Energia súdenia od Bielych Bytostí

Prijala Natalie Glasson 20-September-2010

My, Nebeské Biele Bytosti vás kúpeme v našom nebeskom čírom bielom svetle, nech čistota a jednoduchosť nášho svetla preteká cez vás a do vás. Nesieme kvality a lásku Stvoriteľa a chceme sa o ne s vami podeliť, teraz keď sa môžeme všetci spojiť ako jeden, zviazať naše energie v jednote. Spojiť naše energie a zdieľať naše svetlo s vami je taká česť, pretože vy všetci ste mimoriadne duše lásky s početnými nádhernými a skvelými darmi a schopnosťami; Napokon vy všetci ste Stvoriteľ. My, bytosti Nebeského svetla, vás vidíme ako vašu pravdu a milujeme vás ako Stvoriteľ.

Je toho tak veľa o čo by sme sa mohli s vami podeliť, tak veľa slov, ktoré by sme mohli povedať, aby sme inšpirovali múdrosť a duchovný úspech, ale dnes si prajeme predstúpiť s posolstvom týkajúcim sa energie súdenia. Súdenie má veľa významov, môže to byť vytvorenie názoru, tušiť, odhadnúť, kritizovať, myslieť, zhodnotiť, alebo vybudovať právomoc nad druhým alebo o sebe. Pretože nesie slovo súdenie tak veľa významov a odkazov, je dôležité naozaj pochopiť náš zmysel súdenia.

Na to, aby ste zvládli svoje energie, emócie a myseľ, je potrebné, aby ste vyhodnocovali a hodnotili svoje vlastné energie, zámery a pocity, a tak pochopili seba plnšie a zistili, v ktorých oblastiach je potrebná väčšia starostlivosť alebo silnejšie sústredenie na pozitivitu a svetlo. Zhodnotiť svoje energie je pozitívny čin, ktorý vám umožňuje uvoľniť záťaž, nepotrebné zvyky a systémy presvedčení. V podstate oprašujete blato, aby ste odhalili krásu a dokonalosť v sebe, ktoré sú prirodzene vašou pravdou. Pozitívne vyhodnocovanie vlastnej energie prináša pozitívne výsledky rastu a seba pochopenia. Toto nie je možné označiť súdenie, pretože to nemá žiadne negatívne vedľajšie významy alebo energiu, ale je to jednoducho pozitívny čin rastu. Keď začneme vyhodnocovať energie druhého tým istým spôsobom, toto môže byť užitočné pre naše vlastné vnímanie energie, ale je možné to tiež vidieť ako čin súdenia. Človek musí ovládnuť svoje vlastné energie predtým ako uskutoční právo vyhodnocovať energiu druhého, ešte aj potom majú ľudia na Zemi také osobné a individuálne duchovné a hmotné skúsenosti, to znamená, že ako človek sa nikdy nemôžete naozaj napojiť a pochopiť pocity druhého človeka, kvôli hmotnej oddelenosti. Je dôležité si toto pamätať a uvedomiť si, že duchovný vývoj osoby je jej vlastná jedinečná cesta, ako jej divák môžete druhého len skutočne podporiť alebo povzbudiť a nie súdiť jeho energiu a dúfať, že to inšpiruje ich rast. Je veľmi jemná hranica medzi súdením a pozitívnou pomocou v niekoho duchovnom raste.

Spôsob ako sa uistiť, že opustíte zvyk súdenia je uistiť sa, že vždy jestvujete vo svetle a ako svetlo Stvoriteľa a že všetky činy, myšlienky a pocity ku druhým sa rodia z lásky.

Niekedy môžu byť ľudia inšpirovaní Stvoriteľom alebo svojou dušou myslieť súdnu myšlienku a vyjadriť ju druhému, ale toto je zvyčajne podnietenie novej vlny rastu. Môžno si ani neuvedomujú svoje postavenie, ale ich činy budú mať kladný vplyv na druhú osobu, možno dokonca ponúknu obdobie jasného myslenia a jasnosť, pretože to bolo vedené vôľou Stvoriteľa. Súdenie môže byť také tvrdé keď vychádzame z pozície strachu alebo bolesti, ale súdenie je na Zemi potrebné, pretože to je proces myslenia, ktorý ponúka väčšie pochopenie, ale len keď je energia v jeho jadre láska najvyššej vibrácie.

Je dôležité analyzovať vaše vlastné energie, energie, ktoré zažívate vo svojej realite, pretože tie sú vyjadrením vašej vnútornej rovnováhy a prítomnosti a tiež zhodnotenie energie Zeme so zvedavosťou akým spôsobom môžete pridať ku pozitívnemu svetlu na Zemi. Súdenie dostalo negatívny význam ale to preto, že sila a schopnosť pochopenia boli použité pre mnohých ako nástroj bolesti a utrpenia. Toto je nutné teraz rozpustiť a musíme začať meniť význam súdenia, pretože to zmení energiu Zeme.

Ak si predstavíme, že každá osoba na Zemi sa pol dňa súdi, zvyšok dňa súdi svet a toto sa deje každý deň, potom negatívna energia, ktorá sa hromadí len z tohto jedného činu je nesmierna. Keď súdite, nevidíte osobu očami lásky ale očami strachu a odlúčenosti. Súdenie je nutné nahradiť činom, pocitom alebo myšlienkou prijatia a pochopenia, láskou a súcitom ku druhému. Pamätajte si, že na seba môžete pozerať očami strachu a odlúčenosti, ale toto spôsobí len ďalšie pocity oddelenosti od Stvoriteľa. Je dôležité si prisľúbiť, že kedykoľvek sa pozriete na seba alebo druhého, že sa budete pozerať z miesta a cez oči lásky. Vaše oči, telo, duša, emócie a myseľ sú prirodzene milujúce, keď im to dovolíte, potrebné je jednoducho prijatie lásky, ktorú v sebe máte a môžete ju zdieľať s ostatnými. V tomto stave bytia sa energia v pozadí súdenia rozpustí a stane sa pozitívnou a rovnako sa zmenia slová, myšlienky a činy súdenia a nasledujú cestu lásky vyjadrovanej ku všetkým a sebe.

Môže sa to zdať nezvyčajné premýšľať o zmene slova a jeho významu, ale musíme si pamätať, že všetko na Zemi má v sebe energiu. Každé slovo, ktoré používate a považujete za dané vo vašej realite nesie energiu, ktorá je buď pozitívna alebo negatívna, keď je použité pridáva sa ku energii vášho bytia, reality a Zeme. Negatívne slová a ich činy ako súdenie, nenávisť a strach nesú všetky mocnú energiu, pretože boli roky používané a každá osoba ku nim (slovám) pridala svoju energiu a negatívne skúsenosti. Zakaždým keď myslíme a konáme v strachu, pridávame ku energii strachu na Zemi, tiež zbierame strachy druhých z minulosti do našej vlastnej energie, v podstate zdvojnásobujeme a podporujeme energiu a vplyv strachu na Zemi. Predstavte si, keby sme sa dokázali odpojiť od energie, ktoré nesú slová a ich činy tak, že by prišiel bod kde sme použili slovo strach alebo vyslovili súd o sebe, ale potom by bola negatívna energia za týmito slovami úplne uvoľnená, takže by nemali žiadnu moc. Predstavte si, keby sa strach a súdenie stali pojmami minulosti a my by sme si navzájom poskytovali len láskavú pomoc a podporu; predstavte si moc, ktorú by mala láska. Keď si sebe povieme slovo láska, môžeme cítiť jeho silu a energiu lásky, ktorá existuje na Zemi z minulosti. Keď si sebe poviete strach, nenávisť alebo súd, skúste vyhodnotiť či toto nesie väčšiu silu ako slovo láska. Po pravde je to láska, čo nesie silu, pretože láska je pravda Stvoriteľa, ale preludy ľudskej mysle môžu dovoliť vnímanie strachu ako mocnej energie, pretože ten má veľké zovretie nad mnohými. Keď dokážete cítiť silu lásky budete schopní uznať, že energia a prítomnosť lásky vo vás a okolo vás rastie.

Naše posolstvo pre vás prostredníctvom tejto správy je že vaše činy a myšlienky môžu vyliečiť svet a tiež pomôcť vášmu majstrovstvu a spojeniu so Stvoriteľom. Prajeme si, aby ste milovali všetkých rovnako ako milujete seba. Ak neveríte, že vaša láska ku druhým má v sebe veľkú silu, potom sa musíte pozrieť do svojho vnútra, aby ste zistili, či je vaša láska ku sebe pravá a oddaná. Často keď súdime druhých alebo máme z druhých strach je dôvodom, že nedokážeme milovať seba celým srdcom. Milujte seba celým srdcom a uvidíte, že vaše myšlienky a činy voči ostatným sa zmenia. Je tiež dôležité si uvedomiť, že z každého činu a myšlienky, ktoré vytvoríte, vzniká energia; táto energia pôsobí ako stavebné bloky vašej vlastnej reality a nabíja energiu, ktorá už na Zemi existuje.

Dúfame, že budete súhlasiť s tým, že pochopenie toho, že každé slovo, ktoré vyslovíte a myslíte vplýva na energiu Zeme a vašu realitu, vyžaduje hlboké uvažovanie. Zodpovednosť leží na vás; vždy tomu tak bolo, ale ako sa vyvíjate je tu teraz nutnosť, aby ste si to uvedomili a stali sa zodpovednými za svoju vlastnú energiu a svetlo rastúce na Zemi.

My sme tu, aby sme vám pomohli v tomto projekte, sme tu, aby sme poskytli naše svetlo a lásku, len nás jednoducho požiadajte, aby sme vyliali naše číre biele svetlo do vášho bytia a my sa postavíme po vašom boku.

S Nebeskými požehnaniami

My sme Nebeské Biele Bytosti

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s