Je na odvrátenej strane Mesiaca vrak kozmickej lode Valixi z Atlantídy ?

Identifikácia neznámeho objektu na odvrátenej strane mesiaca, ktorý bol nasnímaní počas utajovanej misie Apollo 20.


Je pravdepodobné, že sa mi podarilo identifikovať tú vyše troj kilometrovú materskú kozmickú loď a dve menšie kilometrové trojuholníkové, ktoré sú vedľa a ich základňu na odvrátenej strane Mesiaca a možno som zistil aj príčinu, že prečo sú tak poškodené a havarované. K týmto novým poznatkom som došiel vďaka kolegovi “Dinamo14”, od ktorého som dostal odkaz na jeden článok, ktorý tu samozrejme tiež uvediem. Tento list som čítal už v roku 2007 ale vtedy som tomu veľmi neveril a nebral som to vážne. Teraz už ale tuším, že autor listu možno nebol až tak ďaleko od pravdy s tým, že si myslel, že to bola Vimana. Moje zistenia totiž nasvedčujú, že bol tesne vedľa a tie Vimany s tým majú čo do činenia. Ten obrovský vrak kozmickej lode má cigarovitý tvar a podobá sa na ponorku:

V tomto článku je okrem iného písané aj toto: “… Lietajúce stroje Valixi mali byť cigarovitého tvaru a mali schopnosť manévrovať ako pod vodou, tak vo vzduchu. …” Ďalší argument: Moonwalker1966delta: “… Máme za to, že byly sestřelené na kosmickou základnou – “měsíční Pearl Harbor”. Základna byla kompletně zničená a mateřská loď včetně dvou menších trojúhelníkových objektů byly zřejmě sestřelené během nouzového úniku. Toto je názor i Williama Rutledge a Leonova. …” Zdroj: www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3012-zahada-mise-apollo-20-pribeh-pokracuje-aneb-doslo-v-roce-1976-k-tajne-expedici-na-mesic-za-ucelem-pruzkumu-neznameho-kosmickeho-plavidla-10/


A teraz si prečítajte toto: “… Okrem toho, i jeden epos z knihy Ramayana opisuje celkom detailný príbeh o výlete na Mesiac v plavidle Vimana a fakty o súboji na Mesiaci s Atlantským plavidlom Valixi. …” Zdroj: www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=186

Z týchto informácii môžeme vydedukovať nasledovný šokujúci záver: Na odvrátenej strane Mesica sa nachádza základňa a tri veľké kozmické lode (vedľa sú aj dve menšie trojuholníkové) z Atlantídy menom Valixi, ktoré boli zostrelené a zničené Indickými Vimanami. Aj tá žena z Mesiaca, pilotka tej veľkej lode, Mona lisa EBE mohla byť z Atlantídy, takisto ako aj to záhadné písmo mohlo byť písmom Atlantíďanov.


Na záver sa chcem poďakovať majiteľovi účtu Dinamo14 za tento odkaz na zaujímavý článok, bez ktorého by som k týmto záverom nedošiel. V tomto článku som sa totiž o lietajúcich strojoch Valixi z Atlantídy prvý krát dozvedel a budem po nich i naďalej pátrať.

Prosím vyjadrite svoj názor v komentároch o tomto mojom novom zistení. Nemá niekto iný podrobnejšie a presnejšie informácie o Valixi ? Ďakujem.

Kybernaut

mona lisa

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

5 Responses to Je na odvrátenej strane Mesiaca vrak kozmickej lode Valixi z Atlantídy ?

 1. Kybernaut píše:

  Ďakujem, že bol môj článok zverejnený aj tu. Síce bez môjho dovolenia a vedenia o tom, že to tu vôbec je zverejnené ale to nevadí. Moje autorské právo dovoľuje tento článok zverejňovať kdekoľvek aj bez opýtania ale iba pod tou podmienkou, že v nezmenenom stave. Čo i len vynechaná bodka porušuje autorské právo, takže pozor na to, článok musí byť absolútne ten istý ako originál, nič nesie byť zmenené. Ani len čiarka. Doteraz zháňam v mne zrozumiteľnom jazyku (po Slovensky alebo po Česky) starú Indickú knihu Rámajána aby som si tam sám našiel informácie o lodiach Valixi.

  • atlara píše:

   Ospravedlňujem sa pokiaľ vznikli nezrovnalosti s uverejneným článočkom … mimochodom tématika tajnej misie Apolla 20 a lodí Valixi ma nesmierne fascinuje … ako aj všetko čo sa vzťahuje k Atlantskej a Lemúrskej civilizácií … K starej Indickej knihe v našom alebo českom jazyku sa doposiaľ ani mne nepodarilo dopátrať … ten epos o detailnom výlete na Mesiac v plavidle Vimana by určite výrazným spôsobom rozšíril informtívne povedomie o danej udalosti .

 2. rudy píše:

  podporujem všetky zverejnené poznatky. ľudia sa konečne musia dozvedieť viac ako to čo nám “zverejňujú”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s