Salusa, 26. november, 2010

Je pochopiteľné, že cítite hnev a nespokojnosť kvôli problémom tohto sveta, keďže ste boli vedení do úmyselného chaosu Iluminátmi. Množstvo rokov vám vytvárali podmienky na to, aby ste sa podvolili ich úmyslu vládnuť vám. A tým vo vás vyvolali potrebu zmeny, čo využili na to, aby vám predstavili svetovú vládu. Tá sa samozrejme skladala z nimi vybratých predstaviteľov a mala mať absolútnu kontrolu nad vami a tým možnosť zotročiť vás. Avšak možnosť zmeny otvorila dvere aj nášmu programu na oslobodenie vás z ich područia. Veci sa im začali vymykať spod kontroly, tak sme sa pripravili na znovu nastolenie vašej slobody a zvrchovaných práv.

Keď sa Ilumináti pokúsili vystupňovať vaše problémy a zaviesť stanné právo, zasiahli sme spolu s našimi spojencami a zabránili sme tomu. Zastavili sme ich rozmach, zatiaľ čo v rovnakom čase sa zvýšila úroveň vášho vedomia. Toto účinne zameralo vašu pozornosť na veci, ktoré pred vami boli tajené a dokázali ste odhaliť podvod, ktorý bol na vás páchaný. A nie len to, uvedomili ste si, čo všetko vám bolo odopierané a dozvedeli ste sa o nás a o našom božskom pláne Vzostupu. Budúcnosť už nie je záhadná, vďaka mnohým správam, ktoré od nás dostávate. Avšak musíte byť veľmi opatrní pri výbere spoľahlivých správ, lebo nie všetky sú také. Často sa stane, že je správa ovplyvnená podvedomou túžbou prijímateľa po určitom spôsobe, akým sa má skončiť tento cyklus a tým pritiahne entity, ktoré rezonujú na rovnakej frekvencii. Venujte sa iba takým správam, ktoré sú zamerané na lásku a Svetlo. Tí, ktorí hovoria o trestaní a hneve Boha, pochádzajú z iných úrovní, ktoré sú často výsledkom pravoverného učenia.

Vo všetkých záležitostiach, ktoré vás osobne ovplyvňujú, vám odporúčame používať svoju intuíciu. Bude vás viesť k tomu, čo je pre vás prínosné. Niekedy musíte prejsť lekciami, kvôli ktorým musíte odbočiť, ale potom vás opäť vrátia na správnu cestu. Neznepokojujte sa, ak si uvedomíte, že ste nasledovali učenie, ktoré je založené na mylných informáciách. Dôležité je, že ste sa nad ne povzniesli a pokročili vo svojom vývoji. V skutočnosti sa nie je kam ponáhľať, iba ak by ste túžili vzostúpiť. Avšak budete potrebovať zaviesť do praxe svoju najvyššiu verziu toho, čo je nevyhnutné dodržať, keď pracujete na svojom Kristovom Vedomí. Dá sa to zhrnúť tak, že budete pre ostatných robiť to, čo by ste robili pre seba a budete sa na všetky duše pozerať ako na Jedno.

Ste obklopení ľuďmi, ktorí súdia ostatných a dokonca je to aj obľúbený spôsob zábavy vo vašich médiách. Tak sa nesprávajú tí, ktorí sú osvietení, čím ale nemyslíme to, že by ste mali prestať rozmýšľať alebo zbaviť sa vlastných názorov. Máme na mysli hodnotenie ostatných, čo je škodlivé. Často ide o formu odsudzovania s poukazovaním na niečo, čo je odlišné od toho, čo je považované za normálne. Môže to viesť k rasizmu a vytvárať oddelenosť, o ktorú sa snažia Temní vytváraním disharmónie. Ako sme vám často vraveli, každý z vás je božskou iskrou a všetci ste Jedno. Takže zážitky, ktoré ste si vybrali pre jednotlivé inkarnácie, vás budú neustále presúvať od jednej rasy k druhej. V tomto konkrétnom čase, keď sa končí cyklus, si môžete byť istí, že ste žili v každej väčšej krajine na Zemi. Preto takmer určite nasledujete zvyky a náboženstvo spojené s nimi. Je to spôsob, akým rastie vaše pochopenie a nastáva vaše prebudenie.

My, členovia Galaktickej Federácie, môžeme byť na Zemi, alebo inej planéte, na ktorej existuje odlišná forma evolúcie. Avšak bez ohľadu na to, kde sa to deje, vždy to znamená postup do vyšších dimenzií. Všetky duše pochádzajú zo Svetla a v najvyššej dimenzii sú vo forme Bytostí Svetla. Ja som SaLuSa a prichádzam zo Síria a vám je pravdepodobne známe, že naša sa Federácia skladá zo všetkých civilizácií, ktoré vzostúpili. Viete o Venušanoch, Arkturiánoch, Plejáďanoch a Androméďanoch, ktorí slúžia spolu s nami a väčšina z nich mala v minulosti kontakt so Zemou. Existujú samozrejme aj ďalší, ale tí nemusia byť nevyhnute spojení s nami. Všetci naši členovia sa napríklad veľmi dávno vzdali barbarských praktík vedenia vojen. Predstavujeme lásku a Svetlo a udržiavame mier vo Vesmíre a tak ako vo vašom prípade, pomáhame tým, ktorí sú pripravení vzostúpiť a pridať sa k nám.
Majte na pamäti, že vaša slobodná vôľa funguje počas všetkých vašich skúseností. Dokonca ani teraz nikto nenalieha na žiadnu dušu, aby vzostúpila, ale nakoľko ide o dôležitosť súčasného obdobia, budete s tým oboznámení. Potom je to už na vašom rozhodnutí či to prijmete a ak áno, bude vám poskytnutá všetka pomoc, aby ste uspeli. Nevieme dostatočne zdôrazniť, akú jedinečnú príležitosť máte – opustiť cyklus znovuzrodenia a vystúpiť na vyššiu úroveň krásy a čistého šťastia. Ak môžete, navštívte ich tak, ako to robia niektoré duše, aby ste cítili dokonalú spokojnosť a pokoj, ktorý vás ohromí. Keď raz zažijete takú radosť, bude sa vám ťažko vracať na Zem. Šťastie môžete samozrejme zažiť aj na Zemi, ale väčšinou má krátke trvanie. Vzťahy sú často zdrojom vášho nešťastia, ale je to súčasť vášho učenia sa prekonávať takéto prekážky. V súvislosti s tým by ste si mali uvedomiť, že zažívate presne to, čo ste si naplánovali, aby ste pochopili lekcie, ktoré vám to prináša. Keď ich raz pochopíte, nebude sa vám rovnaký zážitok opakovať znova.

Udalosti na Zemi sa blížia k vrcholu a už čoskoro sa musí stať niečo, čo nám umožní otvorený kontakt s vami. Môžete uvidieť znamenia toho, kam to celé speje, už pred koncom tohto roku, ale my sme pripravení pri každej udalosti odštartovať. Je to tak už dlhšiu dobu a my vylepšujeme náš program podľa toho, čo sa na Zemi deje. Existujú náznaky toho, čo je potrebné na to, aby sme mohli začať a niektorí z vás ich zachytili. Môžeme povedať, že udalosti na Zemi máme pod kontrolou do tej miery, že ako náhle dostaneme povolenie, dôjde k prvému kontaktu.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s