Sananda – Múdrosť Kozmu je vo Vás

Sananda prostredníctvom Michelle Coutant

V prítomnom okamihu je tu Kozmická príležitosť Vzostúpiť pre každú dušu na tejto planéte. Možno sa mnohým z vás nezdá, že to je možné, a predsa je to možné, a v tomto okamžitom čase prebúdzania ľudstva je potrebná každá vaša pomoc. Žiadame vás v tejto dobe, aby ste počúvali svoju vnútornú múdrosť, aby ste počúvali svoje vnútorné vedenie. Je čas, aby ste sa stali viac samostatnými, aby ste boli menej závislí od ostatných na vašej múdrosti.

Táto múdrosť, ktorá je dokonalá pre každého jedného z vás je vo vašom Posvätnom Srdci, a je vám ľahko dostupná. Vstúpte do svojich sŕdc, Drahí. Vstúpte do svojich Posvätných Sŕdc prostredníctvom meditácie, a prostredníctvom prestávky počas dňa, a hlbokého dychu. Budete schopní sa znova dostať do svojho stredu, len ak si doprajete tento okamih hlbokého dýchania. Múdrosť Kozmu je vo vás. Teraz viete, že ste Tlkot Srdca Kozmu. My vám hovoríme, nie len že ste tlkot srdca Boha, ale ste múdrosť Boha. Každá myšlienka, ktorá bola myslená počas večnosti je v Kozmických záznamoch. Každá predstava zrodená počas večnosti je v Kozmických Záznamoch. Je vám dostupná, ale musíte vstúpiť dovnútra svojho Posvätného Srdca aby ste dosiahli múdrosť. Niet väčšej múdrosti ako Božej. Musíte veriť a vedieť, že vy ste táto múdrosť.

Vstúpte do meditácie, Milovaní. Vstúpte do meditácie vnútri vášho Posvätného Srdca. Preciťujte tep vášho hmotného srdca a vedzte, že toto je tlkot srdca Boha, ktorý tepe cez vaše telo. Seďte potichu a preciťujte tento tep. Rozpínajte sa nežne a pomaly keď začnete cítiť tep Kozmu. Tep vo vašom srdci a Kozmický tlkot srdca sú jeden a ten istý. Teraz cíťte Kozmický prúd, preciťujte rozpínanie, keď začínate cítiť prúd Božskej múdrosti. Táto múdrosť prúdi voľne naprieč celým Kozmom, naprieč celým Stvorením. Dovoľte si rozpínať sa do tejto múdrosti. Máte nahraté vo vašich Kozmických bankách múdrosti, všetku múdrosť Stvorenia. Vstúpte do tejto múdrosti. Získajte poznanie, pochopenie, ktoré vám je dostupné. Nemusíte byť závislí na druhom. Požadujte svoju osobnú moc a získajte znova svoje priame spojenie s Kozmom. Vy ste Kozmos, teraz a vždy.

Je čas veľkého rastu. Môžete sa rozhodnúť rásť na vlne tohto rozpínania, alebo sa môžete obmedziť a zostať v nižších dimenzionalitách bolesti a utrpenia. Drahí, chopte sa tejto Kozmickej príležitosti. Rozšírte svoje uvedomenie, rozšírte svoje vedomie, a všetko čo vám už neslúži odpadne ako by to ani nikdy nebolo. V rozpínaní Kozmu a svetla Stvorenia nie je miesto pre nedostatok a obmedzenie a bolesť a utrpenie.

Pre vás na Zemi je najúžasnejší čas rozpínania. Dávajte dobrý pozor na oblasti svojho živote kde sami seba obmedzujete prostredníctvom myšlienok, ktoré myslíte, Drahí, to čo myslíte dnes, budete žiť v blízkej budúcnosti. Ako svetlo na planéte rastie, vaše prejavy ku vám prichádzajú oveľa rýchlejšie. Čo si prajete žiť v prichádzajúcich mesiacoch? Zvoľte si rozpínanie do Kozmickej múdrosti, kde vám je všetko dostupné na požiadanie. Zapriahnite túto silu, tento tlkot srdca, túto múdrosť, a tvorte v láske svojho Posvätného Srdca pre svoje najvyššie dobro a najvyššie dobro celého Stvorenia.

Neobmedzujte sa. Kozmos a celé Stvorenie nemajú žiadnu hranicu. Boh sa stále rozpína. Láska Boha je vo vašich Posvätných Srdciach, múdra a vševedúca, tepe cez vás. Táto bezpodmienečná láska prúdi do vás cez vás, ak to dovolíte, a ako sa rozpínate do tlkotu srdca a múdrosti Kozmu, ste v prúde Rieky Života. Na toto vás prosíme, Drahí, aby ste sa zamerali v prichádzajúcich mesiacoch. Keď sa zameriate na toto vedomie, učenia a múdrosť, ktorú vám ponúkajú mnohí požehnaní učitelia na vašej planéte bude možné oveľa ľahšie začleniť. Dýchajte zhlboka a nechajte Rieku Života žiariť cez vás, keď žiarite svojim Zlatým svetlom a vyžarujete ho na zem a všetky životné formy. Ak dýchate rozšírené vedomie Kozmu, zvýšite svoje svetlo a svoju pomoc matke zem a všetkým formám života.

Začnite deň v láske, žite deň v láske a ukončite deň v láske. Vaše rozšírené Kozmické vedomie a váš stav bytia v bezpodmienečnej láske sú elixírom života. Je to látka z ktorej je celé Stvorenie. Je to čo hľadáte. Je vo vás.

Ja som tu, aby som vám pomáhal a viedol vás vo vašom návrate do vyšších ríš. Kráčajte smelo, drahí a Milovaní. Kráčajte smelo. Váš úspech je zaistený, a ja som tu, aby som vám pomohol v láske vášho Posvätného Srdca.

Ja som Sananda

Preklad: SiR

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s