SAUL – Nádherný pocit úplného bezpečia a nekonečnej ceny

John Smallman
21-November-2010

Dokonca aj v ilúzii sa deje veľa čo naznačuje, že veľké zmeny vo vašich vzájomných vzťahoch po celom svete a s Planétou Zem sú nevyhnutné. Skutočnosť, že uvedomenie týchto podstatných potrieb zmeny sa stáva jasným pre tak mnohých, ukazuje veľmi jasne účinok, ktorý majú vaše láskavé modlitby a obdobia meditácie naprieč planétou.

Vaše modlitby a zámery prebudia ľudstvo. Žiadny iný výsledok nie je možný, keďže stále viac sa spája a zlučuje s božou Vôľou, aby to uskutočnil. Sila a intenzita spojenej vôle vás nositeľov Svetla je nesmierna a ako sa viac z vás naďalej pripája a pridáva ďalšiu energiu do poľa božej Lásky, s ktorým ste všetci večne spojení, sila ďalej rastie exponenciálne. Je naozaj nezastaviteľná a všetok odpor ku Láske Boha, ktorá vás zahaľuje v každom okamihu, bude zmetený preč keď všetci začnú zažívať tú Lásku osobne a jednotlivo. Ako sa to stane, všetci otvoria svoje srdcia v extáze, aby zdieľali ten nádherný pocit úplného bezpečia, prijatia a nekonečnej ceny, ktorý ich zaleje. Potreba mať pravdu a dokazovať ostatným že máte sa vytratí, pretože bude všetkým zrejmé, že je to vskutku tak – vy všetci máte pravdu a nekonečnú cenu. To len vo vašom súčasnom stave veľmi obmedzeného vedomia sa zdá, že rôzni ľudia majú rôzne potreby a túžby, a že niektorí majú pravdu a niektorí sa mýlia. Keď Láska vášho Otca naplní vaše srdcia, čo urobí hneď ako si dovolíte ju prijať, okamžite pochopíte a budete vedieť, že ste Jedno s Ním a so sebou navzájom, a že je len jedna Vôľa a jeden Zámer – a to boží. A v tom prípade očividne nie sú veci, ktoré by vás rozdeľovali a odlučovali; a ako objavíte, radosť tohto uvedomenia presahuje zmysluplný popis.

Prebudenie Ľudstva do božej Reality – Neba, Raja – je božsky zaistené a zaručené, a bolo od okamihu domnelého odlúčenia pre toľkými mnohými vekmi. Ale samozrejme čas je hlavné hľadisko ilúzie, a veky počas ktorých zdanlivo existoval boli naozaj len nekonečne malý okamih, ktorý nemá absolútne žiadny význam v nebeskej Realite Boha.

Miatli ste sa snahou urobiť ilúziu skutočnou, a čím viac ste sa snažili, tým bolestivejšou a neskutočnejšou sa stávala. Musíte sa len pozrieť okolo seba a pozorovať neuveriteľné šialenstvo záležitostí, o ktoré sa hádate a bojujete svoje vojny – osobné a medzinárodné – aby to ste videli a chápali. Avšak vy ste sa všeobecne rozhodli nebyť si vedomí, ale súdiť a obviňovať jeden druhého, že sa mýlite, a potom ste spojili protichodné strany. Neskutočnosť ilúzie je úžasná! Tak sa tešte a radujte že to tak je, a že sa chystáte prebudiť zatiaľ čo sa rozpustí a vyparí do ničoty z ktorej ste ju vytvorili.

S Veľkou Láskou Saul

Preklad: SiR

 

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s