Majster Kuthumi – Rozhovor ohľadom Sprievodcov

prostredníctvom Natalie Glasson 8-November-2010

Láska vašich sprievodcov môže byť prítomná a mocne podporujúca vo vašom živote, alebo môže vo vašom vedomí chýbať, to neznamená, že vašimi sprievodcami nie ste milovaní úplne a absolútne. Či už veríte, že máte svojich sprievodcov alebo nie a spájate sa s nimi denne alebo nikdy, vaši sprievodcovia sú prítomní a po vašom boku stále. Nikdy vás neopúšťajú a vždy pozorujú váš život, zážitky a existenciu na Zemi. Ich poslanie a oddanosť je milovať vás vždy a viesť vás tak ako môžu na vašej duchovnej ceste na Zemi. Je veľa Pracovníkov Svetla, ktorí neveria v sprievodcov alebo ich význam na ich duchovných cestách, ich vierou je, že je len jedna energia s ktorou sa môžu spájať a to je svetlo Stvoriteľa, všetky ostatné energie alebo duše na vnútorných rovinách sú jednoducho odvádzanie od pravdy. Je niečo pravdy v tomto presvedčení. Ako Pracovník Svetla na tejto Zemi je vašim cieľom a potrebou spájať sa so svetlom Stvoriteľa vo vašej hmotnej realite. Po pravde nie je nič dôležitejšie ako toto, cítiť že svetlo Stvoriteľa okolo vás a vo vás prináša veľkú útechu ale s cvikom vám to umožní existovať ako vaša pravda na Zemi.

Keď hovoríme o sprievodcoch, nehovoríme o rozptýleniach ale o získaní iných stránok a vlastností Stvoriteľa okolo vás. Vaši sprievodcovia majú vedomie, ktoré je rýdzejšie ako vaše súčasné vedomie; ich energia je v súčasnosti vyššia, rýchlejšia a jemnejšia. Vaši sprievodcovia dokážu vidieť cez hranice a obmedzenia, ktoré vám bránia vo vašom živote vnímať väčší obraz vašich skúseností na Zemi. Sú to priatelia, ktorú sú tu, aby vás podporovali a viedli kedykoľvek potrebujete pomoc, aby nabudili a zlepšili vaše schopnosti a prejavy. Sú to priatelia, ktorí sú vždy pozitívni, milujúci a štedrí svojimi energiami a múdrosťou, nech robíte alebo hovoríte čokoľvek, vaši sprievodcovia sa vám nikdy neotočia chrbtom a nikdy vás nenechajú samých. Ako Pracovníci Svetla na Zemi, ktorí sa snažia o vzostup, o jednotu so Stvoriteľom a prejavovanie pravdy, lásky a posvätných schopností vašej duše, vaša cesta vám môže niekedy pripadať osamelá a náročná, keď sa snažíte dosiahnuť niečo čo sa niekedy môže zdať vašej fyzickej mysli nemožné. Vaši sprievodcovia sú tu, aby vám vašu cestu uľahčili, aby pomohli a prehĺbili vaše zladenie so Stvoriteľom a aby vás bezpodmienečne milovali. Keď duchovne rastieme, objavujeme naše vnútorné energie a rozpúšťame temnotu v nás, je podstatné byť bezpodmienečne milovaný a cítiť lásku okolo vás, pretože to vám umožňuje zostať sústredení na vaše ciele. Keď si uvedomíte lásku, ktorá vás obklopuje, potom sa to stane mimoriadne mocným vo vašej realite a duchovnom vývoji, pretože vám to umožní cítiť sieť alebo základňu podpory, ktorá vás obklopuje a povzbudzuje vás, aby ste dosiahli svoje ciele.

Vaši sprievodcovia sú energie, s ktorými môžete rozprávať vo svojej mysli alebo nahlas, s ktorými sa môžete podeliť o svoje najhlbšie pocity, a čo je najdôležitejšie, môžete ich požiadať o čokoľvek a oni vám pomôžu najprimeranejším spôsobom pokiaľ sa to riadi vôľou Stvoriteľa a pomáha vášmu duchovnému vývoju.

Keď myslíme na našich sprievodcov, musíme si uvedomiť, že oni sú prejavmi Stvoriteľa, oni sú spojenia a mosty ku svetlu Stvoriteľa. Najdôležitejšie uvedomenie, ktoré si treba udržať je, že ste spojení ako jeden so Stvoriteľom a preto aj vašimi sprievodcami. Niet odlúčenosti alebo rozdielov medzi vami a Stvoriteľom. Vy ste Stvoriteľ rovnako ako vaši sprievodcovia. Spojenie sa a stelesnenie energie vašich sprievodcov nie len že vás ohromne podporuje a radí vám vo vašej realite ale dovoľuje vám prijať nové vyššie vibrácie duše Stvoriteľa. Je dôležité rozpustiť myšlienku, že vás vaši sprievodcovia odvádzajú od Stvoriteľa a prijať že vás vaši sprievodcovia spájajú na hlbšej úrovni so Stvoriteľom. Či už pracujete s vašimi sprievodcami alebo nie, oni tam budú pre vás, takže by mohlo byť vhodné začať budovať spojenie s vašimi sprievodcami, byť si vedomý akýchkoľvek drobných zmien, ktoré to prinesie do vašej reality a zážitkov na Zemi. Keď pracujete so svojimi sprievodcami, prenášate energiu Stvoriteľa do svojej cesty s väčšou intenzitou.

Ja, Majster Kuthumi, pôsobím ako sprievodca pre mnohých na Zemi; je to potešenie a výsada otvorene a úplne milovať tak veľa duší s ich prijatím mojej prítomnosti a duše Stvoriteľa, ktorú si s nimi prajem zdieľať. Rád by som vám ponúkol jednoduchú techniku na zlepšenie prítomnosti vašich sprievodcov vo vašej realite a ukotvenie väčšieho svetla, vedomia a uvedomenia Stvoriteľa do vašej bytosti, aby podporili rast vašej duše. Túto techniku môže ľubovoľná osoba vykonávať každý deň, či už rozsiahle pracujú so svojimi sprievodcami alebo si prajú začať.

Žiadam, aby ste sa pokojne usadili a sústredili na svoje dýchanie, dovoľte si vstúpiť do hlbokého meditatívneho stavu existencie a mysle, oddávajte sa hlbšiemu tichu a nehybnosti každým okamihom.

Najprv požiadajte, aby vaši osobní sprievodcovia stiahli svoje energie bližšie ku vašej bytosti so zámerom úplnej ochrany v láske a dali vám na vedomie ich číru a oddanú prítomnosť.

Uvedomujete si svoje telo, pocity a všetky vnemy, ktoré nastávajú.

Urobte niekoľko hlbokých dychov a uvoľnite, pri výdychu, akékoľvek strachy a blokády, ktoré môžete mať v spojitosti so spájaním sa s vašimi sprievodcami. Je dôležité cvičiť to aj keď ste zvyknutí spájať sa s vašimi sprievodcami, pretože to môže zlepšiť vaše spojenie.

Požiadajte svojich sprievodcov aby vliali čistú bielu energiu do celej vašej bytosti cez vašu korunnú čakru na vrchu vašej hlavy. Preciťujte energiu hlavne jej prúdenie do vašej mysle ako maže všetky myšlienky a ako umožňuje vašej mysli spočinúť v pokoji s jednoduchým vykonávaním pozorovania vašich skúseností.

Požiadajte, aby sa vaša duša úplne zladila so svetlom a dušou Stvoriteľa. Požiadajte svojich sprievodcov, aby zosilnili toto naladenie tým, že sa uistia, že každá stránka vašej bytosti je spojená s dušou Stvoriteľa a že svetlo Stvoriteľa prúdi s ľahkosťou, silou a správne do celej vašej bytosti. Udržujte v mysli schopnosť pozorovať celý proces.

Keď ste pripravení, požiadajte, aby vaši sprievodcovia spojili s vami svoje energie najprimeranejšej vibrácie a kvality. Toto môže mať za následok pocit prúdenia energie alebo svetla do vašej bytosti. Ich energie sa spájajú s vašimi energiami a vaše energie sa zlučujú s ich energiami. Toto je proces, kde všetci sú rovnaké majáky svetla zdieľajúce svoju energiu, aby sa stali a zažili väčšiu jednotu so Stvoriteľom. Môžete si uvedomovať farby, vízie, slová alebo pocity, jednoducho ich pozorujte. Nechajte nech sa tento proces zlučovania dokončí a potom chvíľu seďte v energiách, aby ste umožnili svetlu usadiť sa a ukotviť vo vás.

Účelom tohto cvičenia je pomôcť vášmu spojeniu so sprievodcami, rozpustiť akékoľvek prekážky, zvýšiť váš svetelný kvocient a umožniť vám naučiť sa komunikovať s vašimi sprievodcami, uvoľniť ich prítomnosť okolo vás.

Keď sedíte a včleňujete úplnú energiu vášho spoločenstva sprievodcov, môžete potom začať žiadať o ich pomoc vo vašej realite a vašom duchovnom raste, prehovárať ku nim zo srdca, uchovávať si vieru, že vám pomôžu a podporia vás. Keď ich požiadate o ich pomoc a vedenie, oni vždy počúvajú, ale pri silnom a mocnom spojení s ich energiou budú mať vaše požiadavky väčšiu moc a ich schopnosť pomáhať vám bude tiež väčšia. Potom si jednoducho uvedomte akékoľvek zmeny alebo zážitky vo vašej realite a držte si vieru, že ste úplne milovaní vašimi sprievodcami a Stvoriteľom. Toto cvičenie vám umožní vyjadrovať vaše pocity a túžby a tiež vám pomáha mať viac dôvery v seba a spojenia.

Pamätajte, že na to, aby ste dostali, musíte najprv požiadať, na to, aby ste ste žiadali, musíte chápať svoju túžbu, keď túžba vychádza z pravdy vo vás, potom vám vždy bude udelená hojnosť Stvoriteľa. Potom musíte byť otvorení pre prijímanie. Vaši sprievodcovia vás naučia, že energia Stvoriteľa je všade okolo a vo vás a že ste jedno so všetkým. Oddelenosť je ilúzia; zlučovanie je proces prijatia vašej pravej existencie ako Stvoriteľ. Dovoľte si prijať tento proces zlučovania a pohliadajte naň ako na odrazový mostík bližšie ku svetlu Stvoriteľa, ktoré sa z vás vynára.

S posvätným blahom

Ja som Majster Kuthumi

Preklad: SiR

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s