ARCHANDĚL URIEL – Stále naživu, ale sotva dýchající

Jennifer Hoffman
20.10. 2010

Když jsem procházela obdobím, které bych popsala jako jednu z nejtemnějších nocí své duše, byla jsem přemožená návalem událostí, z nichž jedna byla horší než druhá a které se zdály, že se vynořují zničehonic, na běžném každodenním základě. Věděla jsem, že to byl omyl, že tohle nebyl můj život a zcela určitě nic, s čím bych na jakékoli úrovni souhlasila. Jediný způsob, který jsem viděla, jak ukončit tohle utrpení, bylo prosit Boha, aby mě vzal pryč. A tak jsem každou noc, když jsem uléhala do postele, děkovala Bohu za příležitost, kterou jsem v tomto životě dostala a doufala, že jsem si ve svém životě vedla dobře a prosila Boha, aby mě vzal domů. A poté jsem každé ráno otevřela oči a vždy říkala: “Zatraceně, pořád jsem ještě tady.”

A tohle nebylo jednou nebo dvakrát, ale dělala jsem to tak po celých šest měsíců za sebou. A bývala jsem tak zklamaná z každého dne, který jsem tu pobývala a musela čelit všem těm záležitostem, které vypadaly, že nemají žádné východisko. Pořád jsem tu setrvávala, ale sotva jsem dýchala. Pořád jsem měla svůj život, ale už jsem se jej neúčastnila. Přemožená svými problémy, jsem to ve skutečnosti nevzdala, ale byla jsem uvízlá a zachycená v cyklech, které se zdály být nekonečnými problémy, a přitom jsem si neuvědomovala, že jsem se nacházela přímo ve zdroji této nekonečné spirály zoufalství. Jak mohl tento cyklus skončit? Když jsem začala vdechovat nový život do svého spícího bytí.

Začala jsem znovu dýchat a to se nestalo přes noc, ale skrze sérii událostí, které mě přiměly k tomu, abych začala nahlížet na svůj život z jiné perspektivy a zvažovat další možnosti. A když jsem tak učinila, rozevřely se jiné dveře a věci se začaly zlepšovat, zpočátku pomalu a potom celkem dost rychle. V průběhu necelých šesti měsíců jsem měla novou práci s vysokým platem, přestěhovala se do nového domu a začala jsem poměřovat svůj život z hlediska toho, jak rychle se posouvám namísto obav z toho, že mě navždy čeká setrvávání na místě.

Když se život stane opravdu zlým, a mnoho z vás ví, co to znamená, mohou se z nás stát “chodící mrtvoly”. Jsme stále naživu a na svém obvyklém místě, avšak nevdechujeme do svých životů žádnou novou energii. Nemůžeme, protože nevíme, kde se tato energie nachází, aby k nám mohla přijít a jsme tak připoutaní k našemu neštěstí a zoufalství, že nemůžeme dokonce ani popřemýšlet o tom, jak nebo odkud začít. Kamkoli se otočíme, tak nás upomíná to, do jakého nepořádku se náš život dostal. Bude to jiné a můžeme to my změnit?

Hledáme pomoc u druhých do té doby, než nás pravda udeří přímo do tváře – nikdo nám ve skutečnosti nemůže pomoci do té doby, než my sami najdeme uvnitř sebe samých vůli a ochotu zažehnout jiskru, která pozmění a posune naši energii. A jsme vtažení do bitvy mezi našimi temnými pocity a myšlenkami na jedné straně a vírou a důvěrou na straně druhé. Která z těchto stran zvítězí?

V tomto okamžiku máme dvě možnosti volby, můžeme se dále propadat do zoufalství anebo se probudit a uvědomit si, že ve skutečnosti máme vše pod kontrolou. Jakmile jednou začneme rozhýbávat energii, věci se mohou dít velmi rychle, stejně jako se to stalo mně. Avšak než se dostaneme do tohoto bodu, z místa, kde se topíme v temnotě, můžeme se cítit velmi děsivě a osaměle. Odkud se bere tato jiskra? Má tři zdroje: naše myšlenky, pocity a víru.

Procházíte temnou nocí své duše? Přestali jste dýchat a přesto jste stále naživu? Setrváváte stále zde a přitom doufáte, že když budete čekat dostatečně dlouhou dobu, tak to nejhorší brzy pomine, takže si budete moci rozmyslet, co si dále počnete? Jste tak zavalení tím, čím teď procházíte nebo čím jste práve prošli, že se ohlížíte na svoji minulosti a zapomínáte na to, že potřebujete žít v přítomném okamžiku, abyste ve svém životě mohli vytvořit vědomé změny? Co považujete za tu novou jiskru, která by mohla znovu zažehnout váš život? Co se stane, když změníte jedinou myšlenku ohledně své situace? Vyberte si jen jednu z nich, namísto toho, abyste se pokoušeli vyřešit to, jak změnit úplně všechno (a stát se tak ještě více zavalenými), existuje jedna věc, kterou můžete změnit ve vašem myšlení a která otevře nový prostor právě pro tu změnu, o které doufáte, že nastane?

Co je tou jednou věcí, kterou můžete změnit ohledně toho, jak se cítíte, která vám pomůže získat kontrolu nad svými emocemi a tak zastavit zamotávání se do zoufalství? Můžete nahradit jeden pocit beznaděje vírou, dokonce i tehdy, když nemáte žádný důvod pro víru (na základě závěrů, které jste učinili do tohoto okamžiku), že by se cokoli mohlo začít dít odlišně? My nemůžeme říct Vesmíru, aby nám ukázal výsledky předtím, než jsme ochotní předložit naši víru, aby mohla začít působit. Avšak pokud změníme svoje myšlenky, které pozmění naši energii, stanovíme si nový záměr a budeme mít víru, že se naplní, můžeme začít procitat a vdechovat nový život do naší reality a znovu začít žít. Zůstaňte klidní, soustředění, odpoutaní a bdělí a pamatujte, že vaše myšlenky vytvářejí každý okamžik vašeho života. Mějte ty nejlepší možné.

Až nad tím budete přemýšlet, stejně jako nad mnohým dalším, co se teď děje, pamatujte abyste: Přijímali všechny dary porozumění s vděčností a použijte je k tomu, abyste žádali o odpuštění, uvolnění a léčení každé situace. Žádejte o vedení a potvrzení a poté vyčkejte, až k vám přijdou. A především, buďte vděční za tuto příležitost být součásti úžasného Vzestupu vědomí lidstva v průběhu toho, jak všichni vzestupujeme do zázračných vibrací.

Mnoho požehnání v těchto zázračných a úchvatných časech,

Jennifer Hoffman

Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Zdroj: www.urielheals.com

Z anglického originálu pro www.kruhysvetla.blog.czwww.channeling.wbs.cz přeložila Lenka S.

Podmínky pro kopírování článku:

Tento článek je v nezměněné a nezkrácené podobě možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

1 Response to ARCHANDĚL URIEL – Stále naživu, ale sotva dýchající

  1. Spätné upozornenie: Anjelikmirka's Blog

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s