Zlatá dušička – Zrychlení

V těchto dnech je vše velice zrychlené. Mnohé, co prožíváte, utíká tak, že si vše jen matně uvědomujete. Události dostávají spád a vy se cítíte jak v jedoucím vlaku. Informace, které k vám přicházejí, jsou velice důvěryhodné a splňují to, co od těchto informací bylo očekáváno. Informační kanály, kudy různé informace přichází, se pročisťují a zesilují. Bylo zpřístupněno mnoho dalších portálů, které vedou energie směrem k Zemi. Lidé se začínají dívat zcela novýma očima. Energie probouzí a burcují, ale také velice rychle berou iluze. To, co prožíváte, je opravdu velká síla. Velkou rychlostí se také bude měnit počasí. Listopad vám přinese nepřeberné množství variant počasí, které si vůbec umíte představit.

Během konce října a začátkem listopadu zde opět bude pokračovat „invaze“ pozorování neznámých těles, tentokrát ve všech světadílech, ve všech koutech planety, nehledě na časové rozmezí. Výskyt těchto těles má svůj důvod. Lidé se konečně začínají zamýšlet nad tím, že na Zemi a ve vesmíru nejsou sami. Budou stále častěji konfrontováni s těmito informacemi. Také se stále častěji budou objevovat různé spekulace o nepravdy, avšak tyto budou velice rychle smeteny ze stolu. Měsíc listopad nabídne také pozitivní řešení velkého problému, který se dosud zdál neřešitelný. Díky velké spolupráci mnohých bytostí zde půjde o pozitivní proměnu a nástup nové cesty v životě Země a také jejich obyvatel. Tíže spadne z duší mnohých a lidé si oddychnou.

Nastanou přípravy na následující a opět velice složitý rok transformace a proměn, které také přinese mnohá překvapení, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Měsíc se probudí ze své nečinnosti a bude velice silně ovlivňovat tuto planetu, neboť se blíží jedinečné postavení vesmírných těles. Tato tělesa poté ovlivní celou Zemi a s ní veškerý život na ní i ve vesmíru. Částice vesmírných těles budou pozorovány v okolí Země, avšak půjdou svou cestou a pouze poukážou na možnou hrozbu kontaktu. Celá škála bytostí, které sem přišly plnit své poslání, nastoupí svou cestu. Mnozí však toto nebudou zvládat, neboť tíže dopadající na všechny bude neúnosná. Všichni, kteří budou žádat o pomoc, budou vyslyšeni. Mnozí však odejdou. Odejde spoustu slavných osobností a jejich odchod se mnohých dotkne. Avšak ti, co přijímají změny jako součást svých životů a splynou s proudem života, budou prvními, kteří projdou branou času a prožijí své životy očištěni od minulosti a stanou se tvůrci svých životů, ale také své reality, budou mistři na nové Zemi. Kolotoč proměn nabírá na rychlosti.

Mnozí se těší, velká část bytostí však prožívá obavy a tíži z toho, co přijde. Avšak vše je již v pohybu a proto musí také vše být dokončeno. Není zde volba vrátit se zpět. Potenciál a sílu k úspěšnému zdolání této cesty máte uvnitř sebe a proto se vždy a stále obracejte do svého nitra. Zde získáte odpovědi. Buďte s Bohem. Ámen.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s