás, ktorí sa snažia o zmenu to neprichádza ako prekvapenie, ale pre ostatným nie tak dobre informovaným to bude pripadať chaotické a mimo kontroly. Žiadny jednotlivec nemôže vidieť alebo pochopiť celkový obraz, ale časťou našej úlohy bude odovzdať vám postupne čo najviac informácií. Je toho vskutku tak veľa, čo sa musíte naučiť pred Vzostupom, a my vás oboznámime s rýchlymi metódami učenia, aby sme urýchlili vaše vzdelanie.

Našim hlavným prostriedkom komunikácie budú vaše televízne služby, až do doby kým vás budeme môcť vybaviť osobnou jednotkou, ktorú si môžete nosiť so sebou. Aj teraz sa niektorí z vás s nami stretávajú na mimotelesných stretnutiach a vraciate sa na Zem, aby ste pokračovali vo svojom poslaní. Niektorí si pamätajú také stretnutia a tie svojou povahou vypadajú ako sny. Po čase vznikne otvorenejší kontakt a radi vás pozveme na palubu našich lodí na príjemnú návštevu. Naše Materské lode sú podľa vášho spôsobu myslenia obrovské a môžu vás ubytovať stovky naraz. Niektoré z nich, ktoré sú v súčasnosti okolo vašej Zeme, majú stovky míľ v priemere a nachádzajú sa vo vonkajšom okruhu. V našich oveľa menších plavidlách, ktoré sú využívané vo vašej atmosfére vás navštevujeme na Zemi a často nás vidíte. Avšak množstvo našej aktivity vykonávame plavidlami, ktoré sú vašim očiam neviditeľné, ale je ich vidieť na vašich radarových detekčných prístrojoch. Uprednostňujeme držať sa mimo zrak, pretože čím menej temní vedia o našej práci, tým lepšie.

Vyhlásenie odhalenie je sotva nutné pokiaľ ide o dôkaz toho, že sme skutoční. Bolo o nás nazhromaždených tak veľa dôkazov, že už to viac nie je záležitosť dôkazu nášho bytia. Avšak je to kritérium, ktoré zaistí, že vami budeme prijatí a budeme mať povolenie otvorene pristáť na Zemi. Čím skôr, tým lepšie, pretože máme toho tak veľa s čím musíme začať, a vieme ako veľmi túžite po našej prítomnosti medzi vami. Prichádzame v mieri ako vaša rodina s právomocou pomôcť vám a Matke Zem pripraviť sa na Vzostup. Je to výsada slúžiť týmto spôsobom, a my vám ponúkame naše skúsenosti, ktoré sme získali doprevadením iných civilizácií cez podobné obdobie. Nemôžeme povedať viac, než že by sme radi videli ako sa záležitosti rozbehnú do konca tohto roku. To bolo pre vás veľké povzbudenie pri vstupe do roku 2011 s takým pomerne krátkym časom, ktorý zostáva do konca tohto cyklu. Vskutku, verili by ste, že je to tak blízko, keď čas zrýchľuje ešte rýchlejšie ako predtým?

Niektorí ľudia sú veľmi skeptickí keď hovoríme o tom, že sme vám zabránili zničiť vašu Zem. Avšak vy ste sa priblížili k tomuto činu vo viac ako jednej príležitosti. Predsa začínate chápať aké nebezpečné sú jadrové zbrane a ich potenciál pre obrovské ničenie. Potom je tam trvalé poškodenie vášho ekosystému, ktoré môže pretrvať po veľa veľa rokov. Zem je váš krásny domov pre vašu fyzickú cestu životom. Mnohých rmúti, že môže nastať taký nedostatok starostlivosti, ale to je celá pointa – pretože Ilumináti plánovali vašu smrť. Môžete teraz považovať také veci za minulosť, pretože Matka Zem už nebude znova vystavená takému zanedbávaniu. Bude obnovená a očistená našim aj vašim úsilím a to bude pokračovať až do Vzostupu.

Ja som SaLuSa zo Síria a prajem si keby ste už mohli byť s nami, ale ten čas čoskoro príde a vy sa dozviete veľa o Galaktickej Federácii. Existuje množstvo Federácií, ktoré slúžia Svetlu a nad nimi mnoho Rád Svetla, ktoré slúžia priamo Bohu.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s