SaLuSa 13-Október-2010

Náhle sa dejú veci, ktoré jasne ukazujú, ako Svetlo otvorilo celý svet pravde. Vychádza to zo všetkých štvrtí a smelí ľudia nedbajú na následky toho, že hovoria pravdu. Nebolo to tak dávno, že by ich ovládol strach a nechuť pociťovaná pri myšlienke na dôsledky toho keby vystúpili. Nepochybujte, že temní sa nezastavia pred ničím, aby zabránili pravde vyjsť najavo. Avšak všetky také snahy sú teraz márne, pretože hybnosť vyšších energií je príliš silná. Môžete preto očakávať nával informácií, pretože stále viac ľudí je pripravených odhaliť to čo vedia. Pravda je oveľa ohromujúcejšia ako si väčšina z vás uvedomuje a vskutku môže byť dosť šokujúca. Stará paradigma je vymazávaná z dohľadu a nová jednoducho vkĺzne na jej miesto. Mnohí už vedia kam to všetko smeruje, a je treba veľa vykonať skôr ako budete môcť naozaj hlboko rozprávať o Vzostupe. Avšak všetko čo sa deje vedie ku tej udalosti, v procese vývoja, ktorý stále pokračuje. Ríše Svetla očakávajú váš príchod a bude to najradostnejšia a šťastná udalosť.

Počas nadchádzajúcich týždňov a mesiacov sa stane zjavným, že zmeny sú v najlepšom záujme ľudstva aj keď to bude niekedy zmätené. Tí z vás, ktorí sú už osvietení budú upokojujúcim vplyvom, pretože budete reagovať pozitívne. Pochybovači budú potrebovať svoj dôkaz skôr ako vystúpia zo svojich stuhnutých mentalít, a Svetlo zrúca ich odpor. Je veľmi ťažké sa tomu otočiť chrbtom, pretože to prináša mier, ktorý je silne cítiť, a väčšina duší sa teší keď ho prinesú do svojho života. Je to ako zapnúť svetlo v temnej miestnosti a osvetlenie je náhle osvietenie. Svetlo je tiež vaša ochrana, čo je dôvodom prečo je doporučované, aby ste často spevnili svoju auru tak, aby úplne kryla vaše hmotné telo. Nikdy ste nemali takú úžasnú príležitosť zažiť povznesenie ako máte teraz.

Hmotná stránka života sa stane nakoniec menej dôležitá, pretože o vaše potreby bude postarané a svoj čas strávite potešením z vášho novo nájdeného voľného času. Budete mať množstvo času vykonávať svoje koníčky a zábavu, a práca ako ju poznáte teraz sa stane nakoniec nepotrebná. Čas tiež umožní seba-rozvoj a váš duchovný vývoj. Rozkoly, ktoré existujú teraz sa rozplynú pravda bude tvarovať budúce presvedčenia vo všeobecnom prijatí nového chápania. Bude pred vás veľa predložené a dôkaz bude sprevádzať pravdu tak aby neboli žiadne pochybnosti čo sa týka jej vierohodnosti. Bude to znamenať, že náboženské skupiny budú posudzovať svoje učenia podľa takých štandardov. Vzájomné zblíženie bude nevyhnutné a je také vytúžené. V súčasnosti sa také skupiny boja pravdy, ale tá nezničí ich chápanie, ale naopak ho rozšíri tak, aby ich mohlo niesť vpred. Inak sa také skupiny rozpadnú, pretože nemôžu očakávať, že sa stanú časťou novej vlny pravdy keď nehybne stoja. Na zaistenie uskutočnenia pokroku bude poskytnutej veľa pomoci.

Všetok čas, ktorý zostáva a vedie ku Vzostupu bude využitý na získanie čo najväčšieho počtu duší pre posun do vyšších dimenzií. Stále to bude vaša voľba, pokiaľ ide o to čo prijmete, ale nikto nebude môcť tvrdiť, že im bol odopretá rovnaká príležitosť ako ostatným. Ak niektoré duše nie sú pripravené pohnúť sa ďalej, budú samozrejme zažívať to čo je bežné pre túto súčasnú dimenziu. Hoci nemusia vedome urobiť voľbu ale pocit pohodlia a proti zmenám v ich súčasných podmienkach je hlas zostať tam kde sú. My často robíme poznámky ku takým dušiam, a žiadame aby ste im umožnili ísť vpred tak ako si prajú. Dajte im ich okamihy šťastia bez toho aby ste ich tlačili do zmeny, pretože sa nemusia cítiť za to vinné alebo odlišné. Nemuseli ste mať žiadne bdelé poznanie o tom, že vy sami ste boli v ich situácii, ale buďte uistení, že ste nepochybne mali také skúsenosti.

Ste naozaj v horúčave okamihu keď záležitosti vrú a niečo sa musí rýchlo zmeniť. My tlačíme našich spojencov, aby uzavreli svoje snahy v tejto spojitosti, pretože by sme boli radšej keby bolo videné ako ťahy prichádzajú od nich. Avšak posledný termín sa rýchlo blíži a my budeme nútení popohnať záležitosť ak to bude potrebné. Chceme vidieť rýchle odhalenie, pretože programy hojnosti sa tiež blížia ku prejaveniu. Sme však mimoriadne potešení neustálym zvyšovaním úrovní vedomia, a to ukazuje ako všetka snaha vynaložená Pracovníkmi Svetla priniesla svoj úžitok. Majte na mysli, že plán pre vaše osvietenie začal dávno. Vytvorenie podmienok preň vyžadovalo stále narastajúci počet pokročilých duší, často priamo z iných planét. Úrovne temnoty boli chvíľami také mocné a presýtené, že úloha nevypadala ani zďaleka ľahko.

Najťažšia práca je urobená, a Svetlo teraz velí. Bolo pevne ustanovené na Zemi a bude naďalej rýchlo rásť. Zatvrdené srdcia mäknú a následkom toho sa prebúdza viac duší. Potenciál otvoriť zvyšok leží v každom z nich, a akonáhle oznámia svoj zámer nasledovať Svetlo, pomoc bude poskytnutá. Absolútne nie je nedostatok duší pripravených opustiť krásu a radosť žitia vo vyšších ríšach kvôli službe na Zemi. Nikdy nie ste odkázaní bojovať svoje bitvy osamote, a iné duše vás sprevádzajú cez váš život. Niekedy sú to vašu druhovia spolucestovatelia, ktorí boli kedysi vaša rodina alebo priatelia, ktorí jednoducho pokročili ďalej pred vami. Láska medzi dušami udržuje medzi nimi spojenie, ktoré pokračuje v mnohých životoch. Tak sa prosím neobávajte o budúcnosť tých, ktorí sú vám blízki, vždy sa znova stretnete. Vlastne my vo vyšších dimenziách môžeme pravdivo povedať, že sú len na myšlienku vzdialení.

Ja som SaLuSa zo Síria a som taká povzbudená vašim odhodlaním zvíťaziť a vašim rozhodnutím privodiť zmeny. Toto radi vidíme, pretože to urýchľuje celý proces a naše stretnutie sa blíži. Udržujte svoj zámer ako vždy na tom čo vidíte ako vašu cestu do budúcnosti, a šírte svoje Svetlo a Lásku tak široko a ďaleko ako sa dá.

Ďakujem SaLuSa
Preklad: SiR

 

 

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s