Matka (Pani) Mária: Vaša Sila a Krása

Milovaní Pracovníci Svetla,

Výhľad z našej perspektívy je veľkolepý keď sa pozeráme na Svetlá, ktoré vyžarujete v stále rastúcich kruhoch, z ktorých každý zaberá stovky míľ. Ste si vedomí sily a krásy, ktorou ste, drahí? Ako pokračujete stále ďalej a udržujete svoje Vysoké Vízie, všetci sa stávate ešte väčšími Majákmi Svetla. Vedzte, že máte tímy Anjelskych Bytostí, ktoré s vami pracujú neustále, pomáhajú vám priviesť Vyššie Ja. Mnohí z vás máte pocit plnosti v oblasti vašej Hviezdy Podstaty (medzi vašim pupkom a bránicou, pod vašim hrudným košom) a tiež je to pocit ako by ste tam mali balón, ktorý sa nafukuje. Toto je oblasť, kde je teraz veľa aktivity a môžete mať z toho spočiatku dosť nepríjemný pocit, ale prebiehajú úpravy, ktoré majú zaistiť, aby bolo čím skôr nastolené pohodlie a úľava. Spolu s týmto bude pocit bolesti na pravej strane chrbta, presne pod lopatkou. Toto je tiež časť procesu a naznačuje vstrebávanie väčšieho množstva Svetla do vašej fyzickej bytosti.

Ako sa váš Svetelný kvocient a kvocient Lásky zvyšujú, vaša sféra vplyvu sa šíri von vo väčšom priemere ako predtým a vy budete doslova žiariace Svetlo vo Svete. Tí, ktorí majú „oči“ aby videli, rozpoznajú a vnímajú zmeny, ktoré sa dejú vo vás a okolo vás. Venujte nejaký čas pred tým ako si ľahnete do postele a zotrvajte v tme a „pozorujte“ vaše vlastné Svetlo okolo seba keď sú vaše oči zavreté. Možno sa to neudeje hneď, ale keď vytrváte, tak v tomto cvičení uspejete.

Teraz prebieha okolo vás veľa energetickej aktivity a nie je nikto, kto by nebol ovplyvnený týmito veľkými energiami Lásky. Energia Lásky je veľmi liečivá a očistná a to čo sa môže vynoriť vo vás a tých okolo vás sú staré vzorce, ktoré sú vyťahované aby boli preskúmané a uvoľnené. Keď sa to deje, nemusí to byť pre toho, kto zažíva ako sa vynárajú, príjemný pocit, ale ak sa budete snažiť byť skôr pozorovateľom ako účastníkom, keď sa tieto staré vzorce odohrávajú a zotrváte v neutrálnom emocionálnom stave, budete schopní transmutovať (premeniť) všetko čo vystupuje s väčšou ľahkosťou a pôvabom. Vždy žiadajte, aby to tak bolo, aby všetky zmeny, ktoré sa dejú vám a prostredníctvom vás, boli vami transmutované s ľahkosťou a pôvabom, bezpečne, pod vedením a ochranou a majte vieru, že sa tak deje.

Všimnete si, že ľudia okolo vás začnú prejavovať odlišné osobnosti, pretože veľké energie Lásky vykonávajú svoju prácu na každom a všetkom na Planéte. Potom ako najprv vymažú všetko čo musí byť prehliadnuté a uvoľnené, bude tu väčší pocit mieru a harmónie, ktorý sa prejaví v nich a vy objavíte, že sa viac ľudí usmieva a je ochotných navzájom zdieľať svoju radosť zo života. To po čom jednotlivci naozaj túžia a chcú začne prejavovať rozhodnú zmenu v ich prioritách a zvolia si jednoduchší životný štýl, ktorý ich oslobodí od množstva stresu a prinesie im preto viac šťastia a mieru. Keď bude viac jednotlivcov cítiť viac mieru, bude viac mieru na Zemi a toto bude rásť exponenciálne až kým zavládne mier na Zemi.

Milovaní, udržujte svoje vízie Mieru, hojnosti a blahobytu pre všetkých, nádhernej a sviežej Zeme, čistého vzduchu, čistej vody a život podporujúcej potravy. Myslite myšlienky, ktoré podporujú život tak veľmi ako je to možné pri daných zmenách, ktoré prebiehajú vo vás a pochopte, že to čo sa rozhodnete stále myslieť vo vašich myšlienkach je to čo vytvárate vo vašom dennom živote. Vy ste stvoriteľ, Drahí, všetkého čo sa uskutočňuje vo vašom živote, a to nabáda každého z vás ku disciplíne a cvičeniu vašich myslí, aby slúžili Majstrovskej bytosti, ktorou sa stávate, a nie aby vás ovládali a odvádzali od vyššieho účelu. Je to úžasná doba učiť sa a rásť a rozpínať vo všetkých smeroch a život sa postupne stane veľkolepým dobrodružstvom tak ako to bolo vždy zamýšľané. Chopte sa každého okamihu ako sa vám ponúka na preskúmanie a vychutnajte si ho naplno. Žite svoj život naplno!

Vedzte, že ste nami nezmerne milovaní , vašimi Duchovnými priateľmi a kamarátmi, ktorí s vami sú odkedy začal čas a budú vždy s vami.

JA SOM Matka (Pani) Mária
©2010 Marlene Swetlishoff

Preklad: SiR

 

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s