Magnetické emoce

Magnetické emoce

Vaše Slunce začíná ožívat, je zde nový cyklus, který se dal do pohybu. Buďte si vědomi skutečnosti, že když jdete ven a cítíte Slunce, je to více než jen teplo, záření gama a X-paprsky, které vysílá. Jedná se o kompilaci magnetické a světelné energie a vaše vystavení se jejímu vlivu v příštím roce a půl může mít přímý dopad na vaše emoce. Toto magnetické záření zasáhne člověka emocionálně – a to velmi silně.

Sledujte, co se stane s vašimi emocemi o 76 hodin později, když vypukne sluneční erupce.
Tato časová prodleva u vás nejspíš vytvoří pocit odpojení, ale emoce každého člověk na planetě Zemi se pravděpodobně budou podobat zážitkům na horské dráze, zatímco se bude magnetické záření harmonizovat. Existuje mnoho obvodů, techniky a zařízení, které vás budou chránit před magnetickým polem a stínit před zářením EMF. I když tyto přístupy dříve pracovaly dobře, velmi málo z nich budou účinné na této úrovni, protože jen málo z toho, co máte na planetě Zemi, vás ochrání před tím, k čemu se blížíme. Na tom není nic špatného, nic, s čím si musíte dělat starosti, nebo to nějak napravovat. Stačí si toho být vědom. Raději než chránit sám sebe, vás žádáme, abyste se naučili  uzemnit a využit energie.  Přizpůsobit se a harmonizovat, spíše než se bránit. Podobně jako když víte, že Slunce může škodit a proto používáte ochranný krém na kůži, který propouští pouze určité množství záření ze Slunce. To samé bude platit s magnetickými filtry, které na sebe můžete umístit. Představte si, že máte kolem sebe filtr, který vás chrání před magnetickým posunem, můžete kontrolovat množství magnetismu, které protéká vašim fyzickým tělem.

Nyní můžete skrze harmonii dosáhnout a ovlivnit změny ve vaší vlastní energii mnohem jednodušeji, než kdy předtím. Nedáme vám instrukce –  xyz, jak to přesně udělat, hrajte si tím a najděte si to sami. I kdybychom vám dali postup, který vám ukáže, jak přesně to udělat, nemusí to být tak účinné, jako když si svůj způsob najdete sami. Budeme s vámi pracovat osobně na uzemňování světla a v průběhu času vám dáme mnohem více informací.

(zdroj: http://lightworker.com, pro http://aliastro.blog.cz a http://channeling.wbs.cz  přeložil Wan , kráceno)

http://barboraopelkova.blog.cz/1009/magneticke-emoce

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s