Vylepšenia Mentálneho Tela a Zmeny Povolaní

Následne po 10:10:10 a tejto bráne premeny sa teraz pohybujeme viac v smere, v ktorom potrebujeme ísť v naladení na našu zmluvu Duše a Najvyššími Možnosťami. Toto často znamená zmenu v kariére alebo smere a to môže byť mätúce keď nemáme nástroje, ktoré by nás preniesli na ďalšiu úroveň našej práce v službe.

Svetové Vodcovstvo v tomto Zlatom Veku

Správa od Starších

Vítajte milí, radi by sme začali tým, že vás uvítame ako vodcov, ako Pracovníkov Svetla ako hviezdnu sejbu a ukazovateľov cesty. Jednoducho tým, že sa rozhodnete spomenúť si na svoje dedičstvo ako hviezdna sejba, ako strážcovia múdrosti a Svetla, už ste vodcovia a je to proces Seba Majstrovstva, čo vás prenesie na hlbšiu úroveň vodcovstva a Služby. Pretože v Seba majstrovstve si jednoducho volíte ovládnuť seba ~ keď premieňate staré bunkové spomienky a vzorce a duality obsiahnuté v nižších telách, postupujete do Seba Majstrovstva ~ keď sa zbavíte starých presvedčení a paradígm v každej stránke svojho života, naozaj vstupujete do hlbšej úrovne Služby a hlbšej úrovne dôvery a odovzdania sa Božskému ~

Keď vstúpite do hlbšej úrovne splynutia s Božstvom, splynutia s vašou JA SOM Prítomnosťou, prijmete predlohu Svetla Ja Som Avatar, prijmete plášť vodcovstva ~ zažívate múdrosť Matky/Otca Boha, zažívate Život prostredníctvom Lásky, ste pokorní, celiství, vážite si a ceníte všetkých tých, s ktorými budujete sieť a s ktorými sa spájate, a tiež nasledujete vedenie a intuíciu vášho Vyššieho Svetla s inšpiráciou, tvorivosťou a zámerom. Takže čo robí dobrého vodcu, milí. Nuž je to objatie mnohých z týchto vlastností, ktoré sme práve spomenuli, čo prichádza s cvikom; so skúsenosťou komunikácie so Spoločnosťou Neba, s vašou Ja Som Prítomnosťou, poklonou a odovzdaním sa týmto Nebeským služobníkom Boha, zatiaľ čo uznáte aj seba ako služobníka a spolu vytvárate a prejavujete lepšiu budúcnosť pre všetok Život na tejto zemskej rovine.

To čo často nie je pochopené je, že vy už máte tieto vodcovské kvality ako títo Pracovníci Svetla a hviezdna sejba a v tejto chvíli je to len znovu aktivovanie týchto kľúčových kódov, ak sa to už nestalo. Pretože vaše energetické pole, keď je zo Svetla, bude priťahovať ďalších so Svetelnou frekvenciou a vytvorí viac vodcov, viac majstrov, viac služobníkov Svetla. Zmätok prichádza, milí, v týchto časoch prechodu a vystúpenia z paradígm (vzorov) to často pripadá ako okamih v čase keď sa všetko rozpadá; z pohľadu mentálneho tela je toto možné zažívať ako obmedzenie alebo hlboká túžba zmeniť povolanie alebo smer, strata finančnej istoty alebo zemských majetkov alebo potreba premiestniť sa; z pohľadu emocionálneho tela to môže pripadať, že to je zažívané vo väčších cykloch emocionálnych výkyvov alebo vystúpenie z dlhotrvajúcich vzťahov alebo priateľstiev a na hmotnej úrovni ako úplná vyčerpanosť alebo nedostatok vášne, sústredenia alebo tvorivosti ~ toto všetko je prechodné a letmé milí, a v týchto chvíľach vnímania výziev, vedzte, že ste tento Duchovný Vodca, ktorý si vyberá tieto skúsenosti, aby vás preniesol na ďalšiu úroveň vašej práce v službe, dôverujte tomu a dôverujte svojmu spojeniu s Matkou/Otcom Bohom a vašou JA SOM Prítomnosťou, Najvyšším Svetlom Toho Kto Ste a Vždy Ste Boli v Kozmickom Srdci Matky/Otca Boha, bez ohľadu na to čo vám teraz vaša vonkajšia realita odráža. A teraz, len zažívajte a preciťujte tieto Duchovné kvality Svetla, kvality vodcovstva, ktoré sú teraz znova aktivované, keď vás umiestňujeme v Komnate Svetla Znova Začlenenia Duchovného Vodcovstva.

Keď táto trojdimenzionálna štvorcová mriežka Svetla teraz prichádza, aby aktivovala spiacu DNA vzťahujúcu sa ku vašim kvalitám Duchovného Vodcovstva, opakujete nasledujúce vzývanie.

Ja sa zrovnávam s mojou Ja Som Prítomnosťou, Matkou Otcom Bohom,
a všetkými Bytosťami Svetla Zhora, ktoré
Ja osobne uznávam.

Ja teraz aktivujem kľúčové kódy Duchovného vodcovstva,
beriem si na seba tento plášť vodcovstva prostredníctvom
mojej Ja Som Avatar Predlohy ako táto Duša prvej vlny
v ľudskom vtelení týchto kľúčových kódov Svetla.

Ja teraz žiadam nasledujúce aktivácie kľúčových kódov:

Bezpodmienečná Láska,
Láskavá vľúdnosť a pokora,
Zámer a Sústredenie,
Celistvosť a Vďačnosť,
Múdrosť a Splnomocnenie,
Dôvera a odovzdanie Božstvu,
Hojnosť
Tvorivosť a Vášeň,
Podpora a Pomoc siete,
Prejavovanie a Priťahovanie,
a
Jedno Vedomie Jednoty.

Ja teraz žiadam aktiváciu mojich vlastných
darov Vzostúpeného Majstra
z minulých životov a paralelných realít
v tomto Prítomnom Okamihu.

Ja som Svetový Vodca v Službe Božstvu,
Ja Som Svetový Vodca v Službe Všetkému Životu,
Ja Som Svetový Vodca v tomto Zlatom Veku Svetla.

Báječné, vo vašom vlastnom čase sa teraz nežne vráťte späť do svojho posvätného priestoru, uzemnite sa do energie Matky Zem, uzemnite sa do srdca Matky Zem a objatia Matky/Otca Boha.

Anrita Melchizedek

Preklad: SiR

 

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s