Rozhovor so “Skrytou Rukou”(Hidden Hand), iluminátom a zasvätencom

Dialogue with “Hidden Hand”, Self-Proclaimed Illuminati Insider

by Wes Penre, Illuminati News, Dec 27, 2008

Tento človek, ktorý sám seba označuje za zasvätencov z radov iluminátov, sa objavil na fóre Above Top Secret (Viac ako prísne tajné) v októbri roku 2008 a prezradil tam rad informácií o plánoch a agende iluminátov. Dôvodom pre to podľa jeho slov bolo, že nastal čas, aby sme sa dozvedeli niečo z toho, čo sa deje za oponou. A keď vysvetľoval, PREČO je potrebné to odhaliť práve teraz, bol veľmi presvedčivý. V tomto článku zrekapitulujeme  celý rozhovor medzi členmi fóra Above Top Secret a týmto človekom – “Skrytú Rukou“. Urobte si, prosím, čas, a prečítajte si ho celý (áno, viem, že je to dlhé, ale mám pocit, že tým všetci môžete len získať, a to aj pokiaľ sa rozhodnete mu neveriť). Pri čítaní je potrebné mať otvorenú myseľ, opustiť dogmy alebo domienky  že “ste už na všetko dávno prišli sami”, pretože potom tomu, čo tvrdí Skrytá Ruka, apriórne neuveríte, aj keby argumentoval akokoľvek dobre…..

….  Som generačnom príslušníkom Vládnucej pokrvnej rodiny. Vždy raz za čas, akoby podľa zákonných inštrukcií nášho Stvoriteľa, sa naskytne možnosť, aby bola vybraná hŕstka členov našej Rodiny, a tí  sa musia porozprávať so svojimi poddanými a ponúknuť im šancu klásť otázky, na ktoré chcú poznať odpoveď. K tejto povinnosti som viazaný dvojakým spôsobom – za prvé musím poslúchnuť Zákon Stvoriteľa a túto možnosť vám musím poskytnúť práve teraz, ale tiež som viazaný Zákonom (planetárne) Slobodnej vôle a Rodovými prísahami, takže nemôžem povedať všetko, ale len niečo. V živote aj pri hre panujú určité pravidlá. Ak sa chcete zúčastniť, tu sú …..

http://www.illuminati-news.com/00363.html

alebo

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1

…….

Otázka: Je pre mňa ťažké vám uveriť, a napriek tomu odpovedáte a podávate informácie veľmi sofistikovaným spôsobom … je to fascinujúce.

Hidden Hand To je dobre. Nechcem, aby ste mi verili slepo. Na tejto planéte je príliš veľa tých, ktorí strávia celý život premýšľaním a robením vecí určitým spôsobom, pretože im druhí povedali, že je to spôsob správny a pravdivý. Ja chcem, aby na vás moje slová zapôsobili ako urýchľovač. Kvôli tomu sme medzi vás prišli. Pokiaľ vás moje slová prinútia na chvíľu sa zastaviť a prehodnotiť to, čo si “myslíte”, že viete o podstate Života, a čo pokladáte za danosť a pravdu (pretože “to tak vidia všetci ostatní“), potom som tu nestrávil čas nadarmo, ale plodne. Mojím úmyslom je, aby ste sa stali Pravou Ľudskou Bytosťou, ktorá myslí, cíti a rozhoduje sa sama za seba podľa toho, o čom má “pocit”, že je Pravda pre ňu. Želám vám vo vašom úsilí veľa šťastia.

 

Otázka: Nemôžete nám podať ani jeden jediný dôkaz, ktorý by preukázal, že toto celé nie je podvod – a pritom ak by ste bol tým, za koho sa vydávate, bolo by to pre vás neuveriteľne jednoduché.

Hidden Hand: To nie je tak, že by som nemohol, ja môžem, ale neposkytnem. V tom je obrovský rozdiel. Toto nemá byť sedenie, ktorého cieľom je prorokovať niečo, čo sa potom splní. Ak si myslíte, že som sa domnieval, že mi všetci slepo uveríte, alebo že som túžil po tom, aby to tak bolo, potom sa veľmi mýlite. Naopak, bol by som veľmi sklamaný, keby k tomu došlo, pretože to by bol dôkaz, že ste sa z môjho pobytu tu nepoučili a nič sa sami nenaučili. Keby som vám dal “dôkaz”, po ktorom toľko túžite – ak by som niečo predpovedal, a zajtra sa to priamo pred vašimi očami odohralo – potom by ľudia pravdepodobne všetko, čo som tu povedal a poviem, považovali za “evanjelium” (tj nesporný fakt ). To by bola katastrofa, pretože by ste sa nenaučili nič sami za seba. To nie je o mne. Ja som len zvestovateľ a posol. Je to celé o vás a o tom, čo urobíte tvárou v tvár Urýchleniu. Majte pochybnosti o tom, čo si myslíte, že viete o realite. Hľadajte v sebe Nekonečného Stvoriteľa a požiadajte ho o radu ao vedenie. “Proste a bude vám dané, hľadajte a nájdete, klopte a bude vám otvorené.” (Matúš 7, 7)

……

This entry was posted in Rôzne, Zaujímavosti. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s