Hviezdne Rady Svetla: Správa ku 10-10-10

Kmeň Gaie, sme s vami v takej veľkej radosti v tejto dobe prebudenia a spomienky na vašu pravú moc! Samotné slovo „moc“ nie je pre niektorých z vás príťažlivé kvôli jej zneužitiu – a tak máte teraz túto predstavu, že moc je o nadvláde jedného nad druhým – vzájomné utláčanie, namiesto tejto pravdivej predstavy, ktorou je požadovanie pravej bytosti, kto naozaj ste, a uznanie vašej schopnosti mať a tvoriť a voliť to čo si prajete! V tomto zmysle sa bojovníci Svetla po celom vašom glóbe prebúdzajú ku tejto predstave vytvárania života, ktorý si naozaj úprimne volíte, a nie považovať sa za obeť – obeť okolností; obeť vašej doby.

Uverili ste tomu čím vám noviny a správy vymývali mozog aby ste verili o minulosti. Náhle je tu veľká ekonomická kríza! A strach z nej je vtlačený vo vašich srdciach, takže si začínate viac chrániť a brániť to čo máte, zo strachu že to stratíte a dostanete sa, ako to oni predpovedajú, naozaj „dole a mimo“, pretože je to vykresľovené – tento obraz nevyhnutného nedostatku a nešťastia a pohromy. Tieto obrazy sú maľované na obrazovky a vtláčané do vašich pamäťových buniek. Teraz nastal čas, aby ste si vytvorili svoje vlastné obrazy! Obrazy radosti a dostatku a hojnosti! Obrazy zábavy a vzájomného spojenia; obrazy zjednotenia s vašou požehnanou planétou; obrazy spojenia s Hviezdnymi Bytosťami, so zvieratami Gaie, a najmä so sebou navzájom.

Hovoríme teraz a o zblížení energií 10-10-10. Tieto energie sú podporované kryštálovými lôžkami Gaie, ktoré sú aktivované jednotlivými kryštálmi moci, ktoré zotrvávajú stále v tele Gaie. Zo všetkých strán prichádzajú správy o týchto kryštálov, a o znovu vynorení kryštálových lebiek a schopnosti pracovať s kryštálovými lebkami (čo je dôležitejšie – pretože pradávna kryštálová lebka s veľkou mocou a poznaním, ktorá je postavená na vašom nočnom stolíku ako dekorácia toho veľa pre vaše prebudenie neurobí, však?) Ale sú tí, ktorí boli vybratí, aby pracovali s týmito veľkými vnímajúcimi bytosťami moci, priniesli poznanie starovekých, priniesli akašické záznamy o všetkom čo sa udialo na vašej planéte a spojili váš kmeň ako jeden.

Zdôrazňujeme to, pretože bez toho, aby ste sa spojili dokopy ako jeden, nedosiahnete najvyššiu možnú formu vzostupu. A tak 10-10-10 sa schádzate dohromady ako klany kmeňa Svetla! Schádzate sa a my oslavujeme s vami, Hviezdne bytosti, Hviezdne národy, v procese spájania sa s vami bytosťami Zeme a v procese spájania vás so Svetelnými bytosťami vo vašej planéte. Tí, ktorých ste si teraz uvedomili, keď sa vaše pocity a emócie o Vnútornej Zemi premieňajú.

Keď sa spájate s viacerými kryštálmi, spájate sa s týmito kryštálovými lôžkami Zeme. Kryštálové lôžka Zeme si začínajú uvedomovať to, že si ich vy uvedomujete, a toto im pomáha v prebúdzaní. Pradávne kmene a kňazi Lemurie, Atlantídy a starovekého Egypta si boli vedomí kryštálových lôžok, a vy si ich začínate uvedomovať vo svojom energetickom vedomí teraz. A teraz používate kryštály a kryštálové lebky, ktoré sú vonku a prejavujú sa na vašej 3D planéte – používate ich na spojenie s kryštálovými lôžkami Gaie a tiež kryštalickým jadrom v jej srdci. Robíte to prostredníctvom vášho tónovania a vašej lásky, vašou vzájomnosťou a spoločnými zámermi, 10-10-10 sa spájate s kryštalickou mriežkou Gaie.

Vo vašej budúcej časovej línii vidíme, že 10-10-10 sa vás schádza ako kmeň Svetla viac ako kedykoľvek predtým. 9-9-9 sa vás prvý krát zišlo viac ako na Harmonickej Konvergencii, a 10-10-10 je vás ešte oveľa viac! A tak sa budete spájať navzájom vo vašich skupinách naprieč glóbom. A žiadame vás všetkých, aby ste držali číry alebo ružový krištáľ keď sa spájate navzájom, s lebkami, s kryštálovými lôžkami Gaie a so samotným kryštalickým jadrom. Oslavujeme tento deň a udalosť s vami – 10-10-10 – a väčšiu udalosť vášho prebudenia ako Hviezdne Svetelné Bytosti na Gaii teraz! Namaste.

Solara-An-Ra
Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s