Salusa, 29. november, 2010

Napätie na Zemi stúpa vždy, keď sa hrozí vojnou. Prirodzene to vyvoláva strach a ten podporuje zámer tých, ktorí túžia vyvolať ďalšie napätie. Chceme vás uistiť, že okrem drobných sporov nedôjde k žiadnym väčším hrozbám, pretože to nedovolíme. Vy ľudia ste hľadali mier už veľmi dlho, ale nemali ste vedenie, ktoré by to presadilo. Pokúsili sa obmedziť príčiny potenciálne vedúce ku svetovej vojne, ale ani redukcia jadrových zbraní veľa nezmenila. Stará paradigma počíta s vojnami, dokonca ich vyvoláva s cieľom získať moc nad svetom. Avšak na vašu túžbu po mieri reagovala mohutnejšia sila než tá, ktorá je na Zemi. Cyklus duality sa ako viete ukončí plánovaným Vzostupom a stane sa to s našou pomocou.

Chaos, ktorý vytvárajú zmeny, vo vás vyvoláva pocit neistotu ohľadom budúcnosti. Je to nevyhnutné, pretože štruktúry vašej spoločnosti kolabujú ako sa staré spôsoby života stávajú nežiaducimi a neudržateľnými. Posledné dni vás nahnevali a vyvolali protesty. Žiadame vás tak, ako sme už urobili v minulosti, aby ste nenahrávali Temným tým, že sta stanete agresívnymi. Tento súboj nemôžete vyhrať týmto spôsobom a iba vytvárate príležitosť na silovú reakciu a ďalšie obmedzovanie vašej slobody. Pokojné protesty sú postačujúcim vyjadrením a pomôžu pritiahnuť viac Svetla na Zem a pozdvihnúť ľudí. V skutočnosti priťahujete Svetlo už dosť dlhú dobu a preto stúpa aj vaše vedomie. To nám dovoľuje uskutočniť ďalšie veci, pretože máme povolenie viac zasahovať. Nejakú dobu sledujeme vaše aktivity a zastavili sme každú akciu, ktorá by mohla vyvolať vojnu. Mnoho krát sme zabránili nepremyslenému napadnutiu inej krajiny a zastavili rakety, ktoré boli odpálené. Čoskoro budete poznať celú históriu toho, ako ste boli podvádzaní a používaní Iluminátmi v pláne ich svetovej nadvlády.

Cítime povinnosť informovať vás o tom, čo sa okolo vás deje, pretože veľmi dobre rozumiete tomu, že nič nie je také vzácne, ako to vyzerá. Médiá sú kontrolované a vy ste kŕmení najnovšími správami, ktoré podporujú plán Temných a evidentne sú ďaleko od pravdy. Dokonca aj s väčšou slobodou informácií ste popierali mnohé pravdy, ako ste zistili. Avšak učíte sa stále viac a vaše reakcie sa stávajú citlivé a pokojné. To dodáva silu vašej túžbe po zmene a nemusíte ani vyvíjať žiadne násilie voči zodpovedným. Už iba krátke obdobie zostáva do času, keď sa spojíme a je dôležité, aby ste použili svoju energiu na prípravu na konečný kontakt. Keď dostanete príležitosť, hovorte o svojich očakávaniach a o príchode vašich bratov a sestier z Vesmíru. Sme vaši spoločníci a priatelia oddaní zabezpečovaniu šťastného konca duality. Nebude to ľahké, keď sa zmeny prejavia, ale minimálne budete vedieť, že všetko sa na dobré obráti v relatívne krátkom čase.

Niektoré zdroje sa pokúšajú odviesť pozornosť od budúcnosti, ktorá je vašim osudom a je stále jasnejšie, že ste uprostred veľkolepej galaktickej zmeny. Energie sa menia v takom veľkom rozsahu, že boli spozorované vďaka ich vplyvu na všetky životné formy. Niektoré, ktoré asi nazývate nižšími formami, miznú a iné zas mutujú. Všetko je to súčasť prípravy na prechod k vyšším vibráciám. Budete si postupne všímať, že vo vás dochádza k omladeniu tela a zlepšovaniu zdravia. Smrť a choroby, ako ich chápete teraz, nemôžu existovať vo vyšších dimenziách. Ak chápete, že Matka Zem musí uskutočniť nejaké zmeny, aby sa pripravila na Vzostup, pochopíte aj to, že prečo sú určité fyzické zmeny nevyhnutné. Rozhodne ide o obdobie testov, ale keď ste si vedomí toho, prečo sa tieto veci dejú, ste schopní lepšie sa s nimi vysporiadať a samozrejme, my nikdy nie sme ďaleko, aby sme vám mohli pomôcť.

Chránime vás a pokračujeme v monitorovaní udalostí, aby sme sa uistili, že nedochádza k žiadnemu zasahovaniu, ktoré by mohlo oddialiť odhalenie. Tlak vyvíjaný kvôli odhaleniu pravdy o nás rastie. Uznanie a prijatie našej existencie je nevyhnutné pre náš otvorený kontakt. Mnohé sa deje v tejto súvislosti a naši spojenci sú blízko k dosiahnutiu hlavného prelomu. Zrazu všetko zapadne na svoje miesto a vy pevne vkročíte na cestu Vzostupu. Toto je náš hlavný cieľ a od tohto bodu sa budete pohybovať veľmi rýchlo k novým spôsobom žitia, ktoré bude podporené všetkým, čo vám doteraz bolo odopierané. Hovoríme o mieri a opustení všetkého, čo vás spútavalo. Dialo sa to tak dlho, že ste to prijali ako niečo normálne, zatiaľ čo ste mali postupovať dopredu bez kontroly a obmedzovania všetkých nutností života. Zem mala vždy hojnosť všetkého, čo by ste mohli potrebovať, ale bola využívaná iba na kŕmenie chamtivosti tých, ktorí mali nad vami kontrolu.

Musíte zotrvať a pozrieť sa za súčasné ťažkosti do budúcnosti, kedy sa všetko zmení vo váš prospech. My sme masívna sila dobra a zabezpečujeme vašu ochranu a tak to aj bude. Ak niektoré oblasti utrpia rozsiahlymi fyzickými zmenami je jasné, že nejde o náhodu. Je to jednoducho súčasť čistenia, ktoré je nevyhnutné na obnovenie Zeme. Deje sa to po celú dobu, ale príležitostne nastanú veľmi viditeľné zmeny, ktoré postihnú život v týchto oblastiach. Čím skôr budeme môcť začleniť Galaktickú Federáciu do vašich životov, tým rýchlejšie môžeme uľahčiť tento proces pre všetkých zúčastnených. Môžete si byť istí, že pracujeme naozaj tvrdo spolu s našimi spojencami, aby sme zabezpečili podmienky, v ktorých sa veci pohnú dopredu.

Ja som SaLuSa zo Síria a naša pozícia nad Zemou nám umožňuje pozorné sledovanie prebiehajúcich udalostí. Či už na povrchu alebo pod ním, vieme o všetkom, čo sa deje a nič neunikne nášmu zraku. Dúfame, že budete cítiť úľavu, keď viete, že vás chránime po celý čas.

Ďakujem ti SaLuSa
Mike Quinsey.

pre stránku vzostup.sk preložila danuša

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s