ARCHANDĚL URIEL- Podzimní rovnodennost

Podzimní rovnodennost
Jennifer Hoffman & Archanděl Uriel, 6.9.2010
Září je měsícem podzimní rovnodennosti, která spadá na 22.9., je to čas, kdy máme opět příležitost vyrovnat energie v nás a kolem nás. Bezprostředně po rovnodennosti následuje úplněk ve znamení Berana – na 0º stupni znamení Berana. Toto představuje mocnou transformační sílu, která dodá sílu jakémukoliv záměru, který si pro sebe určíte. Využijte čas plynoucí k tomuto dni a začněte hned teď věnovat pozornost tomu, co se ve vašich životech začíná vynořovat, aby to bylo vyrovnáno a poté konejte vnitřní práci, která se vám přitom ukáže. Je to nádherná příležitost k završování a dokončování, pokud jsme k tomu ochotní.
Při nedávných sezeních a “čteních” pro klienty jsem si všimla, že záležitost energetické rovnováhy je velmi silná. Co potřebujeme učinit, abychom byli vyrovnaní, jak zůstat vyrovnanými a co nás “vyhazuje” z rovnováhy jsou otázky, které nyní u klientů vyvstávají. I přesto, že všichni máme záměr být v rovnováze, je zajímavé, jak snadno dovolujeme ostatním, aby nás z této rovnováhy rozhodili. Jedno nepřívětivé slovo, nějaký neuvážený čin nebo domnělé znevážení velmi často stačí k tomu, abychom “vyhodili z okna” naše ušlechtilé záměry být silní a mocní a tak se vychýlíme z rovnováhy a divíme se, co se to stalo a proč nás tito lidé tak nenávidí.
Spolu s rovnováhou přichází i neustálé povědomí o tom, že ostatní konají věci nezávisle na nás, nikoli nutně osobně vůči nám, a z jejich vlastních pohnutek. Žárlivost je emocí, kterou nikdy dostatečně často nepřipisujeme druhým, když posuzujeme jejich chování. Proč bychom tak činili, když si většinou nemyslíme, že bychom byli tak výjimeční, že by na nás někdo mohl žárlit. Avšak docela často jsou jejich činy nebo slova motivovány jejich žárlivostí nebo závistí. Dovolíte tomuto, aby vás to vychylovalo z rovnováhy? Záleží to na vás. Dejte si závazek, že v tomto měsíci vnesete do svého života rovnováhu, tak, aby se energie, která plyne od vás ven vyrovnávala s energií, která plyne směrem k vám. Tak, aby vám lidé ve vašich životech dávali od srdce a jednali s vámi s láskou, úctou a ohleduplností. Stanovte si tento záměr a trvejte na tom, abyste trávili čas s podobně smýšlejícími lidmi, kteří vás oceňují za to, kdo jste a propouštějte ty, kteří tak nečiní. A potom sami sobě dovolte poznat, jaké to je cítit mír, radost a jasnost, které přicházejí s tím, když jste v rovnováze se svojí vlastní energií a uplatněte své právo na zázraky, které vám patří, protože jste o ně požádali.
Vstupte do svého Mistrovství v tvoření zázraků…
Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc.
Z anglického originálu pro www.kruhysvetla.blog.czpřeložila Lenka S.
Podmínky pro kopírování článku:
Tento článek je možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s