Saul – Každý z vás je neoddeliteľná a podstatná zložka poľa božskej energie

John Smallman 9-Január-2011

Ako som vám povedal predtým, úlohou ľudstva je prebudiť sa, stať sa plne vedomým a plne uvedomeným – vlastne sa vrátiť do svojho prirodzeného božského stavu jednoty s Bohom. V tomto okamihu v čase zahaľujú vašu planétu obrovské množstvá božskej energie, pretože mnohí z vás otvárate svoje srdcia, aby ste ju uznali, prijali, a viedli do vášho prostredia, aby vám pomáhala a posilnila vás keď zápasíte, aby ste sa prebudili z nočnej mory, do ktorej ste sa ponorili. A vaše prebudenie je božsky zaistené.

Láska, ktorú má Boh ku Svojmu stvorenie ďaleko presahuje chápanie. Tí z vás, ktorí máte deti viete čo to znamená milovať a ak boli životy tých detí kedykoľvek vážne ohrozené, bol váš zážitok lásky taký intenzívny, že ste mali pocit, že by vám mohlo vybuchnúť srdce. Ten zážitok vám len ukazuje, že láske je obrovská sila, ale nemôže vám vôbec dať predstavu o intenzite Lásky Boha ku vám alebo vašej ku Nemu. Aj keď ste si jej takmer úplne nevedomí – pretože ste sa rozhodli ju pred sebou skryť – je to životná sila, pole spájajúcej energie, ktoré vás večne spája s vašim Otcom a so sebou navzájom, pretože ste každý večne neoddeliteľná a podstatná zložka toho božského poľa. Nikdy nemôžete byť stratený, zrušený alebo opustený; môžete si len predstavovať, že by sa to mohlo stať a s vašim prebudením sa tá hrozná domnelá možnosť rozptýli.

Ako rozjímate o tejto božskej pravde, dovoľte si jej uveriť. Prestaňte sa sústrediť na myšlienky alebo pocity vašej nehodnosti, neprimeranosti alebo nemilovateľnosti, ktoré prichádzajú do vašej mysle. Len uznajte ich prítomnosť, pripomeňte si, že sú úplne neplatné, a otvorte sa prijatiu a uznaniu Lásky, ktorú vám váš Otec ponúka v každom okamihu. Myslite na niekoho o kom ste naozaj presvedčení, že je Bohom milovaný – vášho obľúbeného svätca alebo mystika, alebo niekoho koho poznáte alebo viete o niekom kto vám ukazuje láskyplnú Prítomnosť Boha v ňom – a povedzte si, že váš Otec vás miluje rovnako vrúcne pretože vy viete že On miluje všetky Svoje deti s nekonečnou nehou, bezpodmienečne, vždy.

Vaše myšlienky o opaku sú len kmásanie ega, aby vás odviedlo, znepokojilo a udržalo ponoreného v ilúzii. Tak ich len prepustite bez súdenia, pretože sú to len neškodné výplody vznášajúce sa bezcieľne v ilúzii. Avšak ak sa na ne zameriate, môžu sa zdať veľmi skutočné, a môžu na vás pôsobiť ako odvod energie, vedúci ku pocitu beznádeje alebo zúfalstva – ďalších neškodných výplodov! – tak ich prepustite. Ak neodchádzajú, znamená to, že upadáte do seba-súdenia a používate ich ako dôkaz vašich nedostatkov. Ale vy nemáte žiadne nedostatky: ste dokonalé bytosti vytvorené tak vašim dokonalým Otcom, a sú to len nevľúdne súdy seba, ktoré môžete zmeniť a zmeníte.

Myslite na tých, ktorých milujete, staráte sa o nich, obdivujete ich, vážite si ich a vzhliadate ku nim. Vy naozaj patríte do tej skupiny! Prepustite svoje postoje alebo presvedčenia o svojej vlastnej nehodnosti, pretože tie sú len znakmi egoistickej falošnej pokory, zameriavajúcej sa na seba za uspokojenie z bytia úbohou, bezmocnou obeťou. To nie ste, pretože ste dokonalé nekonečne milované dieťa Boha, a nič to nemôže zmeniť – nikdy!

S veľkou Láskou Saul

preklad: SiR

http://www.ee.dunres.sk

 

This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s