SaLuSa 15-September-2010

Všetko beží po svojej pridelenej ceste a keď sa to všetko stretne dosiahnete Vzostup. To je posledný akt, ktorý zatvorí dvere duality a vyprevadí vás do vyšších ríš. Ideálne podmienky pre zhmotnenie konca časov sa rýchlo blížia a všetko pre čo ste pracovali bude vašou odmenou. Podvedome ste vždy vedeli, že to tak bude, pretože ste vedeli, že tento život povedie ku úspešnému koncu. Keď udržujete svoju pozornosť na dobre, ktoré vzíde zo zmätku, dokážete sa udržať mimo problémov a využiť všetko na svoj pokrok. Napokon pripravovali ste sa na tento koniec časov po mnoho životov. Vaše záverečné skúsenosti budú povznášajúce a budete mať všetko čo potrebujete na to, aby ste sa stali Galaktickou Bytosťou.

Odtiaľ kde ste sa vaše očakávania budúcnosti zdajú také vzdialené, a predsa vývoj pokračuje bez vášho vedomia a prináša časy veľkej zmeny stále bližšie. Je možné žiť spôsobom, o ktorom uvažujete, že je nutný pre Vzostup, pretože ten nevyžaduje viac ako zámer jednať s druhými tak ako by ste chceli, aby oni jednali s vami. Láska je kľúčové slovo vo vyšších dimenziách, a je to energia, ktorá je čistou extázou a radosťou. Každý z vás niekedy zažil radosť takej vibrácie, ale ešte musíte spoznať moc, ktorú nesie. Budete existovať v neustálom stave opojenia a šťastia ktoré nepozná hraníc. Máte sa na tak veľa toho tešiť a vynaloženie všetkého úsilia, aby ste pripravení na váš Vzostup zaistí váš úspech. Ak už teraz musíte vedieť, niektoré duše sa nebudú cítiť pripravené pokročiť ďalej, keďže nachádzajú spokojnosť vo svojej súčasnej existencii. Ony však budú podvedome vnímať čo sa deje a tieto spomienky ich v neskoršom časovom období prebudia ku pravde ich bytia. Nikdy úplne nestratíte spomienku na vaše skúšky a utrpenie, ktoré zažívate, alebo radosť a šťastie ktoré zdieľate. O tom je život a plánuje sa to život po živote, aby ste duchovne pokročili. Žiadna duša nie je mimo dosah pomoci, ale niekedy sa môžu stať virtuálnymi väzňami v hlbinách temnoty, ktorá sa ich môže zmocniť.

Jasne sa dúfa, že veľký skok vpred dosiahne tak veľa duší ako to bude možné a nebudú mať nedostatok pomoci od svojich pomocníkov. Avšak cykly príležitostí budú pokračovať dokola a tí, ktorí si zvolia zostať v ich súčasnej dimenzii budú mať opakujúce sa šance na pozdvihnutie. Je celkom možné, že niektorí z vás sa rozhodnete slúžiť tým čo budú v takej pozícii, ako ich Sprievodcovia. Máte otvorené množstvo možností potom ako vzostúpite, a tie budú odrážať vašu novo nájdenú lásku ku všetkému životu. Pre tých z vás, ktorí sú si neistí svojim budúcim životom, sú tu Vyššie Bytosti, ktoré majú veľké duchovné pochopenie, ktoré dozrie na vaše rozhodovanie.

To čo sa učíte na Zemi je, že dualita je ilúzia, a je málo podobná ku dimenziám kam naozaj patríte. Avšak vyžaduje to prebudenie sa Ja ku pravde skôr ako môžete naozaj oceniť to čo ste nechali za sebou pri výzve duality. Teraz začína zo Zeme žiariť intenzívne Svetlo a my vieme, že to znamená vašu skvelú odozvu na energie, ktoré sa sústredia na Zem. Nepochybujte, že Vzostup je istý, pretože bez ohľadu na to čo temní urobia, aby zabrzdili váš pokrok, nebude to mať žiadny význam. Bitva, ktorá prebiehala medzi temnotou a Svetlom vždy mala predvídateľný výsledok; aj keď máte svoju slobodnú vôľu.

Galaktická Federácia je v styku so Vzostúpenými Majstrami a mnohými Vyššími Bytosťami, ktoré tvoria rôzne Bratstvá. Vážime si ich postavenie a právomoc, ale nepozeráme na ne s úžasom, pretože my všetci máme určité svoje zodpovednosti a pracujeme ako Jeden. Na Zemi máte skln pracovať proti sebe navzájom namiesto priateľskej spolupráce, čo ako zistíte sa stane očividnejším s našim príchodom. Do tej doby sa udejú veľké zmeny, ktoré odstránia prekážky takej spolupráce. V srdci ste všetci vľúdne Bytosti, ktoré hľadajú mier a pohodlie vo svojich životoch. To vám úmyselne odopreli temní, ktorí spôsobovali zmätok kdekoľvek získali kontrolu. Našťastie sa tá kontrola rýchlo stráca a vy teraz zažívate nevyhnutné ťažkosti oslobodzovania sa od nich.

Jednou z vašich najradostnejších skúseností ako Vzostúpených Bytostí bude vaše nové telo. Tie budú z energie a svetla, takže si ledva uvedomíte, že ho máte, a pretože ste vo vyšších vibráciách, pocítite dokonalosť, ktorú vám prinášajú. Žiadne útrapy ani bolesti alebo postihnutia pretože tie rovnako ako choroby nemôžu existovať vo vyšších vibráciách. Na Zemi sú vaše telá protikladne ako hlavná bremená a citlivé na nepohodlie a nemoci. Vaše nové telá budú nezničiteľné a vy sa jednoducho presuniete do iného keď sa rozhodnete ho zmeniť. Zistíte, že sa neopotrebovávajú a vašim duchom pretrvávajú natrvalo. Nakoniec keď budete vonku z tela, budete schopní prijať akúkoľvek podobu ako si prajete, čo môže byť užitočné, keď sa stretávate s dušami, ktoré by vás inak nespoznali.

Význam zmien, ktoré sme spomínali vám možno ešte nie je jasný, ale znamenajú že máte úplnú nezávislosť. Je to sloboda, ktorú je pre vás v súčasnosti ťažké pochopiť, ale hlboko vnútri ju uznávate ako jedno z vašich zvrchovaných práv. Tieto budú postupne obnovené ako stúpate, a budú úplne obnovené s prebiehajúcim procesom Vzostupu. Ako si bezpochyby uvedomíte je treba urobiť dosť veľký skok z vašej súčasnej situácie. Avšak ten odštartuje veľmi skoro a zmeny budú prichádzať rýchlo a často.

Ja som SaLuSa zo Síria a mám výsadu mať s vami tento kontakt. Z neho získate nejakú predstavu o tom akí sme a o našom pohľade na život. Sme od vás odlišní, pretože sme už Vzostúpené Bytosti, ale naše poslanie je priviesť nás ku nášmu boku. Pre tých, ktorí idú s nami vydáme sa do iných častí Galaxie, pretože hľadáme ďalšie príležitosti slúžiť tým, ktorí sa vyvíjajú do Svetla.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s