Sheldan Nidle, 2. november, 2010

2 Imix, 19 Tzec, 7Ik

Selamat Balik! Znova prichádzame s mnohým, čo vám chceme povedať. Naši Zemskí spojenci sú pripravení doručiť vám programy blahobytu. Rovnako aj tí, ktorí sú zapojení do vládnych zmien sú prichystaní plniť svoje zásadné úlohy v čo najkratšom čase. Hneď ako sa tieto nevyhnutné predpoklady prejavia, prídu na rad dlho očakávané oznámenia. Pripravujeme vlastný scenár, aby sme si boli istí, že tento kritický obrat nastane v správny, božsky určený čas. Ako dobre viete, Temní zotrvávajú v pozícii moci už príliš dlho a preto sme dostali pokyny z Neba, aby sme podporili našich Zemských spojencov v prípade, že nastanú akékoľvek nepredvídateľné udalosti, aby sa zaistil priebeh akcie tak, ako bol Nebom navrhnutý. Teraz sa nachádzame na strategických pozíciách a zaisťujeme, aby naši spojenci dosiahli konečný úspech. Už niekoľko mesiacov veľmi pozorne sledujeme Temných a vďaka tomu, sme odhalili naozajstný blázninec!

Temní na celom svete majú plné ruky práce s odďaľovaním úspešného zavedenia nových bankových regulácií. Ich temní agenti tvrdo pracujú na vytváraní prekážok pre zavedenie reformy bankového systému a niečo z toho sa im podarilo. Avšak mnohé veci, ktoré sú zviazané s týmto úskokom sú celkom odolné voči temnému vplyvu. Medzitým sa súčasný systém blíži k rozsiahlemu menovému kolapsu. Tento proces ohrozuje bankový systém a spôsobuje systémové zlyhania, ktoré bezpečne položí celosvetovú previazanú skupinu veľkých bánk. Je iróniou, že práve tieto dva prichádzajúce kolapsy zastavia nebezpečné aktivity temných. Pred niekoľkými týždňami sme získali množstvo podvodných zmlúv od členov vedenia Temných, ktorí odstúpili zo svojich funkcií a povolenie zabrániť uskutočneniu týchto zmien. Samozrejme, že tieto dohody zapreli a my celkom rozumieme ich panike a úzkosti, ktorá ich teraz trápi.

Napriek tomu, že je najvyšší čas na obrat o 180 stupňov, sú na pokraji pádu. Všetky aspekty vášho sveta sú v kríze. Ekosystém stráca svoju rozmanitosť a masové vymieranie je v plnom prúde. Zaoberajú sa tým mnohé vedecké rady a medzivládne agentúry, ako napríklad OSN. Zatiaľ boli odporúčania týchto výborov ignorované. Je smutné, že toto reprezentuje bežný prístup ku zmenám na strane veľkých korporácií, ale ich lipnutie na súčasnom stave nedokáže preniesť váš svet cez nasledujúce desaťročia. Rovnaký postup zachovávajú aj veľké univerzity, ktorých úlohou je poskytovať poradenstvo svetu ohľadom toho, čo sa deje. Toto slimačie tempo prispôsobovania sa novým nevyhnutným podmienkam spôsobuje nie len zdrvujúce krízy, ale vytvára aj podmienky vedúce k zániku. Mnoho vnímavých skupín a mysliacich jednotlivcov si to uvedomuje a sú oddaní celkom novej paradigme. Keď sme im objasnili, čo robia naši Zemskí spojenci, stali sa silnými prívržencami našej veci.

Naši Zemskí spojenci rozšírili svoj stred pri niekoľkých príležitostiach a je to toto jadro, ktoré pracuje priamo s našimi tímami a diplomatickými zbormi. Poskytujeme pomoc, ktorá vytvára životaschopnú štruktúru pre zmeny, pretože úspech akcie si vyžaduje našu prítomnosť. Temní považujú Zemských spojencov za obyčajných ľudomilov, ale majú skutočný strach z toho, čoho sme schopní. Je to technologická prevaha, ktorá zaisťuje úspech Zemských spojencov. Vieme, že Temní majú v úmysle vykrútiť sa zo všetkého, čo podpísali alebo s čím súhlasili a v nás táto nepoctivosť vyvoláva nespokojnosť. Keď ich prinútime spraviť, čo je nevyhnutné, spravia to proti svojej vôli a preto ich pozorne sledujeme, aby sme si boli istí, že všetko ide podľa plánu. Neustále informujeme našich spojencov a pripravujeme ich na to, čo treba ďalej urobiť. Táto taktika priviedla Svetlo na pokraj víťazstva!

Ako pracujeme na novej vláde a odhaleniach UFO vidíme, ako sa menia energie na vašej planéte – Gaia si veľmi želá transformovať sa na planétu piatej dimenzie. To isté platí pre vašu slnečnú sústavu a Slnko privádza nové Svetlo do každého jej zákutia. Vaši vedci si všímajú mnohé anomálie objavujúce sa v slnečnej sústave, ako napríklad neobvyklá aktivita na Merkúre a zvláštne úkazy na vzdialenom Plute a Neptúne. Okrem toho sa začína prejavovať aj nová mriežka. Tento fenomén bol prvý krát identifikovaný na začiatku tohto desaťročia. Naša neustále silnejúca prítomnosť tiež zalarmovala mnoho vedcov v krajinách, ktoré majú vesmírny program. Mnohé aspekty našej misie od nás vyžadujú, aby sme priniesli vybavenie potrebné na transformáciu tejto slnečnej sústavy na plne vedomú.

Ako sme vám často pripomínali, táto misia sa časom stala najneobvyklejšou. Sme súčasťou nie len vašej premeny na plne vedomé bytosti, ale aj prostriedkom na zmenu celej reality. Za normálnych okolností by tieto aspekty mali byť ponechané na miestnej duchovnej hierarchii a my by sme len sledovali rozhodnutia týchto posvätných organizácií. Vo vašom prípade sme boli vtiahnutí do súčasného diania na vašom svete. Tento jedinečný podnik nás naučil veľa o tom, kto ste vy a kto sme my. Táto možnosť získať takúto múdrosť nás teší! Väčšina toho, čo sme sa naučili, je zaznamenaná v našich posvätných textoch. Tieto texty sprístupňujú posvätné poznatky a nové rituály, ktoré nám umožňujú pohľad na Stvorenie a na činnosti, ktoré premieňajú fyzickú realitu.

Ako sa blíži úspech, všimli sme si, ako božský plán zariadil nadchádzajúce udalosti. Temní sa veľmi neochotne vzdali svojej moci nad vami, pretože každý deň vidia ako ich moc upadá súčasne na niekoľkých frontoch. Pozorujeme tento pokles a informujeme o ňom našich spojencov. Väčšina z vás je príliš zaneprázdnená starosťou o každodenné prežitie na to, aby ste si všimli čokoľvek ďalšie a to uľahčuje našim pozemským spojencom plnenie ich plánu. Pozorujeme, ako sa mocenské centrá menia, vďaka čomu je stále ťažšie pre Temných postupovať podľa ich pôvodného plánu. Nedá sa povedať, že miera účinnosti nie je stále zachovaná, ale dôležité, je, že Temní si uvedomujú, že ich moc upadá každým dňom vďaka postupu Svetla. To je dôvod, prečo vidíme približovať sa naše víťazstvo.

To, čo sa deje teraz, je neustále sa zrýchľujúci pohyb Svetla k hojnosti, slobode a Pravde! Staré temné spôsoby upadajú a prebúdzanie ľudstva Zeme je v plnom prúde. Čo znamená, že sa začnú používať úplne nové spôsoby robenia vecí. Udalosti, ktoré potvrdia tieto slová pre všetkých, sú už na spadnutie. Dávame na vás pozor z našich lodí a v noci s vami komunikujeme v čase, keď ste v špeciálnom, uvoľnenom stave vedomia. Medicínske tímy Galaktickej Federácie zodpovedné za váš fyzický vývoj vás neúnavne pripravujú na priamy kontakt s nami, pretože ako náhle dorazíme proces posunu k plnému vedomiu pôjde plnou parou vpred!

Dnes sme sa s vami podelili o novinky z vášho sveta. Rýchlo napredujete na ceste k plnému vedomiu a my sa tešíme na blížiace sa stretnutie s vami. Čas udalostí, ktoré povedú k prvému kontaktu, prichádza. Vedzte naši drahí, vo svojom Srdci Sŕdc, že nekonečná podpora a nekončiaci blahobyt Neba sú naozaj vaše! Tak tým buďte! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Buďte Jedným! Buďte v Radosti!)

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

http://www.vzostup.sk/sheldan-nidle-2-november-2010

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s