Saul – Prebudenie je isté

John Smallman 28-November-2010

Drahý John, keď si sadáš písať, naše správy ti začínajú dávať viac zmyslu, pretože stále viac dovoľuješ svojmu srdcu uznať a prijať Lásku Boha, rovnako ako všetci tí, ktorí čítajú tieto správy. Toto vám všetkým pomáha uvoľniť tieto bloky alebo prekážky božej Pravde, ktorými ste sa oplotili kvôli strachu, ktorý vo vás vyvolala hra, ktorú hráte. Tento strach je založený na iluzórnej viere, že ste hriešnik, ktorý je úplne nehodný lásky, hlavne nebeskej lásky Boha. Boh, ako vám stále hovorím, vás vytvoril v Láske ako dokonalú bytosť a ako nevyhnutná časť Seba po celú večnosť. Nič nemôže zmeniť to čo Boh stvorí, a všetko čo stvorí je dokonalé. To je božia Pravda a nič iné nie je možné.

Vaše strachy sú preto neopodstatnené; vy ste dokonalý pretože Boh je váš Pôvod. Hry, ktoré sa rozhodujete hrať vo vašom iluzórnom príšernom prostredí sú v úplnom nesúhlase a protiklade ku Realite, v ktorej máte svoju večnú existenciu. Šialenstvo spôsobu ktorým žijete a zažívate život keď hráte tieto nepríjemné hry nie je pred vami skryté. Vy vidíte ľudí, ktorí žijú životy lásky, spokojnosti a spolupráce, s ktorými byť vám prináša pokoj, šťastie a povznesenie, ale kvôli vašej viere v hry straty a utrpenia považujete takmer za nemožné predstaviť si, že by ste tak mohli žiť. Veríte, že svet je príliš nebezpečné miesto na to, aby ste v ňom žili takým spôsobom, pretože to znamená byť zraniteľní a bezbranní, čo považujete za nanajvýš nezodpovední spôsob života. A predsa obdivujete a závidíte tým, ktorí majú odvahu to urobiť!

Avšak žiť ako láskavá prítomnosť, bez súdu a s prijatím života ako sa vám ukazuje, vyžaduje zahodiť obrany a vaša zraniteľnosť je v skutočnosti otvorenosť poľu božej Lásky v ktorej ste večne ponorení a ktorej ste nevyhnutnou a nenahraditeľnou časťou. A tak isto všetci ostatní, bez výnimky. Je to len váš strach a súdenie, vaša viera v oddelenosť a ilúziu, čo vás zdanlivo rozdeľuje na bojujúce strany, či už v rodinách alebo medzi národmi. Keď sa jeden druhého bojíte ste v pokušení útočiť skôr ako na vás zaútočia, a v takom prostredí strach kvitne a silnie, vedie ku unáhleným, neprimerane uváženým činom, ktoré robia vzájomnú dôveru nepredstaviteľnou. Toto sa vám ukazuje neustále ako vaše média trávia svoj čas hľadaním a nachádzaním dôkazov o útokoch a zrade, ktoré potrebujú, celosvetovo, aby vám potvrdili vaše najhoršie strachy. Čo hľadáte to nachádzate!

Tak buďte mier a Láska, ktorou naozaj ste. Tým činom ukazujete neslýchanú moc, ktorou ste a ktorá cez vás prúdi do poľa božej energie, ktorá obaľuje a ovplyvňuje každého. Čím viac času strávite bytím čím naozaj ste, tým pokojnejší a uspokojivejší sa stane váš život, pretože sa budete pohybovať pozitívne a neúprosne ku prebudeniu do plného vedomia. Mnohí z vás to už robia, a ako vaše počty naprieč planétou rastú, účinok ktorý máte rastie exponenciálne.

Prebudenie je isté. Udeje sa a vy všetci ste podstatnými účastníkmi v procese prebudenia, aj keď si toho môžete byť úplne nevedomí ako žijete svoje neprebudené životy. Hlboko vnútri to každý vie, pretože je to božie Poznanie vložené tam vašim Otcom, aby zaistil, že nemôžete na Neho zabudnúť a byť si Ho trvale nevedomí. A veľmi mnohí, ktorí zdanlivo žijú nevedomé životy cítia, že sa chystá udiať niečo veľmi dôležité. Takže ak máte priateľov alebo milovaných, ktorí sa zdajú nevedomí alebo nechcú byť informovaní, vedzte, že toto nie je vec, ktorou by ste sa mali vysporiadavať tým, že sa ich budete snažiť presvedčiť alebo premeniť; o všetkých je božsky postarané. Len buďte sami sebou prejavujte pokoj, prijatie, a lásku vo vašich denných životoch, a nechajte podrobnosti na Boha a Jeho nekonečnú Lásku a Múdrosť.

S Veľkou Láskou Saul
Preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s