SaLuSa 31-December-2010

Aký nanajvýš mimoriadny rok sa chystáte zanechať za sebou, plný nádeje, ktorá sa nie celkom zhmotnila ako by ste dúfali. Napriek všetkému sa však postupne blížite ku nevyhnutným zmenám, ktoré začínajú byť nutné, aby neutralizovali zrútenie vašej spoločnosti. Nemôžu prísť príliš skoro, pretože tak veľa teraz čaká na príležitosť vystúpiť. Avšak, akékoľvek skúsenosti zostávajú cez ktoré musíte najprv prejsť, cesta von sa stane čoskoro zrejmá a to podnieti mnohých ľudí do činu. Ešte aj tí, ktorí plne nechápu dôležitosť týchto prichádzajúcich čias začnú cítiť, že zmeny sú bezprostredne blízke. A čo je dôležitejšie, uvedomia si, že sú potrebné, aby vás preniesli do stálejšieho obdobia, ktoré umožní, aby vystúpili ľudia motivovaní Svetlom. Budete potrebovať pevné vedenie a tí, ktorí predstúpia už boli určení. Cnosťou ich známych sympatií a túžbou po zmene, budú videní ako čestný a dôveryhodní ľudia. Nebudú mať ťažkosti zhromaždiť sa okolo duší podobnej povahy, ktoré sú tiež osvietené.

Naša prítomnosť na vašom nebi naďalej priťahuje pozornosť a pre tých, ktorí nás zapierajú je stále ťažšie odvrátiť pravdu. Odhalenie bude v niektorých smeroch niečo ako anti-vyvrcholenie, pretože ste si zvykli vidieť nás na vašom nebi. Čo povzbudí váš záujem sú otázky vznášané ohľadom toho prečo také utajenie pokračovalo tak dlho. Jedna vec povedie k ďalšej a pravda postupne vyjde von. Tá rovnako prekvapí a šokuje ľudí keď zistia, že kontakt s mimozemšťanmi prebiehal po veľa veľa rokov. Jedno odhalenie za druhým zaplní vaše médiá, ktoré už viac nebudú obmedzované, čo ich tak dlho nútilo zapierať alebo zosmiešňovať nás a naše vesmírne lode.

Čoskoro bude zrejmé, že sme vám prišli pomôcť s výzvami a spojiť nás všetkých dokopy, aby sme mohli ísť ďalej v jednote. Budú vám oznámené pravdivé fakty ohľadom Vzostupu, a každá duša bude mať všetky príležitosti pridať sa ku vám na tejto ceste. Tí, ktorí sa rozhodnú inak budú tiež oboznámení s tým čo pre nich prináša budúcnosť. V Kráľovstve Stvoriteľa dostávajú všetky duše rovnakú lásku a rovnakú príležitosť sa vyvíjať. Nerozdávajú sa žiadne výhody, pretože pokrok je na vašej vlastnej snahe a vašou vlastnou voľbou. Niekedy sa nemusíte cítiť veľmi zvláštny ale my vás uisťujeme, že je na vás veľmi myslené a ste veľmi milovaní za vašu odvahu ponúknuť zažívať dualitu v nižších vibráciách. Tým činom vykonávate veľkú službu druhým, ktorí budú mať z nej v nejakom čase v budúcnosti úžitok. Iné duše môžu zažívať prostredníctvom vás, a nebudú musieť sami vstúpiť do duality.

Tak čo o 2011 sa môžete spýtať, a my vám môžeme povedať, že do konca roka budeme pracovať spoločne. Naši spojenci sa odkryjú a budú organizované skupiny, ktoré budú pracovať na plánoch, aby vám vrátili vašu slobodu. S tým prídu príležitosti zapojiť vás viac do obnovy Zeme a pomoci tým, ktorí sa nachádzajú uprostred mnohých fyzických zmien. Začnú prebiehať pristátia našich plavidiel a otvorený kontakt, ale bude to uskutočňované opatrne aby sme vás nezavalili alebo nevyrušovali tých, pre ktorých je ťažké nás prijať. Ako si musíte uvedomiť, najprv je treba veľa urobiť na vybudovanie vhodného rámca, na základe ktorého môžete zvládnuť problémy, vyplývajúce zo zrútenia väčšiny z toho čo sa stalo časťou vášho života.

Budete viac počuť o tých dušiach, ktoré prebývajú vo Vnútornej Zemi, ktoré poznáte ako Agarthanov. Boli to oni, kto pred skonom Lemurie opustili svoju krajinu a pokračovali vo svojom vývoji prechodom do Vnútornej Zeme. Sú vo fáze keď prešli do vyššej úrovne vedomia, a budú časťou otvoreného kontaktu keď to bude bezpečné uskutočniť. Majú veľa čo ponúknuť a pomôžu vám v záverečných prípravách na Vzostup. Spolu s našou prítomnosťou vám nebude chýbať vôbec nič čo je potrebné na zaistenie dokončenia vašej cesty podľa vašich potrieb. Prechod od starých systémov na Zemi bude uskutočnený čo najbezbolestnejšie ale nevyhnutne budú mnohí z vás v srdci zmien. Zem opustíte pred Vzostupom len ak je to vo vašom pláne, takže je nutné, aby ste pochopili, že každá duša si vybrala cestu do ďalšej fázy svojho vývoja.

Pre tých, ktorí sa len v poslednej dobe dozvedajú o tom čo v sebe skrýva budúcnosť to bude vyžadovať kľudný prístup ku zmenám. Ľahko by mohli prepadnúť zmätku ak nie strachu a prajeme si, aby ste vedeli, že my sme si dobre vedomí aké sú naše povinnosti ku týmto ľuďom. Komunikácia je vysoko na našom zozname a uistíme sa, že naše vysielania pôjdu do celého sveta a budeme udržovať každého dobre informovaného o tom čo je potrebné a ako sú tie potreby riešené. To čo vás oslní je rýchlosť zmeny, pretože všetko je pripravené pre celý sled zmien akonáhle budú ustanovené nové vlády. Politika prejde čistením tak aby boli prísahy ľuďom dodržané a aby tí vybraní na také miesta boli duchovne motivovaní vám slúžiť. Nebude viac korupcia a všetky jednania budú prebiehať otvorene a tí zapojení zodpovední ľuďom. Bude to vláda pre ľudí a z ľudí, ktorá sa vráti ku Ústave a zaistí vašu slobodu a zvrchovanosť.

Úľava z vášho oslobodenia od temných a ich úmyslov totálnej kontroly čoskoro prejdú do úžasného pocitu radosti a šťastia. Budete zažívať novú dobu spolupráce a dôvery tým, ktorí sú poverení viesť vás do posledných fáz úspešného Vzostupu. Dôvera je niečo čo chýbalo po veky času, pretože vám bolo opakovane klamané a pomaly vám boli odobraté vaše práva. Verte nám, že tie budú plne obnovené a s vami bude jednané ako s úctyhodnými a milovanými. My nie sme zapredanci ani sme neprišli prevziať vládu nad vami a Zemou, a je to celkom naopak, pretože my sme vás chránili pred lúpežnými Bytosťami, ktoré mali také zámery.

Ja som SaLuSa zo Síria a hovorím vám s úplnou istotu, že 2011 bude historický rok, na ktorý sa bude spolu s rokom 2012 pamätať po veľa rokov, ktoré prídu. Kráčajte cez svoje posledné dni vediac, že Galaktická Federácia je časťou obrovskej organizácie Svetla a zaistí vaše bezpečie.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preklad: SiR

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s