1.letošní Novoluní a zatmění Slunce

Milí přátelé, nový rok nám začíná hezky zčerstva –v úterý 04.01.2011 dojde v ranních hodinách k velmi významnému zatmění Slunce. Bude sice jen částečné, ale  mimořádné dobou, kdy k němu dojde. Začne během svítání a Měsíc při tom bude právě v novu. K  zatmění dojde mezi 13. a 14. stupněm Kozoroha, a tak toto zatmění ovlivní zejména zrozence, kteří se narodili okolo 4. ledna nebo okolo 5. července.  Dotkne se také všech, kterým toto zatmění padne do citlivých míst osobního horoskopu ( pokud máte např. Ascendent v Kozorohu).

První letošní Novoluní je  umocněno (poslední) konjunkcí Jupitera s Uranem v Rybách, následující za několik hodin po něm.  Tato konjunkce ohlašuje duchovní transformaci celého světa. Energie, která přijde s tímto zatměním, nejspíš rozbije každou strukturu v našem životě i v nás samotných, která je uspořádaná na falešných základech. Mnozí lidé, jež se dlouhou dobu na tento okamžik připravovali, zažijí v blízké době konečnou kapitulaci ega a propojí se se svým pravým Já. Stanou se tím, kým skutečně Jsou.

Přicházející energie nicméně ovlivní nějakým způsobem každého – tedy i ty, kteří zatím o probíhající transformaci planety Země, nic nevědí. Ohlásí se tím, že  mnozí začnou mít pocit, že život najednou není jako dřív a že se starými způsoby řešení již nevystačí. Budou mít pocit, že se v jejich životě strhla bouře. A ono to tak v podstatě nejspíš bude – strhne se transformační bouře (jedna z dalších a mnohých) vedoucí k očišťění a regeneraci našeho fyzického, emocionálního, mentálního a éterického těla.Všechna naše těla musí postupně přejít na novou vibraci – vyšší, světelnější. A nikdo z nás se nedostane nikam dál, dokud se nevypořádá se svou minulostí.

Z pohledu Mayského kalendáře bude 4. leden 2011 pod vlivem glyfu AKBAL – Noc.  Podle Mayů je  to příznivý, mocný a posvátný den, kdy je vhodné se obracet k Bohu s prosbami o požehnání. Je vhodné žádat o vyjasnění naší cesty, o nové příležitosti a světlo ve tmě. Akbal představuje temné místo, z něhož vyzařuje všechno světlo, propast, v níž jsou uloženy všechny možnosti. Je to lůno, ze kterého se vše rodí.

Moji milí, energie přicházející s glyfem Akbal nás také vyzývá k vědomému snění a k tomu, abychom přenesli své sny do každodenní reality. Jediné, co potřebujeme, je zbavit se strachu z neznáma a také z temnoty -zejména své vlastní. Abychom vůbec mohli své stíny nahlédnout, potřebujeme se ponořit do svého nitra. Obrátíme- li se hluboko do sebe a začneme-li bez jakéhokoli hodnocení pozorovat svůj vnitřní svět, dojdeme dříve nebo později k uvědomění si hluboké pravdy a sice, že to, co je v temnotě, má v sobě největší potenciál světla. V tichu a ve tmě, které nosíme v sobě, se mohou zrodit velké možnosti. Je třeba se otevřít a vydat se do prázdnoty, i když se může zdát, že je plná bolesti. Je třeba  se spustit do propasti a zvědomit nevědomé obsahy. Jít za svými vnitřními stínovými procesy a přijmout moudrost, kterou obsahují. Osobní stín je pouze to, co není vystaveno plnému světlu vědomí! A tak už neváhejte a podívejte se, jaké klenoty se  skrývají v srdci vaší temnoty – neboť  pravda, která se v temnotě nachází, mnohdy obsahuje obrovské možnosti dalšího růstu! Velmi důležité v následující době bude také věnovat zvýšenou pozornost svým snům. Skrze sny k nám promlouvá naše duše.

Moji milí, buďte na sebe  v úterý 4.1.2011 i v dalších dnech tohoto roku opatrní. A snažte se být velmi, velmi vědomí – buďte si vědomi každého kroku, který uděláte, každé myšlenky a každé emoce a hlavně toho, že jste to vy, kdo si tvoříte svou realitu.

Na druhou stranu ale jděte odvážně vpřed svému pravému Já a plně využijte energii, která k nám s nadcházejícím zatměním Slunce přichází! Jedině vlastní proměnou můžeme přispět k proměně ostatních i celé Země.

Jsem v tom s Vámi!

S láskou

Vaše Sofie

Zdroj: Mayské orákulum – Spilsburyová, Bryner a Kniha osudu, Carlos Barrios

Pro www.novoucestou.cz napsala Sofie Hanáková. Tento článek může být dále šířen a kopírován  v nezměněné a nezkrácené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení a respektování této podmínky.

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s