SaLuSa 13-September-2010

Nie len USA vzdali česť tým čo umreli pri tragédii 9/11, ale celý svet si pripomína spôsobené ľudské straty. Dá sa povedať že je tu ďalšia tragédia vzhľadom k tomu, že média stále všeobecne na ňu odkazujú ako na teroristický útok, aj keď fakty hovoria niečo iné. Ľudia, ktorí sú dostatočne skúsení na to, aby zaujali profesionálne stanovisko k tomu čo sa udialo, zažívajú pocit márnosti, že nedošlo k oficiálnemu potvrdeniu ich zistení. Táto situácia pretrvá kým nebude povolená väčšia sloboda prejavu a neuskutoční sa nezávislé vyšetrovanie. V súčasnosti je ešte stále príliš veľa ľudí s mocou, ktoré kolaborovali na týchto falošných teroristických útokoch, ktorí dokážu vyvíjať tlak na tých, čo sa snažia uvoľniť pravdu. Tiež je tu hnev, že sa Vláda stále drží oficiálnej vezie aj keď je celkom jasné, že tá nemôže zodpovedať všetky otázky. Chceme vám povedať, že všetci tí, ktorí sa zúčastnili sprisahania budú odhalení a budú sa zodpovedať za svoje zločiny proti ľudstvu. Z vyššieho hľadiska bude každá duša postavená pred každý čin, ktorý viedol ku zraneniu alebo smrti inej duše.

Nechceme zotrvávať na 9/11 pretože pravda o tom čo sa stal v ten osudný deň sa stáva verejným poznatkom. Nedosiahlo to výsledky po akých temní túžili, ale privodilo to novú sadu tvrdých bezpečnostných zákonov. Všetky tieto zosnované situácie majú za účel jednoducho uplatniť prísnejšie kontroly nad vašou slobodou pohybu. Z dlhodobého hľadiska bude vaša sloboda obnovená akonáhle bude ustanovená nová Vláda, bude založená na vašich neodmysliteľných zvrchovaných právach. Také zmeny sa rozšíria po celom svete ako závan čerstvého vzduchu a minulosť postupne vybledne ako veľmi zlý sen. Temní odohrali svoju hru a sú porazení. Teraz je už potrebné po nich len pozametať a uviesť dlho očakávané zmeny, ktoré obohatia životy ľudí.

Záležitosti sa menia zo dňa na deň, ale jedna vec je istá a to je vaše víťazstvo a následné stúpanie do vyšších dimenzií. Bolo to plánované po eóny času a napriek tomu čo by sa mohlo javiť ako zdržania všetko pokračuje najvítanejším spôsobom. Zmätok, ktorý teraz zažívate je nevyhnutný, pretože starý systém sa rúca, ale to je nutné pre vytvorenie priestoru pre úplne novú civilizáciu, ktorá sa teraz vynára. Tak veľa z vás prišlo do tohto obdobia v čase preto, že máte schopnosti a pochopenie, ktoré budú potrebné, aby ste vyrazili vpred. Mohli by ste poukazovať na fakt, že si tvoríte vašu realitu, ale božský plán bol zrodený na vyššej úrovni a to sa nezmení až na boží zásah.

Energie, ktoré sú smerované na Zem zvyšujú vaše vibrácie a ovplyvňujú vaše fyzické telá prospešným spôsobom. Pre mnohých z vás je príliš skoro na to, aby vnímali zmeny, ale nakoniec nastane obnova vašich telesných buniek. Čím bližšie sa dostávate ku Vzostupu nastáva zrýchlenie až nakoniec budete pripravení na veľké povznesenie. Dovtedy budeme samozrejme my s vami, viesť vás už po nejaký čas. Takže môžete vidieť že sme podstatní pre váš pokrok, a my vzrušene čakáme na prvú príležitosť predstaviť sa vám.

Nemôžeme vám sľúbiť, že sa už veci zlepšia, pretože finančné podmienky, ktoré zažívate v súčasnosti ešte nedosiahli svoje dno. Vaša civilizácia sa rozpadá a nie je možné ju zachrániť od pádu, ktorý prebieha. A predsa sa zároveň rodí nová a povstáva ako fénix z popola. Civilizácie prichádzajú a odchádzajú celkom často ale zatiaľ čo v poslednej dobe tu bol klesajúci vývoj, prišiel váš čas urobiť ten veľký skok vpred. Cyklus duality sa konečne končí a vy čoskoro vstúpite do pokojného a šťastného obdobia.

Budúcnosť vábi a vy si začínate predstavovať jej pôvab po temnote, ktorú ste zažívali. Boli časy keď ste iné nepoznali a život vám pripadal úplne bezútešný bez akejkoľvek reálnej šance na to, aby sa zmenil. To čo nemnoho z vás pochopilo je, že Nebo na vás vždy láskyplne dohliadalo a plánovalo vaše prepustenie do Svetla. V každej dobe sa veľké duše vždy inkarnovali na Zem, aby vám pripomínali vaše pravé ja. Pravda nebola vždy zdieľaná z dôvodov, že jej prežitie záviselo na tom, aby bola uchovaná tými, ktorí už boli na vyššej úrovni chápania. Avšak Svetlo nie je možné vyhasiť pretože existencia všetkého čo už je, závisí na ňom. Vskutku všetko čo robí temnota je že zvýrazní nedostatok Svetla a prostredníctvom takých skúseností vy duchovne rastiete.

Vaše jednotlivé cesty sú takmer u konca, tak si užívajte predstavu ako sa to všetko zmení k lepšiemu pretože sa už do duality nemusíte znova vrátiť. Pustite rozrušenie a obavy každodenného života; radujte sa zo svetlej a šťastnej budúcnosti, ktorá je hneď za rohom. Zamerajte svoj zrak na všetko čo je dobré a užitočné a ignorujte tých, ktorí by robili inak. Temní budú stále nablízku a oni sa od vás tiež niečo naučia. Jedného dňa nájdu Svetlo, ktoré stále žiari vnútri, aj keď je teraz zastreté temnotou, ktorú vytvorili.

Sme tu preto, aby sme pomohli všetkých dušiam a neuprednostňujeme jednu dušu pred inou pokiaľ ide o našu pomoc. Je na každom jednotlivcovi, aby sa rozhodol, ktorým smerom sa jeho budúcnosť vydá, a bez ohľadu na jeho rozhodnutie s ním bude jednané vľúdne a s láskou. To je jediný spôsob ako preniknúť temnotou a pomôcť tým dušiam, ktoré sú uväznené. Nech nikto neverí, že je nadradený nad inú dušu, a vie, že to nie je cesta tých, ktorí sa stali duchovne osvietenými. Láska je mocná energia Stvoriteľa a drží celé Stvorenie pokope.

Ja som SaLuSa zo Síria a ďakujem všetkým z vás, ktorí hľadáte pravdu a dúfam, že vo vašom hľadaní nájdete odpovede, ktoré hľadáte. Nasledujte svoju intuíciu a buďte pripravení zmeniť smer, keď vznikne potreba.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey

preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s