Saul – Odpovede na vaše otázky budú čoskoro poskytnuté

10-November-2010 John Smallman

Trpezlivosť ľudstva je naozaj vystavovaná skúške keď s nádejou čakáte na svoje prebudenie a rozpustenie vašej neskutočnej reality, ktorá vám priniesla tak veľa utrpenia. Vaša dôvera v sľub vášho Otca, že sa prebudíte je pevná a silná; vaše pochybnosti sú len iluzórne chumáče hmly, ktoré chvíľkovo zakrývajú božské Svetlo pred vašim dychtivým zrakom..

Ste nekonečne milovaní v každom okamihu vašej existencie, pretože ste boli vytvorení z Lásky pre Lásku po celú večnosť. To je jediný spôsob akým váš Otec tvorí. Je to Skutočnosť a je to miesto kde vaša existencia prebieha navždy. Vaša súčasná nevedomosť o tomto a vaša neschopnosť zažívať to je ako krátky tieň prechádzajúci pred slnkom aby sa v okamihu rozplynul.

Ako ďalej trpezlivo čakáte na vaše úchvatné prebudenie, vedzte, že vaše láskavé prijatie úlohy, ktorú ste podstúpili s takou spôsobilosťou a ochotou veľmi účinne postrkuje nespočetné milióny vašich sestier a bratov v ústrety tomu božskému stavu. Tí, ktorí po životy prechovávali postoje hnevu, nenávisti a strachu, zisťujú, že intenzita tých pocitov slabne a že pocit, že dokážu odpustiť a dokonca milovať svojich nepriateľov im dáva prestávku na zamyslenie. Šokuje ich to, že sa im môžu prihodiť myšlienky ako tieto, a šokuje ich ešte viac, že namiesto toho, aby ich zahnali mimo dosah, zisťujú, že o nich uvažujú ako o možnosti, podľa ktorej by mohli konať.

Je naozaj vidieť ako sa blíži okamih prebudenia, keď ešte aj najvášnivejší znevažovatelia možnosti takej závažnej udalosti začínajú pochybovať o svojej neviere. Čoskoro začnú pripúšťať, že sa možno mýlili, že boli zmätení a že možno boží plán fakt speje ku uskutočneniu, ktoré pozdvihne všetkých do do najvznešenejšieho stavu bytia, ktorý ďaleko presahuje čokoľvek o čom by mohol snívať ktokoľvek, kto je ponorený v ilúzii.

Táto zmena vnímania, ktorá sa šíri cez obmedzené pole vedomia, ktoré zažívate v ilúzii je spôsobená hlavne sústredeným zámerom mnohých Pracovníkov Svetla, ktorí sa tak dlho tak ťažko plaholčili, aby zaistili, že prebudenie nastane. Účinok vašej sizyfovskej námahy priviesť všetkých ku Svetlu začína byť zjavný každému kto sa rozhodne aspoň trocha otvoriť svoje vedomie. Otvorenie vášho vedomia je trocha ako odstránenie klapiek z očí: vaše zorné pole sa značne rozšíri a to čo sa dostane do výhľadu môže byť dosť prekvapujúce a vyvolávať vo vás otázky, ktoré by sa predtým neobjavili. A keď sa ich pýtate, chcete odpovede.

Nuž, odpovede na vaše otázky budú čoskoro poskytnuté a mnohé z nich vás privedú do úžasu. Budete sa čudovať prečo ste strávili tak veľa času s nasadenými klapkami a budete sa ponáhľať presvedčiť svojich oklapkovaných priateľov, aby zrušili tie svoje. Ako to urobia, otvorená komunikácia takého druhu aká nikdy predtým nebol na vašej krásnej planéte zažívaný prinesie všetkým informácie a túžbu že ich musia umožniť, aby sa pridali do procesu prebudenia, ktorý je teraz pevne zavedený a nebude zmarený. Veľké divy budú čoskoro odhalené.

S Veľkou Láskou Saul

Preklad: SiR

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s