Sheldan Nidle pre DH a GF 7-September-2010

1 Chicchan, 7 Zip, 7 Ik

Selamat Jaran! Vraciame sa s ďalšími informáciami o vašom svete, Matke Zem a vašom vzostupe do plného vedomia. V niekoľkých našich posledných správach sme sa zamerali na dejiny utajovania UFO a Anglo-Americké družstvo temného intrigána. Hovorili sme o tom ako táto skupina, ktorej konečným zámerom bolo stať sa obľúbencami svojej Anunnaki vrchnosti, sledovala veľké spiknutie zrodené pred niekoľkými desaťročiami. Táto vízia mala dozrieť v polovici 1990ich rokov, ale náhly obrat Anunnaki do Svetla ohromil šokovaných intrigánov, a prinútil ich vyjsť s novým plánom, aby zaistili svoje globálne postavenie nadvlády. Po rade nezdarov v neskorých 1990ich rokoch dali Americké voľby na milénium týmto hľadačom moci nadvládu, ktorú hľadali, pričom premohli zvyšnú opozíciu v USA aj UK. Nová spoločná politika sa stala možnou. Veľký plán volal tiež po drastickom domácom teroristickom údere veľkých rozmerov ako prvom kroku na ceste ku globálnej nadvláde a tak toto bolo náležite uskutočnené.

V posledných desaťročiach zažil ropný priemysel veľa znárodňovania a táto zmena vlastníctva hlboko znepokojovala Anglo-Americký energetický kartel. Boli vyžadované vpády na Stredný Východ aby bola znova presadená vláda silnej-ruky potrebná pre budúce regionálne dohody. To isté platilo pre Áziu, Ameriky a Afriku. Ropa bol vhodný globálny priemysel, ktorý by bolo možné použiť pre opätovné vytvorenie sietí moci opustených Anunnaki, a temný intrigán sa pohyboval rýchlo aby uskutočnil stratégiu načrtnutú v posledných rokoch 20eho storočia. Súčasne sme my posilňovali naše vzťahy so skupinami a jednotlivcami, ktorí sa rýchlo stávali našimi Zemskými spojencami. Spoločne sme zozbierali informácie, ktoré ilustrovali ako sa mal rozvinúť veľký plán temných. Rozmiestnili sme naše plavidlá okolo New York City a sledovali sme ako sa odhalil prvý hrozný krok tohto plánu. Tento incident využil známu aj tajnú technológiu a bol nácvikom pre „udalosť“ plánovanú na neskôr v tom istom desaťročí: úkážku holografickej vesmírnej invázie s použitím technológie pobranej od ich bývalých temných mimo-zemských spojencov.

Technológia využitá pri Svetovom Obchodnom Stredisku bola zastretá divadlom veľmi realistických hologramov lietadiel (ale bez signálnych svetelných zdrojov). Efekt, hoci primitívny, postačil na oklamanie tých, ktorí nie sú oboznámení s touto technológiou. Toto bolo spriahnuté so sadou vypracovaných videozáznamov, neustále vysielaných hlavnými TV sieťami. Použitie výzbroje časticových lúčov a nastražené výbušniny zavŕšili divadelné predstavenie a všetko prešlo len s malými chybičkami. My dokážeme vidieť, že úroveň ich technológie nepokročila veľmi za to čo bolo použité v niekoľkých pokusoch zinscenovať falošné UFO invázie v 1990ich rokoch. Oboznámili sme s týmto našich Zemských spojencov a uplatnili sme prostriedky na zabránenie používania tejto technológie v budúcnosti. Po niekoľkých zbabraných pokusom použiť holografickú technológiu sa intrigáni obrátili ku jadrovému konfliktu ako prostriedku na dosiahnutie ich cieľov. Zamerali sa na ohniská v Ázii a Strednom Východe a tak sme poslali našich prostredníkov do týchto oblastí, aby predišli takému šialenstvu.

Nie je potrebné hovoriť, že sme strávili toto desaťročie tým, že sme opakovane zdôrazňovali veľkým jadrovým veľmociam, že také nebezpečné zbrane nie sú možnosťou. Je nutné celkovo sa zriecť jadrového arzenálu! Tí, ktorí sú teraz pri moci predstavujú koniec chvosta temného veku násilia, strachu a neustáleho podvodu a klamstva! Zvíjajú sa v pochybnostiach keď sa ich údajne neporaziteľné impérium rozpadá a ich bohatstvo, ktoré tak dlho mrhali na svoje vlastné chúťky mizne. Nové vlády sú odhodlané ich trestne stíhať a vráti hory bohatstva ľuďom. Nadvláda temného intrigána vyvoláva vôkol sveta posledný kŕč zmätku, rovnako ako ktorékoľvek umierajúce impérium minulosti. Prekvitajú nové cesty a postoje; začínajú sa zhmotňovať príležitosti pre nové reality; a naši Zemskí spojenci sa pripravujú vysielať nejaké vskutku prekvapujúce oznámenia!

Váš svet stojí nad pripasťou! Temnota má v úmysle doviesť vás na pokraj vyhubenia. Je to hrozne slabo-duchá partia, a vysporiadať sa s nimi je ako pracovať s bandou skazených a zlomyseľných 5-ročných detí, ktoré zamýšľajú vážne a bolestne ublížiť. Získanie ich pozornosti si vyžaduje postup mrkva-na-palici, priame hrozby a uvážené používanie šťuchania-do-dobytka. Galaktická Federácia a Nebo ich znova a znova upozorňovali čo je od nich očakávané, ale zdá sa, že väčšina z toho im ide jedným uchom dnu a druhým von! V tomto prípade nariaďujeme našim tímom, aby vyradili z prevádzky určitú zakázanú časť ich jadrovej alebo tajnej výzbroje, a vyzerá to tak, že tieto ukážky na krátku chvíľu pochopia. Potom ich národné záujmové skupinu urobia znova niečo načisto škandálne a vyššie popísaný cyklus sa znova opakuje. Niekdy si vrúcne prajeme urobiť niečo, aby sme ovplyvnili rovnováhu v prospech našich Zemských spojencov!

Nebo ustanovilo časový rozvrh a táto časová hranica je takmer tu. Každý deň zdôrazňujeme intrigánovi tento fakt. Tiež poukazujeme na to, že jadrová operácia z ich strany vyvolá okamžitý prvý kontakt, a toto poznanie vskutku zabránilo mnohým z ich najhroznejších plánov. Každá z veľkých armád vášho sveta vlastní tento typ lode vyzbrojenej do rôznych stupňov a tieto temné vlády rozmiestnili tieto lode proti nám, s posádkou aj bez posádky, bez úspechu, a tak ďalej zdôraznili to čo im hovoríme. Vskutku sa zdá, že majú záľubu v týchto týždenných hrách na mačku a myš, čo je ďalší dôvod prečo ich odstrániť od moci. Sú naozaj nemorálni, a my sme informovali našich Zemských spojencov o ich nespoľahlivosti a úprimne doporučili, aby ich nikdy nepostavili na významné miesto.

Súčasné obdobie je časom dohôd a príprav. To čo sa dnes zdá nezdolné bude zajtra mihom preč. Vaša globálna spoločnosť je pripravená na rozpad; ekonomické ťažkosti neodchádzajú! V skutočnosti sa prehlbujú každý deň. Neprávom nadobudnuté zisky temných sa vyparujú, a vláda nekrytých peňazí a ich elektronického bohatstva sa končí. Pravá hodnota, tvrdá mena je mostom ku dobe hojnosti. Temní intrigán sa hrbí pri výhliadkach na ňu, spojenú s novým priehľadným bankovým systémom. Vy majte dobrú náladu! Svetlo vie čo je treba urobiť a vy musíte len trocha dlhšie počkať. Vašim glóbom zametá veľké hnutie, v pozadí s nami, a to sfúkne kruté aktivity temných. Zrútenie sveta je bezprostredné; samotný ekonomický pád zaručuje porážku intrigána!

Ako viete, Matka Zem sa pripravuje na vstup do zamknutia tektonických platní a toto spôsobuje veľa veľkých zemetrasení. Táto zvýšená seizmická aktivita má za následok tiež viac sopečnej činnosti, z ktorej väčšina, ale v žiadnom prípade nie všetka, je ohraničená na morské dno. „Prstenec ohňa“, ktorý obklopuje Tichý Oceán sa stáva aktívnejším a počet výbuchov sa v nasledujúcich niekoľkých mesiacov takmer zdvojnásobí. Tieto výbuchy ovplyvňujú vašu atmosféru a menia klímu vašej planéty. My pozorujeme, že vzorce vášho počasia sa stávajú extrémnejšími, keď sa teplotné maximá a minimá a úhrn zrážok zvyšujú. Toto je ďalšie znamenie, že ste v období prechodu z jednej reality do druhej.

Dnes sme hovorili o vývoji, ktorý vás prináša bližšie ku času mieru a blahobytu. Tiež ste na pokraji veľkolepého prvého kontaktu s nami. Tešíme sa na naše spoločné oslavy a na to že vám budeme radiť počas vašej záverečnej púte ku plnému vedomiu. Vedzte, drahí, vo vašom Srdci Sŕdc, že nespočetná Podpora a nikdy nekončiaci Blahobyt Neba sú vskutku Vaše! Tak To Je! Selamat Gajun! Selamat Ja!

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s