Hilarion 26-September – 2-Október 2010

Milovaní,

Váš svet sa točí rýchlejšie a v mnohých smeroch väčšina z vás jednoducho nemá dosť „času“ urobiť všetko čo si každý deň zaumienite urobiť. Žiadame vás, aby ste boli ku sebe trpezliví a snažil sa byť uvoľnení, keď sa všetko čo máte v úmysle nezhmotní tak rýchlo ako si to prajete, pretože každý z vás cíti, že čas sa zrýchľuje a že vy stojíte nehybní. Vaše vnímanie podstupuje radikálnu zmenu toto sa stane zrejmejším ako tento rok napreduje. Namiesto zožierania sa tým ako naplniť vaše ciele sa len uvoľnite a choďte s prúdom toho čo zjavne je a zostaňte spojení s vašim vnútorným jadrom Bytosti, pretože týmto spôsobom všetky zmeny, ktoré sa okolo vás dejú, neovplyvnia tak veľmi vašu rovnováhu.

Kolo života pokračuje vo svojej neúprosnej ceste naprieč Kozmom a vy máte výsadu byť toho súčasťou – všetko čo sa od vás žiada je, aby ste si zostali vedomí svojej moci robiť voľby, ktoré vás podporia v tom, aby ste boli svojim vlastným najvyšším potenciálom v prejave. Vedzte, že vašou prítomnosťou a vašou vytrvalosťou byť Svetlo, ktorým naozaj ste, prispievate ku najvyššiemu a najlepšiemu dobru Všetkých. Všetko je v poriadku a tak ako má byť. Vy ste žiarivé Svetlá a nádej nového Sveta, ktorý svitá a spoločne všetci tvoríme túto úžasnú udalosť v každom Okamihu Prítomnosti. Zameraním vášho vedomia na prítomný okamih tak často ako dokážete, cvičíte svoje Majstrovstvo seba a Života a konečným výsledkom bude veľký prospech pre vás a všetkých okolo vás.

Pripomíname vás, aby ste každý deň vyživovali svoje hmotné telá potravinami najvyšších vibrácií ako je čerstvé ovocie a zelenina a pili veľa čistej vody. Načúvajte tomu čo vám hovorí vaše telo aj keď sa to niekedy vo vašom vedomí nezdá byť správna túžba. Buďte uistení, že váš telesný elementál počas tejto náročnej doby vie čo je potrebné pre dokonalú činnosť a výborné zdravie. Keď cítite vo svojom tele veľké vlny horúčavy, svedčí to o prebiehajúcej premene v každom atóme a bunke vašej Bytosti na všetkých úrovniach a toto je proces Vzostupu, očisty a čerenia v príprave vstrebať vyššie frekvencie Kozmických Vĺn energie, ktoré teraz prichádzajú. Venujte čas pobytu vonku v Prírode tak často ako môžete, pretože to vám pomôže vyčistiť vašu auru a energetické polia a udrží ich činnosť na najvyšších možných úrovniach a vždy sa spájajte a uzemňujte do krištalického jadra Matky Zem, hlavne keď si uvedomíte, že pôsobíte príliš veľa vo svojom mentálnom tele a vašou mysľou prechádza príliš veľa myšlienok.

Potreba stráviť každý deň nejaký čas v stave ticha vstúpením do svojho vnútra je v týchto časoch zmeny takmer vyžadované cvičenie a nesmierne vám pomôže v udržaní rovnováhy. Pamätajte, že väčšina z vás vstrebáva energie a myšlienkové formy iných okolo vás, a že si toho musíte byť vedomí, aby boli vaše denné kroky na Ceste, ktorú ste si zvolili, viac naplnené pôvabom a ľahkosťou. Keď ako prvú vec ráno vstúpite do svojho vnútra a vyjasníte svoje vlastné energetické pole, začnete si pri odchode von do Sveta uvedomovať, že pocity a myšlienky, ktoré prichádzajú do vášho vedomia a nerezonujú s vašimi najvyššími zámermi, pravdepodobne NIE sú vaše myšlienky a pocity. Požiadajte náš každé ráno, aby sme vám celý deň pomáhali pri čistení vášho aurického poľa od všetkých myšlienok, pocitov a energií, ktoré nie sú v súlade s vašim najvyšším a najväčším dobrom a dôverujte, že dostávate túto podporu.

Teraz je od každého z vás vyžadovanej viac mentálnej disciplíny, keďže všetci vstupujete viac do svojej osobnej moci, pretože keď to robíte, stávate sa vedomými spolutvorcami toho čo sa prejavuje na Zemskej rovine, a čím viac sa sústredíte na vytváranie Svetu mieru, Lásky, harmónie a radosti, tým viac sa to začne prejavovať vo vašej dennej existencii. Verte, že váš mocný zámer prejaviť Zlatý Vek na tejto krásnej, vyvíjajúcej sa Planéte sa naplní. Nasledujte svoje vnútorné vedenie a trúfnite si byť veľkolepými Bytosťami, o ktorých ste si vždy predstavovali, že by ste mohli nimi byť…inými slovami, SNÍVAJTE VEĽKÉ SNY!

Do budúceho týždňa…

JA SOM Hilarion

© 2010 Marlene Swetlishoff – Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s