Mistr Hilarion – poselství pro týden od 9.1. do 16.1. 2011

Vítejte zpět, Milovaní Světlonoši,

mnozí z vás právě vstupují do svých nových rolí jako Poslové Světla na Zemi. To je obrovská zodpovědnost a vyžaduje absolutní mistrovství na všech úrovních svého Bytí. Začínáte si uvědomovat tu sílu, kterou držíte v sobě, vaši schopnost léčit nebo zraňovat pouhými slovy. Tím, jak se zlepšujete, však nacházíte pouze jedinou možnost – vybrat si cestu Lásky. Nyní již chápete, že ta mocná síla není pro slabochy, že pravá síla vyžaduje neustálou a trvalou disciplínu a právě proto probíhá u každého z vás ta potřeba enormních zkoušek.

Jak pokračujete v prožívání rostoucí kundalini síly ve vašem nitru, učíte se o způsobech a významech rovnováhy. Nejdůležitější jednotkou tohoto procesu je každodenní zakotvování vašich energií do Země a někdy i častěji v rámci udržení rovnováhy a stability. V tomto období přichází pomalu vaše Vyšší Já do vašich nižších těl a takříkajíc „zkouší vodu“. Kdyby vaše Vyšší Já přišlo celé najednou, ochromilo by to velice rychle vaše obvody, takže je věnována velká pozornost a péče aklimatizaci vašich fyzických nositelů vyšším energiím tak, aby tento proces proběhl s co možná největší grácií a hladkostí. Vaše Vyšší Já je nesmírně mocná Bytost.

Uskutečňování velkých změn bude pokračovat ve všem a v každém z vás, Drazí, a zjistíte, že se straníte a vyhýbáte všem nižším energiím, které se projevují v poli vašeho působení, dokud nedosáhnete mistrovství a umění používat proti energiím druhých štít. Je těžké naučit se tuto lekci, neboť jsou pro vás obvyklé vzájemné interakce s mnoha lidmi ve vašich každodenních životech. Důležité je začít den vyčištěním a propojením se s vlastní energií, abyste dokázali rozeznat, kdy začínáte přejímat cizí energie. Sloup Světla prohlášení a záměrů vám velmi pomáhá nastavit si každé ráno pole paprsků léčivého Světla jako pomoc při těchto možných příhodách. Toto najdete na stránkách Scribe pod odkazem

“Decrees”.(http://www.therainbowscribe.com/decrees.htm  – pozn. překladatele, bude přeloženo později).

Mysl je velmi činorodá a upovídaná, takže je čas naučit se oddělit se od té neustálé palby “ego hovoru”. Vždy, když se to stane, můžete si pomoci odvedením pozornosti na něco jiného, atak trénovat nahrazování myšlenek strachu a úzkosti, které vás bombardují, myšlenkami povznášejícími život. Když z toho uděláte svůj nový zvyk, brzy budete schopni řídit a vybírat si své myšlenky podle svých pravých cílů a duchovního růstu. Když toto budete sami procvičovat, uvolní to ve vás tolik energie, že budete žasnout a také se budete cítit volněji ve svých fyzických tělech.

Čím dál budete na své Cestě Světla, Milovaní, tím schůdnější se stane v podmínkách opouštění světských radostí a záležitostí a zpozorujete, jak snadno říkáte své NE zvykům a vzorům myšlenek a činností, které se pro vás stanou nepřijatelnými ve vašem “světelnějším” stavu. Dokonce se můžete najít ve skládání básní ohromné radosti, vnímání a krásy, což bude probíhat na místě bývalých jedovatých myšlenek a zvyků, které vás držely stranou pocitů, že jste naprosto živí a probuzení ve svých fyzických tělech na Světě. Čím víc temnoty je transformováno a jedu z buněk odstraněno, tím více života zažijete. Velké odměny čekají na ty, kdo vytrvají na své Cestě a pocity radosti se stanou jejich stálou společností.

Není snadné jít touto Cestou, víme to, neboť my jsme také jednou šli jako vy, a proto jsme se rozhodli zůstat v blízkosti Země, abychom byli k službám v těchto nejúžasnějších časech. Nezapomínejte nás volat, jen si vyberte jednoho z Nanebevzetých Mistrů nebo Mistryň, se kterými rezonujete a zavolejte je. Jsme tu, abychom pomáhali a vedli vás do Zlatého Věku. My toužíme být voláni!

Do příštího týdne…   JÁ JSEM Hilarion

©2010 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/

Pro www.transformace.info do češtiny přeložila Lenka D. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s