SaLuSa 6-Október-2010

Vaše rastúce očakávanie že sa rozbehnú veľké zmeny ich prináša bližšie uskutočneniu. Tí, ktorí im z nejakých dôvodov odporujú sa tiež aktívnejšie snažia zabrániť takému vývoju. Je na vás, drahí, nevšímať si také zdroje a v žiadnom prípade im nedávať energiu prostredníctvom strachu. Ak je vaša viera silná, budete vedieť, že sa niet čoho báť, pretože Svetlo je vaša sila a ochrana. Pravda bude hovoriť za seba a stáť pevne keď všetko ostatné odpadne. Ako vibrácie ďalej stúpajú, tak pravda vynikne aby ju všetci pochopili. Čas lží a klamstiev sa končí a Svetlo bude vládnuť najvyššie.

Pamätajte že niektoré veľké udalosti môže predchádzať viac zmätku a nepokoja. Je veľa starého, ktoré sa pevne drží a musí byť odstránené. Nie je vždy možné to urobiť bez toho, aby vám to spôsobillo značné nepríjemnosti. Avšak všetky také prípady budú mať krátke trvanie vďaka našej účasti. Mohli by ste zvážiť skutočnosť, že napokon neboli fyzické zmeny na Zemi nikde až také apokalyptické ako to niektorí predpovedali. Naše schopnosti sú také, že sme už predišli tomu, aby ste zničili Zem a znížili sme celkovú sopečnú činnosť. Naviac sme ju udržal stabilnú a v rovnováhe, pretože s času na čas sa stalo jej chvenie príliš extrémne. Naše inštrukcie sú zaistiť že cyklus skončí ako bolo stanovené. Vzostup je príliš dôležitý na to, aby ho prekazila skupina negatívnych Bytostí, naklonených získaniu svetovej kontroly pre svoju vlastnú moc.

Tak sme my z Galaktickej Federácie, ako to vy nazývate, pripravení vyjsť na verejnosť a schválili sme plán, ktorý uspokojí každého. Celý čas sme zaujímali starostlivý prístup, pretože je podstatné, aby na nás bolo pozerané podľa toho za čím stojíme. Nám je jasné, že náš zásah bude spolupráca a budeme dodržovať váš protokol. My budeme viesť, pretože operácie týkajúce sa Zeme budú vyžadovať pokročilé pochopenie a poznanie, ktoré je vám v súčasnosti nedostupné. Avšak budeme zdieľať také informácie a pozveme niektorých z vás, aby sa v procese aktívne zúčastnili. Chceme aby ste sa rýchlo pozdvihli na naše úrovne poznania, pretože máte myseľ, ktorá je schopná pochopiť pokročilú technológiu. V istom rozsahu kontakt so Šedými v USA dláždil cestu pre tento čas, pretože ste boli počas niekoľkých storočí už naštartovaní. Naše poznanie vám však dáme slobodne bez pripojených motúzikov, pretože to o čo sa delíme je pre úžitok každého.

Prichádzajú veľké časy a ako sa blížite ku koncu tohto roka, máte všetko právo očakávať že sa aspoň niečo udeje. Po celý čas naši spojenci pripravovali javisko na očakávané ohlásenie a zdá sa že jeho uskutočnenie je takmer pripravené. Sme rovnako ako vy vzrušení a cítime úľavu pred bezprostredným časovým obdobím. Príchod trval dlhý čas a my sa vraciame tisíce rokov sledovania vášho vývoja a starostlivosti o Matku Zem. Bola to práca našej lásky pre ľudstvo a služba v mene Stvoriteľa. Zo zrejmých dôvodov ste teraz vy ohniskom našej pozornosti, ale my sme k dispozícii každej civilizácii naprieč Vesmírom. Naše životy sú mimoriadne zaujímavé a užitočné a zažili sme tak veľa prekvapení keď skúmame vzdialené oblasti Priestoru.

Vaša budúcnosť je taká jasná, a aký to bude kontrast ku tomu na čo ste boli zvyknutí. Je to niečo ako vyššie astrálne dimenzie Zeme a oslobodenie od všetkých otravných otročín bytia človekom v 3ej dimenzii. Nezažili ste naozaj vo svojom živote takú úroveň slobody, šťastia a radosti až na krátke okamihy. Viete si predstaviť úľavu oslobodenia od starostí ako prežiť, obstarať si živobytie a prístrešok? Aké by to bolo byť úplne zdravý a bez akýchkoľvek foriem postihnutia, nuž Drahí, to je len časť z toho na čo sa môžete tešiť vo vyšších dimenziách. Žiadne znepokojujúce problémy o peniaze, pretože tie sú nepotrebné, keď sú všetky vaše potreby zdarma zabezpečené. Nemôžeme slovami plne vystihnúť to čo sa chystáte zažiť, ale na myseľ prichádza slovo raj. Pamätajte na tieto veci keď bude postup obtiažny, pretože sa nakoniec ukáže že to všetko stálo za to.

Máte sa tak veľa na čo tešiť, tak nemrhajte svojou energiou na svetské záležitosti denného života. Vedzte, že temní budú mať svoj posledný kop v zúfalstve, ale nechajte ho preletieť ponad vašu hlavu. Pravda bezpečne prenikne a klamstvo sa ukáže také aké je, pretože ste na pokročilej úrovni vedomia a ste pozornejší na také snahy oklamať vás. Dobré, zlé a škaredé sú zatiaľ všetky v jednom hrnci ale čoskoro začne veľké odstránenie všetkého čo nemôže obstáť vo Svetle. Vibrácie sa zrýchľujú a môžu so sebou niesť len duše, ktoré majú podobné vibrácie. Ak viete alebo považujete seba za Svetlo, naozaj by ste sa nemali obávať ničoho z nižších vibrácií. Po čase sa to premení alebo rozpadne, lebo bude dosiahnutý bod kde to už viac nemôže pretrvať.

Vieme že o nás poletujú tvrdenia a proti-tvrdenia a všetko čo od vás chceme je, aby ste sa nechali viesť svojou intuíciou. Dokonca ani náš názor alebo názor kohokoľvek iného na záležitosť nie je taký dôležitý ako to čo vám hovorí vaše Vyššie Ja. Každý z vás má špecifické potreby a zriedka sú dvaja z vás na rovnakom stupni chápania. Avšak prosím prijmite naše správy ohľadom Vzostupu, pretože to je Vesmírna udalosť, ktorá je rozhodnutá a nezvratná a udeje sa. Mnohé cesty, ktoré ku nemu vedú nie sú podstatné; všetci dosiahnu ten istý bod vzostupu spoločne.

Ja som SaLuSa zo Síria a mám úplnú vieru v to, že podniknete správny činy keď vstupujete do zmien. Buďte láskaví a ohľaduplní keď stretnete na svojej ceste odpor, pretože niektoré duše nedokážu pochopiť čo sa deje. A to je celkom iné ako tí, ktorí sa už rozhodli, že zostanú v nižších vibráciách. Tí budú mať sklon nevšímať si čo sa deje okolo nich a malo by im byť umožnené rozhodnúť o ich vlastnej budúcnosti. Vy všetci bez ohľadu na váš zámer ste nami veľmi milovaní, pretože my vidíme vaše Vnútorné Svetlo Boha.

Ja som SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preklad: SiR

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s