Zlatá dušička – Hodně síly

Odpovědi přicházejí. Země se zmítá v problémech a potřebuje se zbavit všeho, co již nevyhovuje. Veškerá energie se bude průběžně dostávat na povrch. Potřebuje se uvolnit, musí dojít k odčerpání tlaku uvnitř Země. Otřesy, které ještě přijdou, změní v místech působení ráz krajiny. Země procitne i v zemích, kde dosud spala. Energie se uvolní a nastane kolaps, neboť mnoho lidí bude nuceno odejít ze svých domovů.

Dny se zdají poklidné, avšak toto je pouze zdání. Klid je nastaven pomocí iluze, neboť v mnohých oblastech světa dochází k velice silným změnám, které však jsou vládnoucí vrstvou velice pečlivě tajeny, neboť je zřejmé, že pokud se informace dostanou na světlo boží, došlo by k zániku mnoha lidí, kteří vědí, co by vědět neměli. Mnohé informace však jsou nezadržitelné. Lidem se otevírá možnost získávat informace, které potřebují k proměně sebe sama. Kolem jsou mnohé „bezvýznamné“ osoby, které dosud jen sledovaly průběh událostí. Mnohé z nich však jsou připraveny chopit se své práce. Problémy narůstají. Obzvláště problémy zdravotní.

Málokdo může říci, že nemá žádný zdravotní problém. Vibrační změny jsou také velice silné. Fyzická těla se přizpůsobují jen velmi pomalu. Mnohé změny měly již být provedeny a stále ještě zde zůstává v cestě minulost. Každý z vás se již může cítit unavený, neboť veškeré procesy jsou velice rychlé, stále přibývá tlak na životy vás všech. Stále jsou zde mnozí, co se vyhýbají zodpovědnosti za svůj život a měli by to změnit. Už je nejvyšší čas. Listopadové dny jsou velice teplé oproti jiným rokům. Počasí opravdu připravuje velká překvapení. Tyto krásné a teplé dny ještě chvíli vydrží. Jakmile přijde změna, bude velice silně patrná, ovšem zase úplně jiná, nežli je charakter zimního počasí. Dny se zkracují a velice často, ne – li každý den, se nebe červená. Tento pohled je pro vás velice léčivý.

Nádhera barev stabilizuje pocity klidu a sounáležitosti s ostatními lidmi. Nové dny přinesou opět mnoho a mnoho řešení problémů. To už není nic nového. Také každý půjde tam, kde ho čeká nový život. Tyto cesty jsou již připraveny. Budete na ně vedeni. Je zde mnoho otázek, co vás dále čeká. Tyto otázky postupně získají své odpovědi. Zatím není úplně jisté, jak bude dále situace pokračovat. Každým dnem narůstají další a další možnosti nové budoucnosti. Avšak dny do konce roku budou připomínat pro mnohé kolotoč. Můžete mít pocity, jak když se točíte dokola a nemůžete vystoupit. Záležitosti k řešení k vám přichází rychlým tempem a vy máte co dělat, abyste vůbec zvládli alespoň ty nejzákladnější úkony. Tyto situace nebudou mít východisko, pokud problémy nebudou řešeny do hloubky a v souladu se svým srdcem. Každý den je specifický svými ději, každá situace má své východisko. Každý z vás má ty, kteří ho mají rádi a také světelné bytosti stojí za vámi.

Konec listopadu také probudí další změny na úrovni duše, neboť mistři budou stále silněji působit ve věcech pozemských a povedou mnohé k pomoci druhým. Je tu velmi mnoho bytostí, které pomoc potřebují. Na druhé straně je mnoho z vás, kteří mají pocit, že již nemají sílu. Nezbývá, než přát všem mnoho síly, neboť ji budete moc potřebovat. Svou sílu si hlídejte a neplýtvejte ji na „zbytečné“ věci a situace. Stahujte se do svého středu kdykoliv budete mít ten pocit. Zde načerpáte mnoho klidu. Zavřete bránu ke zlosti a strachu. Nejlépe se tohoto zbavíte během noci, stačí požádat. Nyní  již buďte s Bohem

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s