Salusa, 10. november, 2010

Neustále sa pohybujete dopredu a ako vás Svetlo pozdvihuje, váš cieľ už je na dohľad. Tento mesiac je jedným z tých, ktoré sľubujú nárast energie, ktorý ešte viac posilní Mriežku Svetla na Zemi. Postupne to zasahuje každú dušu na Zemi a zvyšuje jej úroveň vedomia. Dokonca aj tí, ktorí sa len teraz prebudili do svojho skutočného ja, cítia vnútorné vzrušenie. Nevedia, čo sa deje, ale cítia očakávanie a závan zmien. Po trpezlivom čakaní na niektoré hlavné zmeny, vstúpite do nového roku, ktorý vám poskytne všetky odpovede, ktoré hľadáte. Bude to najnáročnejšie obdobie, pretože všetky staré spôsoby zaniknú, aby mohli byť nahradené novými. Bude to rok, v ktorom budú dosiahnuté nové úrovne a cesta Ľudstva bude jasne definovaná.

Ležia pred vami chaotické časy, ale nie je možné sa im vyhnúť, pretože staré vstupuje do konfliktu s novým. Pre ľudí je ťažké zbaviť sa toho, na čo sú zvyknutí a zmeny často prinášajú aj strach. Avšak všetky zmeny sú nevyhnutné, ak chcete robiť rýchle pokroky, keď bude stará základňa moci prelomená. Vládne zmeny majú vysokú prioritu na zozname vecí, ktoré treba vykonať. Scéna je už pripravená a čaká sa len na zákonné potvrdenie. Na tento okamih sme sa pripravovali mnoho rokov a preto nie je možnosť pochybiť, pretože každá alternatíva bola dôkladne preverená. Úspech je zaručený a plne podporovaný Galaktickou Federáciou. Už len málo času zostáva do konca tohto roku, ale prv než sa skončí uvidíte, že aj ďalšie krajiny sa pripravujú na masívne zmeny. Spojené Štáty už viac nemôžu viesť, no napriek tomu je ich úloha veľmi významná.

Temnota zahaľovala túto krajinu dlhú dobu a zrazila ju na kolená, ale s vodcami, ktorí sú duchovne uvedomelí, opäť povstane. Nastane návrat ku konštitúcii a zmeny ozdravia finančné trhy. Už viac nebude možné zahrávať sa s životmi a majetkom druhých ľudí a na prvé miesto sa dostane zodpovednosť a starostlivosť. Svetlo je teraz také silné, že dokáže spojiť ľudí s novým odhodlaním žiť v láske a mieri. Tento cieľ bude naplnený ešte pred Vzostupom a prinesie harmóniu a rovnováhu do života každej jednej osoby. Je takmer nemožné opísať ten pocit, ktorý budete zažívať v Novom Veku, keď sa stanete slobodnými dušami zbavenými všetkých starostí a trápení.

Vieme, že môžete niekedy uniknúť do vlastného sveta a zažívať radosť, ale budúcnosť prinesie trvalú zmenu, nie len chvíľkový zážitok toho, aké to bude. Každý z vás, kto pracuje so Svetlom, prináša svoju víziu do bytia a nezostanú len tam, ale rozšíria sa. Postupujte podľa podnetov vášho srdca a dovoľte ostatným vidieť, čo to znamená šíriť Svetlo a Lásku a ako sa dá dosiahnuť pokoj a vyrovnanosť. Ľudia sú priťahovaní ku každej duši, ktorá vyžaruje takéto energie a ich vlastné vibrácie sa tým zvyšujú. Šťastie je nákazlivé a smiech tiež zvyšuje vibrácie.

Váš vývoj prináša stále viac Svetla a pochopenia do vášho života. Šírite Svetlo všade, kam idete a vlastným príkladom ukazujete ostatným, ako môžu žiť. Neexistuje spôsob, ako by ste mohli preniesť svoje názory na druhých ľudí, tak sa nezameriavajte na ľudí, ktorí chcú pokračovať svojim vlastným spôsobom. Každá skúsenosť má svoju hodnotu, dokonca aj tá, ktorá vyzerá ako zlyhanie. Poznávanie tajomstiev lásky zušľachťuje vaše postoje pri príprave na Vzostup a vy zistíte, že vyššie dimenzie oplývajú Láskou a Svetlom.

My z Galaktickej Federácie pokračujeme vo zviditeľňovaní našich lodí, aby už nikto nemohol tvrdiť, že neexistujeme. Je všeobecné prijímaný fakt, že sme mimozemského pôvodu a bez ohľadu na to, ako veľmi sa k vám priblížime, vaša bezpečnosť je plne zachovaná. Je teda otázkou, ako dlho je ešte možné utajovať našu prítomnosť. Uznávame, že naša existencia je jedna vec a vysvetlenie toho, prečo sme tu už toľký čas, je vec druhá. Ich vysvetlenie určite nebude pravdivé, ale aj tak budú tvrdiť, že je ohrozená vaša bezpečnosť, čo samozrejme nie je pravda, pretože sme nikdy nevyprovokovali žiaden akt agresie voči vám. Úmysel ukrývať pravdu siaha až na vrchol vašej spoločenskej hierarchie k Iluminátom, ktorí sú v tajnej vláde. Takže dvere k pravde sú otvorené, ale Temní sa budú naďalej pokúšať skrývať skutočný účel našej prítomnosti.

Avšak plná pravda vyjde na povrch v čase vhodnom pre vaše prijatie a pochopenie minulého storočia. Pre väčšinu ľudí to bude šokujúce a budú mať problém uveriť tomu. Nie je dôvod na to, aby ste plytvali energiou na túto vec, naďalej sa sústreďujte na vašu najbližšiu budúcnosť. Vesmírne Zákony sú nemenné a tak si môžete byť istí, že všetky duše, ktoré pochybili vo svojich úsudkoch a skutkoch, budú čeliť ich následkom. Vaše zákony sú Ľudské zákony a sú príliš Iluminátske, keď sa na ne dívate s duchovným pochopením. Dokonca aj keď zostáva málo času do konca duality budú vaše zákony zmenené, takže každé bezprávie bude napravené. Musíte začať žiť svoju pravdu ako tí, ktorí objavili Svetlo v sebe a okolo seba. Staňte sa Bytosťou, ktorou si myslíte, že budete v príprave na Vzostup a jednajte s ostatnými na tejto vyššej úrovni. Keď to urobíte, objavíte v sebe úžasný pokoj a ľahko prečkáte všetky ťažké časti zmien.

Ja som SaLuSa zo Síria a chcem vám povedať, že už sme prítomní na Zemi. Iba naše základne sú skryté vašim očiam, nachádzajú sa v bezpečí na morskom dne. Ďalšie sú hlboko vo vnútri hôr, ako napríklad v Mount Shasta, kde aj boli pozorované naše aktivity. Ak to bude potrebné môžeme sa stať neviditeľnými a neexistuje miesto, kam by sme sa takto nedostali, pretože sme boli aj na tajnom stretnutí Iluminátov. Tak naši drahí, vieme, čo je naplánované a konáme v súlade s týmto plánom vo veciach, na ktoré sme dostali povolenie. Slúžime vám z lásky k vám a z lásky k veľkému Najvyššiemu Stvoriteľovi.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s