ARCHANDĚL URIEL -Učitelé přerodu

Poselství od Archanděla Uriela a Jennifer Hoffman
24.8.2010
Učitelé přerodu
Každý aspekt našeho života, v každém životě, je pro nás příležitostí, abychom si vzpomněli, kdo jsme v kontextu naší síly, lásky a našeho božství. Na svět nepřicházíme jako bezmocné lidské bytosti, ale vstupujeme sem jako lidé, kteří si nevzpomínají na svoji moc a sílu. A poté zažíváme celou řadu lekcí, jejichž účelem je nám pomoci, abychom se znovu napojili na svoji sílu a moc a použili ji k tomu, abychom dělali mocná rozhodnutí a volby. K tomu, abychom tak učinili, máme bezpočet učitelů, jejichž rolí v našem životě je pomáhat nám v procesu přerodu.
Každý člověk v našem životě je učitelem a každý má svoji roli při našem vzestupu a cestě ke znovuspojení. Někteří učitelé pro nás mohou být velkou výzvou, s jinými je radost být. Každý z nich je pro nás požehnáním, tím jak získáváme porozumění, které nám umožnili. Klíčové je to, jak dlouho nám zabere, než pochopíme roli, kterou naši učitelé hrají, uvolníme místo v našem vědomí pro lekce od nich a naučíme se od nich brát to, co potřebujeme a opustit je v tom správném okamžiku.
Lekce jsou nám často zprostředkovány velmi matoucím způsobem. Těmi nejmocnějšími učiteli jsou ti, kteří nás vyzývají, abychom si vyřešili lekce uvnitř nás samých, kteří nás přinutí najít zdroj pro naše léčení, mír, lásku a sílu ve svých vlastních rezervách. Neodmítají nás milovat proto, že bychom nebyli hodni lásky, ačkoli to je to, co si myslíme, jejich role je dovést nás k tomu, abychom pro cokoli, co hledáme, šli do svého vlastního nitra.
Pokud budeme umět naše učitele vidět ve světle toho, kým jsou, tedy jako posly, kteří přicházejí do našeho života v okamžiku, kdy jsme připraveni vstoupit do nových energií a ve světle toho, čím jsou, tedy naším zdrojem ke znovuspojení, vše ohledně našich lekcí se změní. Naši učitelé už poté nebudou vypadat tak strašlivě a mocně. Oni nad námi nemají moc, protože pro nás jednoduše vytvářejí určitý energetický prostor a čekají na nás, až do něj vstoupíme. Pohlédněte tento víkend na mnoho různých učitelů ve vašem životě. Čím vás požehnali, co vás naučili o vašem vlastním přerodu a jak můžete zmocnit a posílit sami sebe tak, abyste je mohli propustit?
Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc.
Z anglického originálu pro www.kruhysvetla.blog.czwww.channeling.wbs.cz přeložila Lenka S.
Podmínky pro kopírování článku:
Tento článek je možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s