SaLuSa 27-September-2010

Ste v neobvyklej dobe a tak to bude pokračovať až kým sa kurz ľudstva stane jasným. Sú znamenia, ktoré naznačujú, že sa deje pokrok, a čím dlhšie to bude pokračovať, tým viac sa priblížite ku dňu zúčtovania pre Iluminátov. Niet pre nich cesty späť, pretože sme na konci cyklu, ktorý vyprevadí starú Zem. Tá sa mení spolu s vami a tiež všetky životné formu na nej. Ako jednotlivci niektorí z vás pozorujete zmeny v sebe, a je to pocit spokojnosti a mieru, ktorý nie je ovplyvnený tým, čo sa deje okolo vás. Udržujete pozitívny postoj a viete, že prejdete celú cestu ku Vzostupu. Pre toto pracujeme už veľmi dlho a ako vás opakovane informujeme, nič to nemôže zastaviť.

Vaše Slnko naďalej hrá hlavnú rolu v tom čo sa deje naprieč slnečnou sústavou. Jeho intenzita sa zvyšuje a prináša odozvu od vás a Matky Zem. Fyzické zmeny budú primerane narastať, ale my sme tu preto, aby sme zaistili, že nebudú mať ničivé následky. Chránime vás ako je to len možné, ale nejaké straty na životoch sú nevyhnutné. Jednoducho pamätajte na to, že všetky duše na Zemi, ktoré majú byť svedkami a zúčastniť sa na konci časov sú tie, ktoré si priali byť prítomné. Nebojte sa ničoho čo sa deje, pretože my pracujeme v zákulisí a onedlho tak budeme môcť konať otvorene. Oficiálny kontakt s vami môže celkom dobre prísť náhle a môže ho doprevádzať organizovaná prehliadka našich lodí. Záležitosti vrcholia a aj keď naša trpezlivosť je bezmedzná, jednak len sú tu časové línie, ktorých sa musíme nutne držať.

Vaše úrovne vedomia naďalej exponenciálne narastajú, a naberá to na rýchlosti, pretože tí, ktorí sú popredu sú nástrojom, ktorý pomáha pozdvihnúť ostatných. Toto bude neoslabene pokračovať ďalej a temní nemajú už žiadnu odpoveď alebo prostriedky ako to zastaviť. Snažia sa schovať svoju hlavu do piesku a prehliadať zjavné následky, ale čoskoro zistia, že je to pohyblivý piesok a že ich čas sa skončil. My budeme mať vždy hlavné slovo, pretože, keď budú naše rokovania odmietnuté, môžeme použiť našu božskú právomoc nastoliť náhly a úplný koniec ich moci. Nemôžu nám zabrániť alebo nás podplatiť aby zabránili pohybu ľudstva vpred. Ako by ste mohli povedať, naša ponuka je na stole a je konečná, ale v každom prípade vás povedieme ku Vzostupu.

Energie, ako vždy, ďalej nabíjajú Zem, a tí, čo sú citliví na zmeny ich, cítia. Vaši vedci tiež pozorujú čo sa deje, ale sú teraz obozretní a nie úplne pripravení ohlásiť svoje zistenia. Avšak pravda postupne vyjde najavo a pomôže ustanoviť pravdu o tom čo sa deje a aký to má na vás vplyv. To čo sa deje je nádherná a úžasná premena Matky Zem a všetkých životných foriem a vy už to môžete vidieť ak ste sa prebudili. Pozorujte nové namiesto zameriavania sa na to, ako sa staré rozpadá pred vašimi očami, a týmto spôsobom vložíte svoju energiu tam kde vykoná najviac dobra.

Hoci podmienky na mnohých častiach sveta sú stále chaotické, napriek tomu v pozadí leží pocit mieru keď je uskutočňovaný najvyšší cieľ. Byť schopný prechádzať životom bez strachu umožňuje taký úspech, pretože nie je nič čo by znižovalo vaše vibrácie. Môžete čeliť akejkoľvek traume s plným sebavedomím, vediac, že v pomerne krátkom čase sa všetko zmení pre dobro všetkých. S každou zmenou sa stane zrejmejším vyšší cieľ, a vy získate ešte viac sebadôvery. To, aby ste sa držali svojej viery bez dôkazu toho čo má prísť je veľká požiadavka, ale dôkaz dostanete akonáhle bude naša prítomnosť oficiálne uznaná. Keď budeme môcť otvorene prísť na Zem urobíme tiež prezentácie, ktoré zaistia, že si budete plne uvedomovať čo obnáša príprava na Vzostup. My sme na tejto ceste s vami a chceme sa s vami podeliť o naše poznanie. Veď napokon mnohí z vás sa ku nám nakoniec pridáte a budete rýchlo pozdvihnutí na našu dimenzionálnu úroveň.

Pozorujeme, že finančná situácia vedie ku úplnej novelizácii a už je doporučované ukončenie veľkých organizácií. Ako menšie jednotky sa ich bude dať lepšie riadiť a ľahšie preverovať, aby sa nikdy neopakovalo fiasko, ktoré priviedlo krajiny na kolená. Moc má byť správne vrátená ľuďom, od ktorých ju bezcharakterní bankári pred mnohými rokmi vzali. Toto všetko bude súčasťou obnovenia vašich práv a bude to pokračovať až kým znova budete Zvrchovanými Bytosťami. Toto je absolútny sľub a súčasť božieho nariadenia navrátiť vás a vašu Zem do stavu v akom boli kedysi. Potom bude pokračovať zdvíhanie prostredníctvom procesu Vzostupu a ďalej, na nikdy nekončiacej ceste do stále vyšších dimenzií.

Nech už sa to pozeráte akýmkoľvek spôsobom, vaša budúcnosť je zaistená a budete pokračovať v šľapajách tých, ktorí išli pred vami. Pochopíte, že sa nedeje nič nové, pretože to je prirodzený krok nahor, ktorý sa udeje keď duše dosiahli určitú úroveň vedomia. Staré poslúžilo svojmu účelu dobre, a vy ste pripravení na nové dobrodružstvá. Avšak tieto budú vo vyšších dimenziách, s výnimkou, že sa rozhodnete slúžiť ďalším civilizáciám, ktoré sú stále v dualite. Galaktická Federácia bude existovať vo svojej súčasnej forme, až kým sa každá civilizácia vyvinie dostatočne na to, aby sa ku nám pridala. To je naša služba druhým prostredníctvom nariadenia Boha a to je dôvod prečo sme tu vo veľkých počtoch, aby sme vás bezpečne doprevadili ku dosiahnutiu Vzostupu.

Medzičasom vás nabádame, aby ste nikdy nepovolili svoju ostražitosť, pretože kým neodstránime temných, budú sa ďalej čo najviac snažiť, aby narušili prácu, ktorú spolu vykonávame. Naši spojenci sú rozptýlený po celom svete, ale hlavné ohnisko je stále Amerika. To je miesto, z ktorého pravdepodobne čoskoro príde dlho očakávané oznámenie o nás. Áno, počuli ste to veľakrát, ale blíži sa to a pri množstve možností, na ktoré myslíme, vieme, že už to viac nie je možné zdržovať.

Ja som SaLuSa zo Síria a môžem vám povedať, že obiehame vašu Zem takže nič neunikne našej pozornosti. Z nášho postavenia môžeme jednať okamžite, ak si situácia vyžaduje. Obmedzujeme účinky prírodných a tiež neprírodných zmien, ale mnohým musíme dovoliť, aby sa udiali pre dobro Matky Zem. Takže Drahí, vedzte, že všetko pokračuje dobre bez ohľadu na to, ako to vypadá pre vás. Pokrok sa deje aj keď to vám nie je zrejmé.

Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey
Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

1 Response to SaLuSa 27-September-2010

  1. Nina píše:

    “Ako jednotlivci niektorí z vás pozorujete zmeny v sebe, a je to pocit spokojnosti a mieru, ktorý nie je ovplyvnený tým, čo sa deje okolo vás.”
    Úplná pravda, dejú sa mi veci, aké ešte nikdy pred tým a vonkajšie dianie ma neovplyvňuje. Je to, akoby som bola v bubline a nič ku mne nemôže.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s